.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1

    Момчета,какви момичета харесвате?

    Здравейте,аз съм момиче на 15 години.Харесвам 2 момчета от моето училище,и двамата на 17 год,единия е зодия стрелец а другия скорпион.Искам всички момчета които са или скорпиони или стрелци да ми кажат какви момичета харесват като характер и като външност :] мерси предварително..

  2. #2
    Супер фен Аватара на sashko705
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    1 176


    "Everything kills you, you're dying everyday. You're either dying everyday, or you're living everyday, and I'm living everyday."- Christofer Drew

    "Imagine all the people
    Living life in peace"- John Lennon

  3. #3
    Голям фен Аватара на notlike
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    801
    Питай ги в каква луна са родени, може да ти помогне.. хахахахаха, купи си живот, това ти предлагам. И все пак, за де не бъде офтопик, ще ти кажа, че ние обичаме мацки, които знаят какво искат, как да го постигнат и зодиите са последното нещо, което им е на главата..
    Прощавам, но не ЗАБРАВЯМ.

  4. #4
    Мега фен Аватара на Amore-Mio*
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    4 596
    Само и единствено се залъгваш, че нещата си зависят от зодиите. Нищо подобно. Всичко си е до човек и до неговия личен/собствен вкус. Тук, всеки само би могъл да ти каже, самия той какво харесва, но не и какво харесват момчетата, които харесваш.

  5. #5
    BadBlueTroll Мега фен Аватара на psychopath
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    9 889
    Харесвам интересни, чаровни, интелигентни, мили, сладки и хубави момичета. ;д

  6. #6
    По - добре се занимавай със стрелеца
    Скорпионите са много ревниви

    пп. Дали ще се харесате с някой независи от това коя зодия е той.

  7. #7
    BadBlueTroll Мега фен Аватара на psychopath
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    9 889
    ахахха не се ебавай, т'ва със зодиите ми е болна тема, след една интересна случка :Д

  8. #8
    ^ Зодиите са интересни като цяло. Има и вярни неща. Но не може да се съди за някой само по това коя зодия е. хД

  9. #9
    пичета харесваме

    retard!

  10. #10
    Момичета които не се мислят за голямата работа, не говорят с някой само защото не се събирал с нейната компания или например носил очила и подобни.Лично аз не харесвам надутите момичета .

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си