.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    Talking Към момчетата

    Въпроса ми е как изглежда момичето от мечтите ви ,
    знам че няма перфектно момиче, но вие как си я представяте

  2. #2
    Голям фен Аватара на slimbo
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    916
    ^ да ти кажа от тая тема няма смисъл защото всички знаем отговора И ТОЙ Е --- Само по парфюм .... нали знаеш момчетата/мъжете са ОГРОМНИ свине /И да МОМИЧЕ СЪМ/

  3. #3
    аз все пак да попитам . Има все още някъде из БГ свестни момчета , обаче се броят на пръсти

  4. #4
    Голям фен Аватара на slimbo
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    916
    ако тях питаш всички са свестни ама нищо не струват

  5. #5
    Мега фен Аватара на thegreenzombie
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    On The Wall xDD
    Мнения
    7 811
    meh.. момичетата са по-зле.. :/
    нда.. off topic
    fear4o <--- май bro' xDD
    darkPaladin <--- *миг, мииг*


    So what we get drunk
    So what we smoke weed
    We’re just having fun
    We don’t care who sees
    So what we go out
    That’s how its supposed to be
    Living young and wild and free

  6. #6
    Овално или дълго лице (но в никакъв случай широко, кръгло или много бузесто). Ако пък е с кръгло чело - поне да има издължена брадичка.
    Коса - ако е дълга и права - руса или червена, ако е къса или къдрава - може всякаква, включително и черна.
    Ръст - между 165 и 175, като 170 ми е идеално.
    И за предпочитане - да е от добро семейство и да има поведение в обществото, за да не ме излага, простачките не ми харесват.
    Знам, че имам много претенции между другото и като гледам в БГ няма много момичета които да отговарят на тях, та ще си търся мацка в чужбина.

  7. #7
    Мега фен Аватара на Anichkaxxwee
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Бургас
    Мнения
    12 839
    Цитирай Първоначално написано от mikko123 Виж мнението
    Овално или дълго лице (но в никакъв случай широко, кръгло или много бузесто). Ако пък е с кръгло чело - поне да има издължена брадичка.
    Коса - ако е дълга и права - руса или червена, ако е къса или къдрава - може всякаква, включително и черна.
    Ръст - между 165 и 175, като 170 ми е идеално.
    И за предпочитане - да е от добро семейство и да има поведение в обществото, за да не ме излага, простачките не ми харесват.
    Знам, че имам много претенции между другото и като гледам в БГ няма много момичета които да отговарят на тях, та ще си търся мацка в чужбина.
    Успех ;д
    Ако обичаш някой, заради красотата му, не е любов, а желание!! Ако обичаш някой, заради интелигентността му, не е любов, а възхищение!! Ако обичаш някой, защото е богат, не е любов, а интерес!! Ако обичаш някой и не знаеш защо... това е любов... трябва да знаеш да обичаш без да губиш нищо в замяна...

  8. #8
    Всъщност имаше една, която да отговаря, ама тя мн дърта вече - Ася Статева-Станчева - най-красивата българка в началото и средата на 90-те, бивша манекенка и водеща на Супершоу Невада.

  9. #9
    Външния вид за мен няма толкова голямо значение, единствено да не е много пълна или уникално ниска. Важно е отвътре каква е.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си