- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Любов
- Флирт.Поглед,Въпрос към момчетата
Момчета,вие когато си харесате някое момиче и я гледате,когато и тя ви погледне вие извръщате ли си погледа или продължавате да я гледате? Ако и тя продължи да ви гледа според вас това какво е ? Извинете за странната тема ама всеки с лудостите си ;д
А субтитри ще пуснеш ли?
"It's one of the great tragedies of life — something always changes."
Dr. Gregory House
Щом се заглеждате,значи е или защото намирате отсрещния за твърде привлекателен,или за прекалено отблъскващ.И двете еднакво подсилват любопитството ви.Сама прецени как е в твоя случай...
ДА ОБИЧАШ,КОГАТО ТЕ ОБИЧАТ Е ЧОВЕШКО.
ДА МРАЗИШ,КОГАТО ТЕ ОБИЧАТ Е ЖЕСТОКО.
ДА ОБИЧАШ,КОГАТО ТЕ МРАЗЯТ Е ВЕЛИКО !!!
Хаха, сещам се за едно минало мнение на Chacho, което си пазя :
Погледът върви комплект с три секундното правило - ако ти се усмихне или се засрами, отиваш преди да те помисли за изнасилвач.
"Ако можех да изляза оттук, щях да си позволя да бъда луда,защото всички са луди, а най-лошите луди са онези, които не знаят, че са такива,защото само изпълняват нарежданията на другите."
Не, по скоро значи че се опитва да те хипнотизира.
Не съм момче, ама съм на мнение, че всичко си е до човек. Аз, когато забележа, че някой ме гледа или го гледам продължително, за да спре или изобщо не обръщам внимание. В повечето случаи е втория вариант, като дори от месеци насам не обръщам внимание на другите. Приблизително 8 месеца![]()
Зависи колко са големи циците ѝ.
Не знам - това са две думи и се пишат ОТДЕЛНО
Първоначално написано от TykaSePisheNick
Не знам, ама ако момчето отклони пръв поглед, няма да ми направи добро впечатление. Аз съм тази, на която трябва да й стане неудобно и да почувства превъзходството на силния пол.
Инче.. що трябва да те смачкат за да проявиш интерес към някого?
"It's one of the great tragedies of life — something always changes."
Dr. Gregory House
Пълни глупости.
Все едно не ме познаваш. Чак смешно ми става да ги чета такива.
Wtf, не става дума за смачкване?! Просто, когато един мъж предизвика трепет и леко притеснение/смущение, е много приятно. Чувстваш се уязвима, но намерила "своята силна половинка".
Ако тя ме погледне и не си извърти погледа аз й се усмихвам, а ако сме на кафе или имам шанса да се запозная с нея, усмихвам й се още 2-3 пъти и отивам да се запозная с нея и да я заговоря.
МДа та проблема ми е че има едно момче което ми се струва че доста ме зяпа ;д може да прозвучи тъпо ама не съм толкова сигурна дали мен или приятелката ми ;д та така ;д пък аз си го харесах ,предполагам то си личи като питам)
^Значи питаш грешния въпрос. Ще се учудиш колко филми можеш да си спестиш, ако се престрашиш да го заговориш. А ако не се научиш да го престрашаваш, ще си патиш много и не само в любовта.
PS: Забравил съм, че съм го казвал това, хаха. Но и аз съм я гепил тая реплика ^^
Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.
Не знам как обаче..аз съм на първия етаж,той на третия,идея си нямам.
А иии нямаме общи приятели,само едно момиче,на което си дадох учебниците
Кво общо имат етажите? Просто като се спогледате, кажи здрасти. Заговори го за някоя глупост или просто му кажи, че искаш да се запознаете. Ще се заиграете 2-3 пъти и може да ти вземе номера или да те покани да излезете.
Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.
Няма ли да е малко неловко като няма повод ;д
ами според мен няма да е точно флирт,а запознанство с цел в последствие да се получи нещо ...
Не бива да очакваш огромни неща предварително. Защото после по-лесно би могла да се разочароваш. Наблегни на "просто ще опитам", а каквото стане - стане. Като не - не. Слушай какво ти говорят хората, просто го заприказвай произволно и се отпусни в темата, която се започне.
"Ако можех да изляза оттук, щях да си позволя да бъда луда,защото всички са луди, а най-лошите луди са онези, които не знаят, че са такива,защото само изпълняват нарежданията на другите."
благодаря вии![]()