.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1

    Проблем с чата във Фейсбук!!! Моля за помощ!

    От няколко дни чата ми излиза само от дясно, т.е списъкът с приятели онлайн. А прозореца от ляво, в който като квадратчета стоят приятелите ми, го няма ? Има едно бутонче под листа с онлайн фр-тата ''hide sidebar'' и преди когато го натисках това бутонче,прозореза за който ви обяснявам, че го няма, ми излизаше, а сега не става.. моля, ако някой знае как да го оправя да ми помогне!

  2. #2
    Фен Аватара на kikidikiriki
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    Дубай къде другаде при черните :D
    Мнения
    152
    online ли си?

  3. #3
    И при мене липсват, което ме навява на мисълта, че е някакъв бъг на фейсбук и остава да чакаме да го отстранят

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    1 553
    Фейсбук си имат съпорт, пиши на тях.

  5. #5

  6. #6
    Да, онлайн съм....прочетох някъде, че фейсбук се обновява и докато не се обнови ще е така...въпроса е защо само на някой потребители :х

  7. #7
    Здравейте! И аз имам същия проблем. Може ли някой да ми даде точния линк на Супорт Центъра, където мога да попълня писмено проблема?

  8. #8
    При мен също ги няма според мен е нещо катo обновение може би ? О_о

  9. #9
    При всички го няма и при мене също .. ! Или се е бъгнал ОТНОВО или наистина правят ъпдейт на чата може би ..

  10. #10
    Това обяснява нещата за левия чат бокс



    Много се разочаровах като видях това. Инсталирах си чат-месинджъра, но и там се получава така. Не ми е комфортно, защото няма скролбар за преглед на всичките ти приятели в сайдбара. Ще ми липсва стария чат-бар.



    Ако някой иска да докладва, че останалите му приятели, които са извън сайдбара, не ги вижда онлайн - ето тук е мястото (до помощния център - изисква се вход):
    http://www.facebook.com/help/contact...53602561329765
    Последно редактирано от url : 09-14-2012 на 12:49

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си