.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12

Тема: FACEBOOK

  1. #1

    Exclamation FACEBOOK

    Преди няколко дни бях нагости на един приятел и видях,че неговият профил е по-различен от моя.Когато гледа аблумите на някой и си сложи мишката върху един от тях и файловете ватре се сменят и може да ги гледа всичките .Имам на идея както гифче със сменящи се картинки.Също така има падащо меню от лявата страна ,както на телефоните.И други го имат,но казаха,че нямат допълнителни приставки,а просто им е обновено.Как и аз да го обновя ?Също така наскоро разбрах,че има трик как от някакъв сайт да имаш 500 харесвания на статуса от разни чужденци и се чудя как става.

  2. #2
    Цитирай Първоначално написано от emostylegirl Виж мнението
    Преди няколко дни бях нагости на един приятел и видях,че неговият профил е по-различен от моя.Когато гледа аблумите на някой и си сложи мишката върху един от тях и файловете ватре се сменят и може да ги гледа всичките .Имам на идея както гифче със сменящи се картинки.Също така има падащо меню от лявата страна ,както на телефоните.И други го имат,но казаха,че нямат допълнителни приставки,а просто им е обновено.Как и аз да го обновя ?Също така наскоро разбрах,че има трик как от някакъв сайт да имаш 500 харесвания на статуса от разни чужденци и се чудя как става.
    Според мене това е просто ъпдейт който е дошъл по-рано при него.Рано или късно всички в ФБ ще го получим,а това за харесванията .. не ми се вярва .. и моето мнение е,че не искам непознати да ми се бъркат из профила.

  3. #3
    Ами нямам си на идея ,но много хора го имат и искам и на мен да се ъплейтне.Иначе отностно харесванията и аз не искам да ми се бъркат разни непознати,но видях,че много хора вече го правят и имат по 2 000 харесвания на снимка и просто се зачудих как става,защото знам,че е със сайт ,но не знам кой.Няма да си го правя на моя профил,а на една приятелка,но как.

  4. #4

  5. #5
    Не знам,не мога да ти помогна .. :l

  6. #6
    Супер фен Аватара на scrooper
    Регистриран на
    Jun 2010
    Мнения
    1 184
    Цитирай Първоначално написано от emostylegirl Виж мнението
    отностно харесванията и аз не искам да ми се бъркат разни непознати,но видях,че много хора вече го правят и имат по 2 000 харесвания на снимка и просто се зачудих как става,защото знам,че е със сайт ,но не знам кой.Няма да си го правя на моя профил,а на една приятелка,но как.
    Еми пиши на някого от тези, които си видяла : )
    always late but worth the wait!

  7. #7
    Писах им,но се правят на интересни и не казват.

  8. #8
    И на мен ми стана интересно..Ако разбереш свиркай Или и ти ще се направиш на интересен(в кръга на шегата)

  9. #9
    http://fiverr.com/sorecelina/add-500...ss-in-24-hours
    това май има нещо общо с темата

  10. #10
    Ако разбера ще кажа.Иначе е по темата,но е за харесване на страница,а аз питам за статуси и снимки.

  11. #11

  12. #12

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си