.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 28
  1. #1

    Как да постъпя?

    Здравейте! Заедно съм с моя приятел само от около 3 месеца.Проблемът е следния:
    Всеки път когато телефонът му звънне ,той или затваря или отива в другата стая за да говори. Съответно аз се усъмних/тъй като съм доста ревнива/ и го попитах коя е тази девойка която му звъни по 30 пъти на ден, а той ми обясни,че била гаджето на някакъв негов приятел . ОК,но на мен ми се струва безумно "гаджето на еди кой си " да му звъни нон-стоп.Дайте ми съвет какво да направя или споделете мнението си
    Благодаря предварително.

  2. #2
    Мега фен Аватара на xXxPETYAxXx
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    3 228
    Питай го защо след като не му е на него никаква се крие, за да говори с нея. Ако са просто приятели не виждам смисъл да се скатава.

  3. #3
    Попринцип когато му звънне телефона отива в другата стая, а когато въпросната му се обади или й затваря или не вдига,но пак не мога да разбера защо го прави?!?!?!?!?

  4. #4
    Ако никаква не му е и не са имали каквито и да е било отношения не виждам проблем в това да и вдигне и да говори ПРЕД МЕН :Д

  5. #5
    BadBlueTroll Мега фен Аватара на psychopath
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    9 889
    Според мен ви върти и двете. : )

  6. #6
    Щом си прекалено ревнива се чудя дали ти не се филмираш много. И аз си имам един приятел, който е гадже на най-добрата ми фр, но сме супер близки и говорим много по телефона. Съответно и аз често пъти затварям или излизам от стаята като говоря с него. А може и 2 да ви върти.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  7. #7
    Супер фен Аватара на someonerandom
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    1 710
    И аз имам едно такова чувство.Ти и да не си ревнива принципно,то това си е за съмнение...През целите 3 месеца ли го прави това или наскоро започна?
    А какво да направиш-Еми то освен да ти кажем да говориш с него,няма какво да направим.Каквото и да обясняваме тук и колкото и да сме сигурни в предположенията си,все пак си остават чисто и просто теории,така че най-добре,докато не си си набила някой излишен от мненията тук,седни и проведи един сериозен разговор с него.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead

  8. #8
    Мега фен Аватара на valdesbg
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    В мислите на хората
    Мнения
    7 964
    Филмираш се прекалено много. И аз излизам в другата стая да говоря, по принцип. Помоли го да ограничи разговорите, щото не ти е приятно примерно да ви прекъсват.

    Ама бъди културна.

    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    832
    Извини ме но, само да попитам, кой набор си?

  10. #10
    Мега фен Аватара на fenkaaa
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    3 416
    Следващият път,когато звънне в твое присъствие,накарай го да говори пред теб,кажи му че си напълно в правото си да се съмняваш,че има нещо общо с нея,щом до сега дори 1 път,не е говорил пред теб по телефона когато тя звънне,поне за да се увериш,че няма нищо.Кажи му,че ако не оправдае съмненията ти,връзката ви ще пострада сериозно,защото това наистина е много съмнително..

    Другото,което е,ако имаш възможност извади номера на въпросното момиче и разбери защо постоянно звъни на приятеля ти,защото има възможност тя да не знае за теб и както казаха по-нагоре,той да ви върти и двете.

    П.П. От колко време продължава това?

  11. #11
    Мега фен Аватара на Amore-Mio*
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    4 596
    Попитай го защо отива да говори в другата стая, а не говори при теб, когато те буквално са си никакви.

  12. #12
    Супер фен Аватара на bilqnavod
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    2 262
    Връзката ви не е особено дълга. Явно все още не му е комфортно да говори пред теб по телефона. Мисля, че щом все пак те е подразнило, трябва да го обсъдиш с него. Пиши пак да кажеш какво е станало, ако има резултат, разбира се!

