.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3
  1. #1

    Компютърна грамотност, някой?

    Интересуваме ако някой е карал курсове за компютърна грамотност - начинаещи/напреднали, ако може да ми каже на какво се набляга и на 2-та курса. Аз мисля да се запиша за напреднали, но не знам дали първо искат от теб да вземеш курса за начинаещи. И ако се запиша за напреднали, ако може да ми кажете на кои програми наблягат там, за да започна да ги изучавам бавничко.

  2. #2
    Идея си нямам , но най-вероятно , се набляга на програмите от word пакета .

  3. #3
    Мега фен Аватара на MaGuSs
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    3 182
    Цитирай Първоначално написано от liverp Виж мнението
    Идея си нямам , но най-вероятно , се набляга на програмите от word пакета .
    Word пакет няма, има Microsoft Office.

    Ми сигурно в начинаещите, ще те учат как с евключва компа, как се изключва, опциите в старт меню, копи, пейст, рефреш, адване на снимка на работния плот, рисуване с пейнт, писане в нотпада и т. н. В напредналия, вече можеш да започнеш да изучаваш по-сериозни програми като такива от Microsoft Office, PhotoShop, Adobe Illustrator и т.н. не знам, не съм ходил на такива курсове, но не искам и да се хваля. Всичко съм си учил сам. Имам компютър от 2006 година и вече с ъм много навътре в нещата. От рисуване с пейнт до големи проекти на Photoshop, уеб дизайн, сайтове и програмиране. Има ли желание има и начин, дори и безплатен
    -Щастието е нещо вътрешно, а не външно, затова то не зависи от онова, което имаме, а от това, което сме.
    -Учи се от вчера, живей за днес, вярвaй в утре!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си