.
Отговор в тема
Страница 2 от 3 ПървиПърви 123 ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 58

Тема: Флешове

  1. #26
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от sashko705 Виж мнението
    Вместо вазелин използвай лубрикант, защото е много по-вероятно да ти се замърси и да стане някаква инфекция. Иначе аз едно време имах 10ка, но го свалих, защото се навъдиха адски много позьори и вече всеки 2-ри има флеш..
    И сега ухото ти не прилича на швейцарско сирене?

  2. #27
    Мега фен Аватара на CupcakeKitty
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    4 809
    Цитирай Първоначално написано от albi951 Виж мнението
    Китке, мислиш ли че ми пука дали ми ходи или не?
    Който иска к'вото си иска ще прави
    Аз да ти казах да почне да ти пука?
    На кой му трябва да си прави нещо дето не му ходи?

    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    И сега ухото ти не прилича на швейцарско сирене?
    Баси изказванията, честно

  3. #28
    anonymous708973
    Guest
    На място са си.
    Теоретично всички с флешове твърдите, че то нямало проблем, то под 10 мм се свивало... колко такива съм чувала. Но познавате ли наистина някого, който да си е махнал флеша и ухото му да не изглежда увиснало или да няма дупка?
    Последно редактирано от PinkPan7her : 10-21-2012 на 19:30

  4. #29
    Супер фен Аватара на FasterBeach
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    2 247
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Но познавате ли наистина някого, който да си е махнал флеша и ухото му да не изглежда увиснало или да няма дупка?
    да

  5. #30
    Мега фен Аватара на CupcakeKitty
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    4 809
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    На място са си.
    Теоретично всички с флешове твърдите, че то нямало проблем, то под 10 мм се свивало... колко такива съм чувала. Но познавате ли наистина някого, който да си е махнал флеша и ухото му да не изглежда увиснало или да няма дупка?
    да

  6. #31
    Супер фен Аватара на druzilla
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    България
    Мнения
    1 182
    Дори и да не се свие от само себе си,мисля че с лека херургическа намеса може да се оправи.Иначе за това,че много хора си го правят без да им ходи - аз съм дребна и имам детско излъчване и хората ми казват,че не ми отива да слушам метъл,да нося черно и т.н. , но това съм си аз и това ми харесва.От тази гледна точка не мисля,че трябва да се съобразяваш дали ти отива на излъчването и какво мислят другите,щом ти самият се харесваш такъв.
    “If you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be dealt with.” - Michael Jackson ♥

  7. #32
    Мега фен Аватара на CupcakeKitty
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    4 809
    Това че е модерно не означава че е подходящо за всеки
    както и да е
    вие си знаете :3

  8. #33
    Мега фен Аватара на heartshapedbox
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    BG
    Мнения
    6 295
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    На място са си.
    Теоретично всички с флешове твърдите, че то нямало проблем, то под 10 мм се свивало... колко такива съм чувала. Но познавате ли наистина някого, който да си е махнал флеша и ухото му да не изглежда увиснало или да няма дупка?
    Ии да.

  9. #34
    anonymous708973
    Guest
    Искам снимка с и без флеша.

  10. #35
    Мега фен Аватара на CupcakeKitty
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    4 809
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Искам снимка с и без флеша.
    аз лично имах флеш (силно казано) 4мм и след като го махнах се сви и изобщо не си личеше че съм имала

    не разбирам какво се правиш че не вярваш след като нз си колко човека ти казахме че имаме такива познати
    http://i.imgur.com/rbGdQ.jpg
    момчето е едно и също
    няма да му показвам лицето щото и без това не се имаме с него и може и да не иска да му се разнасят снимките наляво надясно

  11. #36
    anonymous708973
    Guest
    4 мм нищо не са. Нормално да се свие.
    На момчето видимо му има нещо на ухото.

