.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1

    Exclamation Кръв от носа

    Здравейте Може би много хора имат този проблем , затова повдигам темата за кръвотечението от носа. При мен проблемът е че когато имам хрема и си издухвам носа , вече почти всеки ден , ми теква кръв. Явно капилярите ми са много слаби, но не издържам повече. Мога ли да приемам някакви медикаменти или да ползвам някакъв крем за това ? Благодаря предварително за отговорите

  2. #2
    Голям фен Аватара на Богиня
    Регистриран на
    Sep 2012
    Мнения
    508
    Като дете имах същия проблем. Само някой да ми докосне носа и кръвта шурва. Горене на капилярите?

  3. #3
    ^^ Не помага, траеш и това е. Аз откакто се помня съм така, а вече прехвърлям 20. Даже само като се наведа тече. И то чак кръвоизливи. Може и да имаш синузит, аз преди около 4 години имах и един лекар ми каза, че може би е останало от тогава, въпреки че от малка си го имам, не знам

  4. #4
    Доста хора имат същия проблем и се примиряват с това. Аз в последната година почти всеки ден се будя, защото се давя в кръвта ми ( тече около минута, а понякога и повече). Ходила съм на лекар,приемала съм медикаменти и искам да ти кажа,че е загуба на време и пари.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си