.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 18 от общо 18
  1. #1

    Question Помощ...nirvana

    искам само да помоля ако някой знае онлайн магазин за метъл тениски на нирвана с знака и с човечето или нещо такова да прати линк ...мерси предварително

  2. #2
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    В София има достатъчно подобни магазини, не е нужно да си поръчваш по нета.
    Welcome to the Jungle...

  3. #3
    само че проблема е че не съм от софия

  4. #4
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    Не те знам откъде си, така пишеше на профила ти. Почти във всеки по-голям град има поне 1 подобен магазин. Дори да си от Горно Надолнище, все имаш роднини/приятели/добри познати в някой такъв град. Поръчай им и си 6.
    Welcome to the Jungle...

  5. #5
    ми бях в софия но се преместих...но се пак мерси...ще поръчам на някой познат : ))

  6. #6
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    Моля.
    Welcome to the Jungle...

  7. #7
    Голям фен Аватара на nor4eto99
    Регистриран на
    Oct 2010
    Мнения
    803
    Метъл Хевън или На тъмно са магазини, в които може да намериш тениски на Нирвана ето и линк http://www.metalheaven.bg/search/node/Nirvana http://www.natamno.com/search.php?search_query=nirvana виж и двата линка

  8. #8
    първо там се сетих да погледна но няма каквото търся аз търся само с знака на нирвана с жълтото човече ако се сещаш

  9. #9
    Супер фен Аватара на sashko705
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    1 176
    Голяма позьорщина... Много ме съмнява да знаеш някоя друга песен на Нирвана, освен Smells Like Teen Spirit...


    "Everything kills you, you're dying everyday. You're either dying everyday, or you're living everyday, and I'm living everyday."- Christofer Drew

    "Imagine all the people
    Living life in peace"- John Lennon

  10. #10
    ми да прав си не знам много техни песни ... но за сметка на това мога да ти кажа сички песни на Askking Alexandria , Bring me the horizon , Capture the Crown , Crown the empire <33 :ДД

  11. #11
    Супер фен Аватара на sashko705
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    1 176
    Ами хубаво... Кои са ти любимите песни на тези групи?


    "Everything kills you, you're dying everyday. You're either dying everyday, or you're living everyday, and I'm living everyday."- Christofer Drew

    "Imagine all the people
    Living life in peace"- John Lennon

  12. #12
    ми на Asking Alexandria - someone somewhere , the final episode , not the american average
    Bring me the horizon - chelsea smile , it never ends , the sadness will never end
    Capture the crown - in my head , you call that a knife this is a knife , oimatewtf
    Crown the empire - voices , johnny ringo , wake me up
    кажи сега твоите любими групи иии песни :Д

  13. #13
    Супер фен Аватара на sashko705
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    1 176
    От кой жанр или по принцип?


    "Everything kills you, you're dying everyday. You're either dying everyday, or you're living everyday, and I'm living everyday."- Christofer Drew

    "Imagine all the people
    Living life in peace"- John Lennon

  14. #14
    ми айде дай попринцип :ДД

  15. #15
    Супер фен Аватара на sashko705
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    1 176
    Значи по принцип най-най-най-най-най-най любимата ми група е Nirvana , защото от малък ми се е запечатила в съзнанието ми и та до сега ми е любима... Другите 2 са Metallica и AA.. Песните са:
    Nirvana- Moist Vagina (малко ретарднато, нооо ) Heart Shaped Box, Come As You Are и Something in the Way.
    Metallica- Whiplash, Seek & Destroy, Battery, Master of Puppets, Ride the Lightning и For Whom The Bell Tolls.
    AA- If You Can't Ride Two Horses At Once You Should Get Out Of The Circus, Run Free, Hey There Mr. Brooks и А Prophecy.
    Давам ти само топ 3 защото на 4то място има мноогоо групи


    "Everything kills you, you're dying everyday. You're either dying everyday, or you're living everyday, and I'm living everyday."- Christofer Drew

    "Imagine all the people
    Living life in peace"- John Lennon

  16. #16
    Супер фен Аватара на DesireToFire
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    2 252
    Относно феновете на Нирвана: Не искам да се заяждам но кое точно им харесвате? И какво мислите за самите изпълнители?
    If ya don’t give a shit ya getcha’ hellyeah
    Throwin’ fists in the pit ya getcha’ hellyeah
    Think you’re fuckin’ with this well hell no.
    Balls, volume, strength getcha come on

  17. #17
    мм аз не ги харесвам много ...;дд предпочитам по хард групи :ДД

  18. #18
    Супер фен Аватара на sashko705
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    1 176
    Цитирай Първоначално написано от DesireToFire Виж мнението
    Относно феновете на Нирвана: Не искам да се заяждам но кое точно им харесвате? И какво мислите за самите изпълнители?
    Aми просто ми харесват. Музиката и текстовете. Знам, че повечето тяхни текстове са безсмислени и рандъм и това ми харесва. Доста са уиърд, но ми харесват. Кърт Кобейн за мен е една от най-великите личности на този свят. Дейв Грол е в още една друга велика група (но не чак толкова, колкото нирвана), която за съжаление преустанови дейността си за неопределено време преди 2 дена ;(. И Крис Новоселич, за съжаление, е бил в няколко малотрайни проекти след Нирвана и не са станали известни..


    "Everything kills you, you're dying everyday. You're either dying everyday, or you're living everyday, and I'm living everyday."- Christofer Drew

    "Imagine all the people
    Living life in peace"- John Lennon

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си