.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9

Тема: SUPRA !!

  1. #1

    Exclamation SUPRA !!

    какво мислите за марката, покажете ни своите кецове или любите си моделии ... Може ли някой да ми каже сайт от който мога да си поръчам ... търсих във facebook но нямат мой размер.. мс предварително :*
    Последно редактирано от See_the_moment : 08-10-2012 на 19:04

  2. #2
    Мега фен Аватара на xXxAngerfisTxXx
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Adidas City a.k.a. Бургас ве лек...
    Мнения
    26 776
    от ebay... иначе Adidas Porsche Design rlz

  3. #3
    Мега фен Аватара на Amore-Mio*
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    4 596
    Мен не ме кефят много, нищо лично.
    Всичко си е до вкус. От познати знам, че не са особено издръжливи. Или поне само на такива са попадали. Важното е, ако ти харесват - да си ги купиш,не да се съобразяваш с мнението на околните.

  4. #4
    Supra sucks!!! Vans is the beest ^^

  5. #5
    vans, etnies (: суприте и на мен не ми харесват..

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от See_the_moment Виж мнението
    какво мислите за марката, покажете ни своите кецове или любите си моделии ... Може ли някой да ми каже сайт от който мога да си поръчам ... търсих във facebook но нямат мой размер.. мс предварително :*
    Защо не отидеш в the boom box ) Намира се на ул.Солунска 12 - моите кецове са от там )

  7. #7
    Не си падам по тях , особено ако видя момче с такива... Не знам защо съм си решил така , но мисля ,че високите кецове за са момичета

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от miilena Виж мнението
    Защо не отидеш в the boom box ) Намира се на ул.Солунска 12 - моите кецове са от там )
    живея много далеч от софия ще ми е трудно да etnies също са много яки някой да знае сайт от където мога да си взема ?

  9. #9
    В еbay повечето са фалшиви.Поръчай си от онлайн сайта на супра.Имат и български.Потърси го в гугъл.Аз имам супри и много ме кефят.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си