.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14
  1. #1

    Работа=забавление. Перфектна работа за учащи, а и не само!

    Здравейте,
    отварям тази тема, за да споделя с вас за едно много добро решение, което взех за себе си, а именно това, че започнах работа като предствител на AVON. Стана ми много странно, когато четох във форуми, че не се заслужава, скъсваш се от работа за жълти стотинки, набутваш се едва ли не и тем подобни леко казано глупости за този тип работа. Аз лично се занимавам с това от 4 години и съм страшно доволна. Започнах като ученичка, което беше перфектната възможност за мен да припелчелвам някой допълнителен лев за "глезотийки". Нямаш работно време, не си задължен към никого, печелиш толкова колкото си изработиш, според това колко си амбициран и колко време можеш да отделиш за това. В същото време взимаш качествена козметика с отстъпка, радваш се на много подаръци и бонуси. Разбира се не очаквайте милиони, но за буквално нищожното време в което си зает си е просто супер. Освен това имаш възможност да се развиваш като лидер, където вече идва по-бизнес частта. Решението е изцяло твое. Ако има някой, когото съм успяла да заинтересовам да ми пише, винаги ще помогна и ще отговоря на въпросите ви! Поздрави!

  2. #2
    Супер фен Аватара на nymphadora
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    2 931
    Цитирай Първоначално написано от dani_zhuleva Виж мнението
    не се заслужава, скъсваш се от работа за жълти стотинки, набутваш се едва ли не и тем подобни
    точно така си е.

  3. #3
    Мега фен Аватара на strawberry88
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    10 697
    Цитирай Първоначално написано от dani_zhuleva Виж мнението
    В същото време взимаш качествена козметика

  4. #4
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Цитирай Първоначално написано от dani_zhuleva Виж мнението
    В същото време взимаш качествена козметика с отстъпка
    Да не би да сте пуснали натурални и био продукти?

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от kalpazanka Виж мнението
    Да не би да сте пуснали натурални и био продукти?
    А дано ама надали

  6. #6
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    ^Тва беше ирония

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  7. #7
    AVON са страшни боклуци. Интересно защо представителите си вярват, че продават нещо качествено.
    [color=#B22222][size=3][b]


    Savoure l’harmonie du ciel,
    Vois que tout est essentiel,
    Et comprends que, toi aussi, tu en

  8. #8
    Мега фен Аватара на strawberry88
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    10 697
    Цитирай Първоначално написано от Hayashi Виж мнението
    AVON са страшни боклуци. Интересно защо представителите си вярват, че продават нещо качествено.
    Ти нали ползваше някаква пяна за лице и беше много доволна?

  9. #9
    Супер фен Аватара на kitty02
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Някъде из Тетевен .. <3
    Мнения
    2 715
    Цитирай Първоначално написано от dani_zhuleva Виж мнението
    Здравейте,
    отварям тази тема, за да споделя с вас за едно много добро решение, което взех за себе си, а именно това, че започнах работа като предствител на AVON. Стана ми много странно, когато четох във форуми, че не се заслужава, скъсваш се от работа за жълти стотинки, набутваш се едва ли не и тем подобни леко казано глупости за този тип работа. Аз лично се занимавам с това от 4 години и съм страшно доволна. Започнах като ученичка, което беше перфектната възможност за мен да припелчелвам някой допълнителен лев за "глезотийки". Нямаш работно време, не си задължен към никого, печелиш толкова колкото си изработиш, според това колко си амбициран и колко време можеш да отделиш за това. В същото време взимаш качествена козметика с отстъпка, радваш се на много подаръци и бонуси. Разбира се не очаквайте милиони, но за буквално нищожното време в което си зает си е просто супер. Освен това имаш възможност да се развиваш като лидер, където вече идва по-бизнес частта. Решението е изцяло твое. Ако има някой, когото съм успяла да заинтересовам да ми пише, винаги ще помогна и ще отговоря на въпросите ви! Поздрави!
    Мила, стига си правила реклами!

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от strawberry88 Виж мнението
    Ти нали ползваше някаква пяна за лице и беше много доволна?
    Аз още съм си много доволна от тази пяна! Аз имам и много любим парфюм от тях. Но некачествените продукти, които съм срещала с в пъти повече от тези, които ми допадат.
    [color=#B22222][size=3][b]


    Savoure l’harmonie du ciel,
    Vois que tout est essentiel,
    Et comprends que, toi aussi, tu en

  11. #11
    Супер фен Аватара на nymphadora
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    2 931
    Аз съм влюбена в парфюма им Summer white,но още му се чудя

  12. #12
    Супер фен Аватара на bilqnavod
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    2 262
    Ейвън вече не е на мода. Както каза, авторке, като бяхме ученички нямаше големи вериги за козметика като сега, ейвън беше новост и всички си купуваха . Да ама не, вече нищо не бих си взела от тези книжки. Колко пъти съм се набутвала с неща, които не мога да ползвам...

  13. #13
    Въпрос на мнение, аз лично съм много доволна от почти всичко, което съм използвала, а за парите, които се печелят мога само да кажа, че ако те мързи да правиш каквото и да е, няма кой да ти даде милиони. За никаквите усилия, които работата коства, заплащането е даже високо!

  14. #14
    Ейвън прави оборот само по празници :ДД

    Иначе ... дафък.
    Всичките им бижута и чанти не мязат изобщо на това, което са в каталога, sooo, i'm fuckin disappointed!
    I'm tired of feeling like I'm fucking crazy
    I'm tired of driving 'till I see stars in my eyes
    I look up to hear myself saying,
    Baby, too much I strive, I just ride

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си