  12. #37
    Супер фен Аватара на sashko705
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    1 176
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    4 мм нищо не са. Нормално да се свие.
    На момчето видимо му има нещо на ухото.
    Да, обаче не е нещо фрапиращо и грозно.. Моя си го махнах миналия месец и сега се е свил до 3мм и дори така не е грозно и скоро сигурно ше се затвори напълно, но така или иначе моите уши не се виждат от коса


    "Everything kills you, you're dying everyday. You're either dying everyday, or you're living everyday, and I'm living everyday."- Christofer Drew

    "Imagine all the people
    Living life in peace"- John Lennon

  13. #38
    Мега фен Аватара на heartshapedbox
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    BG
    Мнения
    6 295
    Цитирай Първоначално написано от sashko705 Виж мнението
    Да, обаче не е нещо фрапиращо и грозно.. Моя си го махнах миналия месец и сега се е свил до 3мм и дори така не е грозно и скоро сигурно ше се затвори напълно, но така или иначе моите уши не се виждат от коса
    От колко на 3мм?

  14. #39
    Супер фен Аватара на sashko705
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    1 176
    Цитирай Първоначално написано от heartshapedbox Виж мнението
    От колко на 3мм?
    10


    "Everything kills you, you're dying everyday. You're either dying everyday, or you're living everyday, and I'm living everyday."- Christofer Drew

    "Imagine all the people
    Living life in peace"- John Lennon

  15. #40
    Аз пък си купих малко разширителче незнам колко мм е ,но гадното е ,че като го вкарам в дупката започва да тече кръв .. смисъл като стигне до половината започва да тече кръв и неможе да влезе повече.Също така един приятел ми каза ,че трябва да го разширя с клечка за уши даже ми показа как става ,но клечката не влезе в дупката .. някой има ли някаква идея какво да правя ;/ А относно темата по добре ще е да започнеш да си го разиряваш от най - малкото ди желаната големина ,но пък трябва да даваш купища пари за разширители ;/ А от втория метод не ,че само ще боли ,а и може да се възпали..

  16. #41
    Форумна Сектантка! Мега фен Аватара на dream1707
    Регистриран на
    Feb 2010
    Мнения
    4 319
    Абе и на мен са ми обяснявали, как не съм изглеждала като момиче, което би носило флеш или би слушало даден тип музика и тнт.... Но аз все пак си мисля, че ще ми ходи и си се познавам.. и си ме радва.. Така че, да не ти пука кой какво мисли, ако на теб ти харесва
    Моята дупка си я разширявах с подръчни материали между другото, така и не си купих разширител (естествено си ги дезинфекцирах и всичко де..)

  17. #42
    Колкото и да е голям флеша, ако не е стоял дълго време *с няколко години* постепенно ще зараства,.... Например аз имам 5ца на едното ухо *даже е прекалено малко да се нарече флеш де;д* махнах го и само за няколко минути почна да се свива, абе голям fail беше, че и то в училище, почна една кръв и почнах да си го разширявам в кръвта до петицата, която се беше свила с молив ... Иначе давай сама и постепенно, не го ръгай наведнъж, ами например на час побутвай по малко... А относно разширителите и аз си го направих с подръчни материали .... почнах с пирони *стерилизирани и дезинфекцирани и неизползвани D*, и после като стигнах до 4ка тръгнах с флешове и разширители, защото ми е на втората дупка иии... имаше проблеми ... Давай смело.

  18. #43
    Супер фен Аватара на marble
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    1 328
    Да, имам идея какво да правиш.. Не слушай приятелите! Очевидно не са особено компетентни, щом дават такива идеи. Не си ръгай каквито и да е клечки за зъби, уши, части от химикалки, моливи, четки за гримове и т.н. Използвай само почистен разширител, намазан с вазелин, за да може да влезе плавно. Тече ти кръв от ухото защото натискаш. Извади го! Щом е съвсем малък не е особена загуба да го изчистиш, изчакаш да се оправи и тогава да пробваш отново. Имам 16 мм, ушите са ми здрави и мисля, че можеш да ме послушаш.

