.
Отговор в тема
Страница 6 от 8 ПървиПърви ... 2345678 ПоследнаПърви
Резултати от 126 до 150 от общо 194

Hybrid View

  1. #1
    До Ivetooyy: Ами те се махат със времето неможеш сама да ги махнеш.

  2. #2
    Tifani_Tan4eto
    Guest
    ima li znachenie kakvo shte e stepcheto az probvah minaliq mesec s cherveno na se maxna na 2-ta sedmica
    Последно редактирано от Tifani_Tan4eto : 05-24-2013 на 13:46

  3. #3
    Защо просто не си направите кичури с боя?С тези степчета става неравномерно и грозно според мен.

  4. #4
    Стои повече от месец.
    I'm a shark , im a shark , suck my dick im a shaaaaaark .

  5. #5
    Аз вчера пробвах и нищо не стана..с черна коса съм,пък на някой им става аз съм с дефектна коса нещо ;дд

  6. #6
    Моята коса е кестенява и пробвах с червени кичури, но цвета им издържа до първото измиване след което след още 1-2 и вече нямаше спомен от кичури ..

  7. #7
    Ами според мен тва е супер защото всеки месец може да си с разл кичури и ще е яко... Всъщност зависи дали искаш нови но...

  8. #8
    star.100.100
    Guest
    step4eto predi ili povreme se vari vodata?

  9. #9
    lil shady
    Guest
    моя приятелка беше ми казала,че ще си прави кичури от степче.тя си направи но нейните издържаха 8 месеца

  10. #10
    Yana366
    Guest
    Abe to lesno se prawyat , obache az si napravih zaedno s edna priqtelka koqto e ot sofiq i veche 3 meseca mi sedi napravih si 4erweni i neiskat da se mahat , edno drygo momiche mi kaza che shte sedqt 6 meseca !! Nqkoi da znae kak da gi mahna ili izobshto ima li kak da se mahat ?

  11. #11
    Аз по едно време се бях навила да си правя, но чух от приятелки че стоят дълго, пък аз ако ще си правя, то няма да е за повече от седмица. Пък и майка ми не беше съгласна. Иначе става и на кафява коса, имам приятелки, които си ги направиха. Само дето не се знае колко време седят така. А и вече им мина модата. То беше интересно преди, ама сега гледам по улицата всяко второ момиче с такива.

  12. #12
    Супер фен Аватара на ~The Smile~
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    1 738
    Модата им мина вече на степчетата.

  13. #13
    Като казвате, че модата на боядисването със степче е отминала, ми звучи, че все едно модата на цветните кичури е минала :д според мен просто това е един алтернативен, по- лесен и по- евтин начин да си направиш нещо цветно с косата
    иначе и аз имам един такъв кичур и може би от около месец ми стои и е избледнял цвета, вероятно скоро и съвсем ще изчезне

  14. #14
    Супер фен Аватара на Me4encety
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    1 697
    Аз снощи си правих ии сега на светлина са много яко червени ^_^ Мисля да ги повторя още веднъж,че да не са само оттенъци

    Цитирай Първоначално написано от mitkooo0
    Ако започна да водя полов живот ще ми спре ли разтежа , като цяло (пенис , вискочина ..) ?? на 14 съм
    Цитирай Първоначално написано от theeye770
    ще ти спре на тебе..мозъчната дейност... кви са тия глупости?!

  15. #15
    Голям фен Аватара на Eskapel4o
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    680
    хахахаах смятайте колко боя има в степчето че чак да си боядисвате косите , става ли да си боядисам колелото ?

  16. #16
    Аз пък си изпрах анцуга В КОЙТО МИ БЕШЕ БАТЕРИЯТА НА ТЕЛЕФОНА със червено степче,щото разсипах прах за пране и го изметох ,а там си правя степа и всичко в лопатата и бум у пералнята-като смених 3 води гледам батерията на дъното...гадост

  17. #17
    Хей хора. :3 Вчера си направих и довечера може би ще ви покажа снимка.Стана с Punch Berry,но е на руси кичури..(бях си направила руси кичури ;д)...Иначе имам черна коса и пробвах на бритончето ми ама не стана ;дд.. иначе тези а много яки... Майка ми ми помогна ;дд (Не я накарах;д)Значи сипвате малко вода в тенджера и след това тстепчето.Варите го докато не започне да бълбука ;д;д;д *свари* топвате си косата.. аз си я топнах за 30 секунди пък стана яко.. ии изчаках да исъхне..после отидох на чешмата и си сложих балсам на кичурите и го измих,защото се бяха оплели.

  18. #18
    http://prikachi.com/images/668/6137668N.jpg ето я обещаната снимка ;д;д

  19. #19
    Ами, днес си направих..със STEP Wild Strawberry (СТЕП горска ягодка)..Аз съм с руса коса, но мисля, че ще си личи добре и на тъмна..мирише мн яко ;дд след, като се изкъпя ще ви кажа дали се е отмило.. но не ми се вярва xd познавам само един човек, който си е правил и тя беше с руса коса, не ѝ стоя мн дълго (около седмица)..не знам от какво е било степчето или коя марка е било, но се беше получило светло розово и изглеждаше доста добре не съм я разпитвала мн, затова не мога да ви кажа нещо кой знае какво но все пак, ако имате въпроси - питайте =)

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от vampiresong Виж мнението
    Ами, днес си направих..със STEP Wild Strawberry (СТЕП горска ягодка)..Аз съм с руса коса, но мисля, че ще си личи добре и на тъмна..мирише мн яко ;дд след, като се изкъпя ще ви кажа дали се е отмило.. но не ми се вярва xd познавам само един човек, който си е правил и тя беше с руса коса, не ѝ стоя мн дълго (около седмица)..не знам от какво е било степчето или коя марка е било, но се беше получило светло розово и изглеждаше доста добре не съм я разпитвала мн, затова не мога да ви кажа нещо кой знае какво но все пак, ако имате въпроси - питайте =)
    Хихи, не е както другите говорят..стоя 2 седмици и изчезнахаа ;д

  21. #21
    Според мен не е добре да си причинявате това на косите. Имам приятелки, на които за четвърти месец не се отмиват тези степчета. Само ще си развалите косата. Дори боите за коси са по- малко вредни. Ако искате нещо различно използвайте истинска боя за коса, а не такива простотии. Вредите си само за да се отличавате. Това е безумно.

  22. #22
    http://prikachi.com/images.php?images/153/6210153I.jpg Моите стоят вече 1месец и малко

  23. #23
    Мега фен Аватара на heartshapedbox
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    BG
    Мнения
    6 295
    ^ Отдолу ти е било русо, нали?

  24. #24
    Цитирай Първоначално написано от heartshapedbox Виж мнението
    ^ Отдолу ти е било русо, нали?
    Да

  25. #25
    the_time_over
    Guest
    Хора недейте ще съжалявате !!! Мен степчето ме държи вече 6 месеца и не се маха !!! Косата изглежда хубаво, но кичурите се толкова упорити, за 2 месеца и ще ви омръзнат. Много искам да ги махна моля ако някой знае как да пише !! (:
    Последно редактирано от the_time_over : 06-18-2013 на 12:16

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си