.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Дали не е от пубертета ?

    Здравейте . Искам да ви издам нещо, което ме притеснява. Значи преди известно време аз и една моя приятелка се целувахмее и натискахме и не мога да го забравя още. Да поясня имам гадже, но повече ми хареса с нея, защото той някак по не може да се целува и ме лигави. Не изпитвам чувства към нея, просто многоо ми харесвааааа и искам още . Нормално ли е според вас? Все пак си имам и приятел ? От хормоните ли е ?

  2. #2
    Според мен се е получило така, защото приятелят ти, не ти дава това, което искаш и търсиш някой, който може да ти го даде. Това не е нищо срамно и според мен е от хормоните, лично мнение ... а на колко години си?

  3. #3
    Мега фен Аватара на Amore-Mio*
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    4 596
    Надали си обърнала резбата, ако това питаш. Може би се получава така, защото не получаваш това, което искаш от приятеля си. Очевидно приятелката ти по - може да се целува, а той не и заради това.

  4. #4
    Мега фен Аватара на fenastz
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    Land of the blind
    Мнения
    3 221
    Да.
    Не знам - това са две думи и се пишат ОТДЕЛНО

    Цитирай Първоначално написано от TykaSePisheNick
    Вие сте много глъми.Са ревете, че темата е стара, ама после някой като направи нова тема със същото заглавие ще има да ревете "има такива теми" и нз. си кво..В шибаното си трупане на мнения и сами се обърквате..

  5. #5
    17 Ами не знам. Не мога да си избия тази случка от главата. Даже стана до сега 3 пъти .....

  6. #6
    Супер фен Аватара на Me4encety
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    1 697
    А мацката дето се натискате ква е като ориентация ? Имала ли си желание за повече от целувки ? Имала ли си някакви желания към друго момиче ?

    Цитирай Първоначално написано от mitkooo0
    Ако започна да водя полов живот ще ми спре ли разтежа , като цяло (пенис , вискочина ..) ?? на 14 съм
    Цитирай Първоначално написано от theeye770
    ще ти спре на тебе..мозъчната дейност... кви са тия глупости?!

  7. #7
    Мега фен Аватара на xXxPETYAxXx
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    3 228
    Що не научиш гаджето ти как искаш да те целува и не му кажеш, че не ти е приятно да те лигави?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си