  19. #44
    Мега фен Аватара на dirtyyy
    Регистриран на
    Jun 2008
    Мнения
    4 415
    Разширих ухото си на 10мм за 5-6 месеца и не съжалявам за абсолютно нищо.
    Имам една от най-здравите и стегнати дупки /на уше/ които съм виждала.
    Не трябва да разшираваш повече от 2-3 мм на месец, за да не ревеш като Кити /на нея май и се бяха възпалили ушетата/

    И си го прави сама.
    Първо мушни много дезинфекциран пълнител от химикалка /това железното отдолу..писеца./
    После слагай 2ки,тройки и така нататък.

    Не бързай и го чисти много редовно.

  20. #45
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от albi951 Виж мнението
    забравих да спомена да го ползва само ако стане много зле, а на онази кожичка и се вика блоу аут
    пп. не видях че си отговорил/а
    пп.2 това за рязането на кожа че е ли само при хрущяла, какъв е смисъла да ти режат кожата?
    Може и да не е на хрущяла, може и на лоуб-а...
    Прочетох горните мнения и хей, НИКАКВИ химикалки... За тая работа са създадени разширителите, те не струват много. И айде, моля ви се, стига с това, че не ходело на всеки.
    Последно редактирано от tori : 12-23-2012 на 17:47

  21. #46
    Цитирай Първоначално написано от heartshapedbox Виж мнението
    Не се цепва, разтяга се, освен ако не натикаш много голям размер изведнъж, или пък не започнеш да разширяваш преди да е зарастнало.
    Кое по-точно зараства, ако не се сцепва?

    Не трябва да има кръв, стигне ли се дотам е било прекалено бързо и трябва по-дълга пауза преди последващи опити. Изобщо всякакви последващи опити трябва да се правят едва тогава, когато ухото ти е напълно ок с това, което вече му е направено, т.е. всякакви болки, подувания и подобни са история. Това е с цел да си спестиш евентуални по-нататъшни проблеми, ако евентуално по-нататък решиш да разширяваш още.

    Иначе може и бързо. Ама за чий? Ако го искаш за дълго (години), колко му е да потърпиш. Ако го искаш за кратко, може пък изобщо без флеша да не е толкова фатално.

    Та така.

  22. #47
    имах и на двете уши 8мм флешове. на лявото го махнах януари и още си седи около 2мм дупка, дали въобще ще зарасне..
    другият го направих на 11мм и се чудя дали да го намаля, ама засега ме кефи.
    не си ги разширявайте прекалено бързо.. може просто много да ви боли, но може и да се стигне до кръв, гной, възпаления.
    търпение му е майката
    but how do you know what's real and what's not when the whole world is inside your head?

  23. #48
    Мега фен Аватара на dirtyyy
    Регистриран на
    Jun 2008
    Мнения
    4 415
    Цитирай Първоначално написано от sashko705 Виж мнението
    Да, обаче не е нещо фрапиращо и грозно.. Моя си го махнах миналия месец и сега се е свил до 3мм и дори така не е грозно и скоро сигурно ше се затвори напълно, но така или иначе моите уши не се виждат от коса
    абе саше защо го махна ?
    помниш ли как разширявахме моя първия и как не влизаше :
    симона е бтв :P

  24. #49
    Голям фен Аватара на LaffyTaffy
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    675
    КЪде в София продават тунели ?( http://www.ebay.co.uk/itm/Acrylic-Sc...item3f0a35a5e0 )
    Къде ли не обикалях ;х а не ми се поръчва от нета...

  25. #50
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    О.О Е, как така няма?! Това са едни от най-използваните и - съответно - продавани флешове... Иначе ако не намериш, потърси в българските сайтове. В на тъмно са прилично качествени, също и метъл хевън и подобни. Все ще се намери нещо.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си