- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Любов
- Вечният въпрос ?
Под лош разбирам дадения човек да е по-отракан\а или нещо подобно
''Лоши момчета''-Това е просто етикет, който аз смятам, че не е от най - подходящите. В днешно време има много и различни видове лоши момчета. Малцина са мъжете, които имат вградена, подобна скъпа екстра. Повечето са си натурални позьори, колкото и да не им се иска.
Харесвам такива мъже, които си тежат на мястото, имат характер, знаят какво искат, знаят как да го постигнат, излъчват наподправена мъжественост и сексапил, следвани от голяма доза самоувереност и остър език, не да са твърде лигави и романтични, а донякъде арогантни и доминиращи. Един мъж трябва да си знае мястото, да е физически и психически силен, а не някой п*тьо с розова прилепнала блузка, който тича при мама за акъл. Всяка жена иска да бъде закриляна и да се чувства сигурна в ръцете на мъжа до себе си. Темата е дълга и широка, много може да се пише, но предимно смятам, че е поради тръпката и бунтарското излъчване, което кара жената да се чувства защитена с подобно ''лошо момче''.
Времето изтича, минават години ..
а вас, палячовци, омразата ви поддържа живи!!
и какво разбирате под лоши момчета,да кара голф двойка да слуша чалга да има 2 лева в джоба,но все пак да се мисли за безсмъртен,що'т се си е е направил преди т'ва партия с още 2 като него и са се напушили до неузнаваемост в някоя градинка.Е това е представата на всяка кифла която си търси лош батко!!!
This world is spinning around me
This world is spinning without me
And every day sends future to past
Every breath leaves me one less to my last