.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1

    Не мога да реша.

    момиче на 14 съм и искам да се запиша на някакъв боен спорт.Не мога да се бия,но искам да се науча да се отбранявам..Защото аз наистина съм много зле и .. ;х Та така де.Мисля да се запиша на карате.Вие как мислите??

  2. #2
    Мега фен Аватара на awerw
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    у ТилиЛеЙската г0рА
    Мнения
    13 251
    ММА
    sapphire5




    lqlq: ima li efekt ot rasteja na hormona ... ?
    miroslav: zdr az sam na 23 i teja edva 55 kila kakvo da zema za da stana i az 4ovek

  3. #3
    Muay Thai.. и ритай в ташаците, ако става въпрос за vs момчета..
    Only God Can Judge Me !

  4. #4
    Почвай да тренираш джудо или самбо, по възможност търси бойно самбо. След 2,3 месеца тренировки ще биеш всички на твоята възраст!
    Муай Тай, бокс, кик-бокс, карате и.т.н ще ти помогнат чак след няколко години усилени тренировки, много пот, спаринги и травми
    Последно редактирано от Savage14 : 09-13-2012 на 22:41

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от Savage14 Виж мнението
    Почвай да тренираш джудо или самбо, по възможност търси бойно самбо. След 2,3 месеца тренировки ще биеш всички на твоята възраст!
    Муай Тай, бокс, кик-бокс, карате и.т.н ще ти помогнат чак след няколко години усилени тренировки, много пот, спаринги и травми
    Не съм 100% съгласен.. Почнах Muay Thai и на втория месец вече бях пребил "бияча" на квартала, дето обира парите на всички и е 3 години по - голям от мене Много зависи начина по който ще бъдеш трениран/а..
    Only God Can Judge Me !

  6. #6
    Супер фен Аватара на druzilla
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    България
    Мнения
    1 182
    И аз бих ти препоръчала джудо или самбо от личен опит,но съм съгласна,че не зависи само от самия спорт,а и от тренъора и от това как ти лично се отнасяш към тренировките си.Иначе е хубаво,че изявяваш желание за подобно нещо.
    “If you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be dealt with.” - Michael Jackson ♥

  7. #7
    Супер фен Аватара на kosder
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    1 657
    Ходи по-често в пернишки дискотеки.
    МОМЧЕ

    Penguin power!!
    Империята се разраства-.-

  8. #8
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Джудо, бойно самбо, борба, както каза FlyingUnderpants. Дори и тия, които са тренирали по 4-5 месеца в страйкинг стилове може да се затруднят с тебе.

    Но ще е хубаво да си имаш понятие как да удариш един юмрук или крак. Бокс, кикбокс, муай тай, киокушин са все добри избори.

    Ако бях на твое място, щях да избера джудото като за начало.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  9. #9
    А, в бойното самбо няма ли да се учи как да удря и как да рита? Ако имаш в града бойно самбо отивай, а ако си от София нямаш никакви проблеми

  10. #10
    Aбе хвани си едно гадже - боец и ходи с него навсякъде

  11. #11
    Мнения: 69 (rofl)
    Only God Can Judge Me !

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си