.
Отговор в тема
Страница 8 от 8 ПървиПърви ... 45678
Резултати от 176 до 194 от общо 194

Hybrid View

  1. #1
    На моята приятелка (тя е със светло кестенява коса) една година и още не може да и се махне.Избледня,но не се маха.

  2. #2
    Здравейте хора! На 11 съм и мисля да си боядисам един кичур със степче. Тъмно кестенява ми е косата. Въпросът ми е това степче след колко време приблизително ще се измие? Много ли е вредно за косата? Когато свърша с боядисването къде да изхвърля водата с разтвореното степче? Мерси предварително :*

  3. #3
    Един съвет от мен - В нета има един вариант, при който слагаш в чаша 2 степчета, оставяш ги за минута -две в микровълновата и си потапяш косата вътре за 15-20 мин. в зависимост от това колко искаш да се получи по- добре ! Аз направих същото преди 7 месеца и още не се е махнало, съвсем малко е избледняло ! Не си горете и поразявайте косата с тези химии, камо ли да ги пиете !!!!!!

  4. #4
    аз си направих бритона,на светлина си личи,но на тъмно стои по-скоро като оттенък http://prikachi.com/images.php?images/388/7035388y.jpg

  5. #5
    A nqkoi znae li kak se premahwa , az si naprawih predi 3-4 meseca i oshte mi stoqt miq kosata si prez 2 dni a bi trqbwalo taka da se premahne , a drugiq wariant e da q otreja , no neiskam da si reja kosata molq kajete mi kak da gi mahna :@ :@ :@

  6. #6
    Трябват няколко степчета и да ги разтвориш в малко вода, иначе стои много бледо и едвам си личи. Аз лично моите си ги държах във фолио (кичурите) за определено време, докато съм сигурна, че е хванало, но после трябва много старателно да се плакне, защото наистина МНОГО цапа. Пада след няколко измивания, но за съжаление нямам снимки.

  7. #7
    Скоро пих ягодово степче и слава богу че беше петък вечерта, защото ми останяха червени мустаци до неделя вечерта.И понеже съм тъмен шоколад (според някои - тъмен кестен...) ще пробвам баш с това степче, че друго може да не се вижда.

    А понеже ми тр за малък кичур, дали ще стане ако разтворя 1 степче в чаена чаша и я пусна на 3 мин във микр.фурна? Идеята е да не си личи много, но да се вижда.

  8. #8
    при мен също стана косата ми е тъмно кафява в корените и надолу изсветлява и съм с един рус кичур , но стана доста добре ♥ нямаше как да я снимам цялата , но правете сметка бойте на syoss не хващат така добре както това , а колко време ще седи ще видим http://prikachi.com/images.php?images/914/7218914H.jpg , http://prikachi.com/images.php?images/918/7218918f.jpg
    Последно редактирано от anysun : 04-02-2014 на 20:52

  9. #9
    JulLieTtt
    Guest
    i az mislq da si pravq no lilavi pravila sum si s oranjevi gotino stana no ne mi dopadna
    lesno se miqt i s malko goreshta voda stava gotino
    eto tezi sa nai dobrite pri mene stava s kafqva kosa sum kusmet
    http://images3.kurir-info.rs/slika-9...076-357101.jpg

  10. #10
    tswetyto
    Guest
    Сега си направих(в момента чакам да изсъхнат)
    Надявам се да ми се получат добре
    На моята тъмна коса(тъмен шоколад)

  11. #11
    nina_dobrev
    Guest
    I az si napravih mnogo qko i mi se mahnaha az sam s mnogo tamen tsvqt na kosa tamno kafqvo mnogo qko

  12. #12
    Мега фен Аватара на LoveInfect
    Регистриран на
    Dec 2013
    Мнения
    3 103

    Exclamation

    червено, лилаво, и що годе всякакви ако ти е светла косата. Държи около 1 месец, аматрябва хубаво поне за 2-3 мин да ти се топикичурът.Иначе това че е безвредно и че не ти се гори косата не е вярно, самата вода в която си потапяш косата е вряла, около 90 градуса. Аз нали си знам, правила съм си 2 пъти и точно кичурите които бяха оцветени бяха много по-сухи и нацъвтели от останалата ми коса.

  13. #13
    radoslawa5
    Guest
    Аз съм на 11 год. пробвах днес да си направя кичури. Аз съм с кафява коса взех червено и жълто степче но брачетка ми каза че жълтото не хваща на кафява коса и се отказах от жълтата сварих си вода и рязтворих степчето съвсем мъничко за да не става мн светла боя.Започнах аз потопих си краищата за 10 мин. След това си слажих разредения степ в една торбичка + косата в торбичката не знам колко косата ми стоя в торбата.Пробвах да си измия косата тъй като беше на пръчки и си исуших косата.Исуших я със сешоара и видех че повърхноста на косата ми е в светло червено не стана мн в червено тъй като си държах косата малко в степа.ся тука съм с червени ръце.

  14. #14
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Колко болен /без/мозък трябва да си, за да си боядисваш косата със Степ?!

  15. #15
    Голям фен Аватара на SladkaZagadka
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    София
    Мнения
    989
    Съветвам да се консултирате със специалист, все пак коафьорите и фризьорите си разбират от това, от което си изкарват хляба... а и това степче нищо чудно 1-2 дни да е желания цвят,а после от реакция с шампоан или нещо от сорта да промени коренно цвета си
    Love is everything!

  16. #16
    mimi02
    Guest
    Преди 2 дни се боядисах и става на всички коси
    Значи 2 степчета ги разтваряш във вода стоплена микровълновата за 2 мин. след това можеш да разделиш в 2 пластмасови чаши водата и слагаш в 1та чаша 1то степче а в другата-другото.Разделяш косата на 2 части отстрани и потапяш 1та част в 1та чаша и така с другата и стоиш 20 мин.По късно ще сложа снимка.
    бтв.Със горски плодове го направих
    бтв2.стои около2 до 6 месеца но след това се подстрижи
    бтв3.За да запазиш цвета се измий без шампоан само изплакни косата и след това я изсуши и разрешо.Готово
    ДАНО СЪМ ПОМОГНАЛА

  17. #17
    Eдна моя приятелка си направи преди време ... Косата й е руса.Получи се супер сладко с червения step ^^ . Мисля и аз да опитам,но не знам как се получава с по-тъмна коса ? Идей ? #nohate

  18. #18
    Аз съм с тъмно-кестенява коса и искам да си направя кичури но незнам дали ще се виждат (искам да изпъкват) :Д

  19. #19
    Косата ми е много тъмно кафява.. Искам да я направя тъмно синя, много тъмно синя, но все пак да си личи че е синя. Казаха ми че става със степче, но аз никъде не мога да намеря синьо.. С боя едва ли изобщо ще хване.. Идеи?

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си