  13. #13
    Откакто сме заедно е така не е започнало изведнъж .Днес му казах,че не ми е приятно да отива нанякъде когато говори по телефона и той ми каза,че винаги е бил такъв и обичал да бъде сам когато разговаря. И да отскоро имаме връзка,но вече живеем заедно така,че не бих захвърлила отношенията ни с лека ръка. И според мен няма как да "ни върти и двете" тъй като сме буквално 24 часа в денонощието заедно- според мен е някаква бивша на която не е обяснил как седят нещата или тя просто го притеснява ... незнам

  14. #14
    Голям фен Аватара на ♠Joker♠
    Регистриран на
    Sep 2012
    Мнения
    915
    Винаги, когато говоря по телефона, с който и да е отивам в другата стая.

  15. #15
    Аз не го правя - сигурно затова не мога да го разбера

  16. #16
    А защо не вземеш да поговориш с него и не му кажеш как се чувстваш?

  17. #17
    Супер фен Аватара на JDeel
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 626
    Цитирай Първоначално написано от vikitoriaj88 Виж мнението
    според мен е някаква бивша на която не е обяснил как седят нещата или тя просто го притеснява ... незнам
    По-важното е според него каква е, а ти докато не разбереш можеш да си правиш само догадки и да се филмираш (както някой каза по-нагоре). Не знам дали имате възможност да си пишете от разстояние, в чат по-лесно се казват нещата. Но като цяло би трябвало да поговорите и той да изтъкне за какво става въпрос - приятелка ли е, ухажорка ли е...

  18. #18
    Супер фен Аватара на bilqnavod
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    2 262
    Не сте ли се събрали много скоро? Извинявай, просто аз никога не бих живяла с човек, когото познавам от толкова малко време....

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от bilqnavod Виж мнението
    Не сте ли се събрали много скоро? Извинявай, просто аз никога не бих живяла с човек, когото познавам от толкова малко време....
    Не - не сме се събрали твърде рано и не- не го познавам само от 3 месеца Иначе явно не четете ,но написах по-горе,че съм разговаряла с него по тази тема и съм му казала как се чувствам.

  20. #20
    Защо не го питаш ,защо тази приятелка на приятеля му му звъни ?
    Woah, I almost gave a fuck. Try again!

  21. #21
    Повече от фен Аватара на autumn_eyes
    Регистриран на
    Sep 2012
    Мнения
    321
    И на мен като ми звъни някой, или затварям или отивам на по-отдалечено място да говоря. Не обичам да ме слушат, а и да преча на другите по този начин.

  22. #22
    Супер фен Аватара на balu4ka
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    V.T
    Мнения
    2 515
    Малко е кофти начина по който постъпва,но си е до хора.Принципно не познавам много такива,никога на хората не им е било проблем да говорят по телефона свободно пред мен.Мисля,че трябва да поговорите сериозно и да се изясните,най-малкото живеете заедно и ми изглежда много странно подобоно поведение.Поискай да те запознае тогава с това момиче ,ако така стоят нещата няма какво да крие,ако започне да увърта си прави сметка.
    Защото когато затворя очи, виждам само теб...

    http://www.youtube.com/watch?v=5VtsT...eature=related (music)

  23. #23
    Супер фен Аватара на gabi_94
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    2 620
    Предвид отношенията ви ми е много странен факта, че не иска да говори пред теб. Та вие живеете заедно...какво толкова има да говори пред теб. На мен лично ми е доста съмнително, но човек никога не знае...
    If you do not tell the truth about yourself
    you cannot tell it about other people!

  24. #24
    Супер фен Аватара на bilqnavod
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    2 262
    Цитирай Първоначално написано от gabi_94 Виж мнението
    Предвид отношенията ви ми е много странен факта, че не иска да говори пред теб. Та вие живеете заедно...какво толкова има да говори пред теб. На мен лично ми е доста съмнително, но човек никога не знае...
    +1

    Моментално ще се изнеса, честно...

  25. #25
    Ми много ясно. Ако ще и с прачичо ми да говоря пак ще излезна от стаята и да си говоря на спокойствие. Ти кво очакваш ... да пусне високоговорител ... тогава ще ти бъде ли по-комфортно !? шматка !

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си