.
Отговор в тема
Страница 2 от 8 ПървиПърви 123456 ... ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 194

Hybrid View

  1. #1
    Тия дни мисля да пробвам, само да не ми стане неква гадна косата

  2. #2
    Супер фен Аватара на bilqnavod
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    2 262
    интересна идея, мисля да пробвам

  3. #3
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Интересна идея стига да нямаш тъмна коса...

  4. #4
    И с тъмна коса става

  5. #5
    На моята мисля, че ще се получи? Всеки цвят ли може-а то, всъщност какви цветове има;д и има ли измиване, че фризьорката ми ще ме убие

  6. #6
    Супер фен Аватара на Kitty Bloom
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    1 241

    Red face Степчето е новата боя за коса! :Д

    И аз си правих такива кичури в началото на март и ми седят вече половин година. То зависи от това колко време си топиш косата аз седях около пет минути. Иначе съм с кестенява коса и се получи супер готин цвят, нещо като цвекло (от степче череша) Но ако първо сварявате водата и след това изсипвате прахчето внимавайте, понеже се газира и може да прелее Мисля, че е по-безвредно от боите, но за пиене вече не си и помислям! Една колежка на мама като ме видя, забрани всички разтворими напитки на децата си. За други цветове, казвали са ми, че с круша или ананас става русо. А сега ми хрумна дали няма да стане с онези сокчета дето струват стотинки сигурно ще има същия ефект!

  7. #7
    #LittleDevil
    Guest
    Държи около 2-3 месеца и повече. Направих си и ми държа цяло лято. Цветовете са жълт и червен

  8. #8
    хмм и аз съм навита да си правя . косата ми е тъмно кестенява дали ще стане с някакъв черевеникаво розов вят като с ягода или черешка?! : Д

  9. #9
    Мега фен Аватара на heartshapedbox
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    BG
    Мнения
    6 295
    А какви цветове степчета има и колко време държи?

  10. #10
    А някой знае ли колко време е?Защото някои казват че след второто измиване се маха други че стои 2 месеца...Аз смятам да си правя със Step punch (ягодя малина вишна) обаче не искам да стои тооолкова дълго..имам кестенява коса. Който може да ми помогне дали знае колко време трае

  11. #11
    Ето вижте и един по-различен вариант http://bgstylezone.blogspot.com/2012...post_1444.html

  12. #12
    Има ли отмиване? И мисля че на руса коса ще седи по-хубаво, как мислите

  13. #13
    и да на руса коса ще стои много по добре

  14. #14
    Като цветове предполагам... оранжево, жълто, червено, зелено, не мога да се сетя за други в момента. Но не съм пила такава химия от над 10 г. и не бих си го сложила на косата.

  15. #15
    rali00
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от heartshapedbox Виж мнението
    А какви цветове степчета има и колко време държи?
    трае най много месец

  16. #16

    :)

    И аз си направих със степче. И въпреки, че и аз съм с много тъмна коса пак става стига да седи6 по дълго време. Виненото червено става добре на тъмна коса

  17. #17
    xlowellyy
    Guest

    Smile

    Аз си направих розово-лилави кичури в краищата (с тъмна коса съм) и станаха мноого яки. Но проблема е,че вече ми омръзнаха ;д ( от 1 седмица съм с тях ;Д ) ако някой знае как се махат ще съм му МНОГО благодарна )))

  18. #18

    Talking

    Някой да знае как да го махна? Стои от октомври
    Чаоо....от Yoniee

  19. #19
    Ами... Аз като имам много тъмнакоса. Смисъл тя е много тъмнокафява. Смисъл е почти черна, дали ще се получи? Може би няма да се вижда мног или....

  20. #20
    Здравейте....на въпроса за степчетата - аз си направих и съм много доволна, защото косата ми е руса и доста добре се получи!! Те държат доста време, поне 2/3 месеца (може и повече) ии вярно увреждат осата малко, но е по-добре отколкото да използвате ония изкуственяци, които ви съсипват косите!!!

  21. #21
    Мега фен Аватара на heartshapedbox
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    BG
    Мнения
    6 295
    Цитирай Първоначално написано от it's funny Виж мнението
    ония изкуственяци
    А степчето е 100% натурален продукт :Д

  22. #22
    това вреди ли на косата и може ли да цъфне или да и стане нещо и да се съсипе

  23. #23
    gunsnrosesfan
    Guest
    Една моя приятелка ми каза, че става ето така:
    Разреждаш степчето там с колокото вода пише на опаковката и слагаш да заври. След това топваш косата си в тенджерата. Дали ще остане по - дълго или ще е по - наситено, зависи от това дали веднага, след като си махнала тенджерата от котона, си потопиш косата или чакаш малко да поизстине. Също така най - добре се получава с червените цветове - оцветителят E122 е доста силен. Но гадното е, че остава много дълго време.

  24. #24
    rock.barbie
    Guest
    Mиналта година си правих издържаха около месец и половина (наситени) след това започнаха ди избеляват. Зависи как се направят. От начало косата е доста спластена но след няколко измивания всичко е ок. Но според мен косата се изтощава и то доста.

  25. #25
    vickyto08
    Guest
    Хей ,който се чуди дали да пробва,да го направи става много яко аа ии нищи няма да загубите ее освен 30 ст. де ;дд бях си правила ии ми издържа месец ...ноо имам приятелкаа коятоо нейните кичури стоят вече 6 месеца )моите си ги направих с ч степче ии една купа с вода която стоплих в микроволновата за 2 мин.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си