.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 42 от общо 42
  1. #26
    Супер фен Аватара на ~The Smile~
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    1 738
    Цитирай Първоначално написано от marilyn Виж мнението
    Миличка, щом ти пари, сърби и щипе, (а в др тема беше казала, че имаш и течение) значи нещо определено не е в ред. Бебешкият сапун няма да помогне. Казвай по-скоро на майка ти, че имаш проблем и да те води на лекар.
    Ок,ще ходя на гинеколог,срам не срам,туй то! По-добре да ме прегледат,отколкото да се влоши още повече! Само че ако се наложи да ме гледа гинеколога от него няма да ме е срам чак толкова,но от мама,достичка ще ме е срам. Просто ще ми е за пръв път и ще съм страшно стресирана,момичета,я споделете как се чувствахте вие,когато за пръв път отидохте на гинеколог???

  2. #27
    Така .. няма за какво да се притеснявам според мен нищо сериозно не ти е но все пак се прегледай А иначе за гинеколога .. аз още не съм ходила .. смисъл отскоро съм ,,жена'' а и нямам проблеми да чукам на дърво , а и този пуст срам :Д

  3. #28
    Иначе поразгледай из форума .. имаше тема свързана с гинеколог Спокойно не се притеснявай доколкото знам даже понякога не те качват на ,,магарето'' (стола) ами само разговор провеждате

  4. #29
    Супер фен Аватара на kitty02
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Някъде из Тетевен .. <3
    Мнения
    2 715
    Момичета, не си купувайте такива превръзки! Ужасно дебели са.


    Иначе аз си купувам от верига магазини "Penny" тези:

  5. #30
    Мега фен Аватара на Amore-Mio*
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    4 596
    Не знам защо, ама всички са ми еднакви. Пък и вършат една и съща работа.
    Иначе най - често си използвам Always и Everbel, най - вече нощни, когато съм в училище, поради това, че са по - големички.

  6. #31
    Голям фен Аватара на nor4eto99
    Регистриран на
    Oct 2010
    Мнения
    803
    Превръзки мама купува и на двете Libresse http://getitbg.com/userfiles/product...product_48.jpg

  7. #32
    Цитирай Първоначално написано от nor4eto99 Виж мнението
    Превръзки мама купува и на двете Libresse http://getitbg.com/userfiles/product...product_48.jpg
    И от тези имам и съм много доволна

  8. #33
    Sus tampon si e pesen,prevruzkite sa mi mnogo neudobni.Inache ot prevruzkite ot Naturela sam mnogo dovolna.

  9. #34
    Мега фен Аватара на xXxPETYAxXx
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    3 228
    Много зависи от цикъла... При мен е доста обилен и ползвам тампони(Event,Naturella, а от О.В. не съм никак очарована!), но се подсигурявам и с превръзки, задължително(особено 1-2 ден).
    Иначе преди ползвах нощни Palomita, Naturella. Always не ми харесват(явно съм единствента, която мисли, че са прехвалени )

  10. #35
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    Always ultra ползвам,тези normal с 4 капки,но понякога се налага вечер да слагам нощни ако ми се усили течението.

  11. #36
    Супер фен Аватара на ~The Smile~
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    1 738
    Аз съм с бяло,което е нормално и когато ще имаме физическо ,ще си слагам от тези ежедневните на Flirt

  12. #37
    Аз използвам някакви нощни превръзки (най-удобни са ми) от аптеката до нас.Пише,че се произвеждат в Италия,ама са с някакво име,дето не го запомних

  13. #38
    Повече от фен Аватара на mlf
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    457
    ами най- често използвам always, ellvita и melinda и съм доволна а за гинеколога .. майка ти може да изчака отпред (пред кабинета)

  14. #39
    Супер фен Аватара на ~The Smile~
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    1 738
    Цитирай Първоначално написано от mlf Виж мнението
    ами най- често използвам always, ellvita и melinda и съм доволна а за гинеколога .. майка ти може да изчака отпред (пред кабинета)
    за мене ли се отнася това? Аз не ходих на гинеколог,отказах се. Това е нормално според мен-бялото ми течение(без сърбеж,без болки и нищо!)

  15. #40
    За всички на които превръзките им запаряват - супер-дупер-абсорбиращи ли ползвате или с памучно покритие? Аз лично само памучни, защото с другите се чувствам все едно имам найлонов плик в гащите. Обикновено ползвам Palomita Delicate. Натурела също са готини.
    А за тампоните, единствените, които не са ме карали да се чувствам все едно си натиквам ролка кухненска хартия, бяха някакви Оби със не-знам-какво-си-покритие, извити каналчета и всевъзможни екстри. Според мен нашия пазар не предлага кой знае какво разнообразие от тампони. При мен проблемът с тях е че поставянето и изваждането ми се струват прекалено сложни за да ги правя през 2 часа. Пък и продължителната употреба не е особено полезна за стените на влагалището и шийката на матката.
    Обсъждайки подобни продукти, чували ли сте за т.нар. "менструални чашки" (lady cup)? Ще ми е интересно някой да сподели ако е използвал.
    Чиста любов.
    Усмивка на дете.
    Изведнъж кръв
    и груби мъжки ръце.
    ~*~

  16. #41
    Не мога да разбера не ви ли пречат тея нощните да ги влачите през деня. Аз ако сложа такава все едно съм с памперс.
    Иначе и тампони не търпя Ползвам Everyday или always ultra най-много с 3 капки.

  17. #42
    Аз да споделя .. пробвах palonita и съм много доволна Има един вид , които са по-дълги и стават за обилно кървене .. с тях съм на училище и всичко си минава перфектно ;д
    http://static1.framar.bg/product/1-fdffdf.jpg - за тези става въпрос
    Само че моите са за по-обилно кървене
    Последно редактирано от prettymonster : 10-19-2012 на 10:33

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си