.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 58

Тема: Флешове

  1. #1
    Супер фен Аватара на druzilla
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    България
    Мнения
    1 182

    Флешове

    Такам..искам да си сложа флеш.Има два варианта -да си разширявам дупката на ухото постепенно или да отида в студио и директно да ми сложат желания размер.Обаче ми казаха,че при втория вариант много боли,а и има опасност да ти се скъса ухото Вярно ли е това?Някой преживял ли го е? Може ли да ми обясни?
    “If you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be dealt with.” - Michael Jackson ♥

  2. #2
    Супер фен Аватара на wiiwa
    Регистриран на
    Jan 2011
    Мнения
    1 170
    Винаги съм се чудила от този флеш ухото завинаги ли остава такова широко ?

  3. #3
    Супер фен Аватара на druzilla
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    България
    Мнения
    1 182
    Цитирай Първоначално написано от wiiwa Виж мнението
    Винаги съм се чудила от този флеш ухото завинаги ли остава такова широко ?
    Зависи колко голямо е разширението.Ако е до към 10 мм си зараства.
    “If you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be dealt with.” - Michael Jackson ♥

  4. #4
    Голям фен Аватара на albi951
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    752
    Аз си правих флеша сама и мисля че е по-добре, дори не знам дали в тукашните студиа се предлага разширяване. Ти до колко искаш да разширяваш? и бту не е сигурно че като е по-малко от 10мм флеша ще зарастне :д

    Ръчно изработени дрънкулки: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=420545

    облаче


    travel.

  5. #5
    Супер фен Аватара на druzilla
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    България
    Мнения
    1 182
    Цитирай Първоначално написано от albi951 Виж мнението
    Аз си правих флеша сама и мисля че е по-добре, дори не знам дали в тукашните студиа се предлага разширяване. Ти до колко искаш да разширяваш? и бту не е сигурно че като е по-малко от 10мм флеша ще зарастне :д
    Ами аз не искам някъф голям,5 или 6 мм са ми напълно достатъчни.Да,не е сигурно,че ще зарастне ,но пак се свива донкъде..
    “If you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be dealt with.” - Michael Jackson ♥

  6. #6
    Мега фен Аватара на heartshapedbox
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    BG
    Мнения
    6 295
    Постепенно е по-добре, по милиметър на седмица и няма да те боли.

  7. #7
    anonymous708973
    Guest
    Ти болна ли си?! Никой не си слага директно някъв голям. Разширява се постепенно.
    Остави настрани, че тия флешове са супер противни за който и да е пол, ама ако си скъсаш ухото, правейки си такъв...

  8. #8
    Голям фен Аватара на albi951
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    752
    епа щом толкова мъничко нямаш грижи, взимаш си разшители, промиваш с кислородна вода после мажеш и с гентамицин крем(това в продължение на 2-3 седмици), не си давай много зор с разширяването и т'ва е майна

    Ръчно изработени дрънкулки: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=420545

    облаче


    travel.

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Ти болна ли си?! Никой не си слага директно някъв голям. Разширява се постепенно.
    Остави настрани, че тия флешове са супер противни за който и да е пол, ама ако си скъсаш ухото, правейки си такъв...
    Еми на теб може да са ти противни, но на много хора им харесва и т'ва донякъде си е въпрос на стил...

  10. #10
    Голям фен Аватара на albi951
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    752
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Ти болна ли си?! Никой не си слага директно някъв голям. Разширява се постепенно.
    Остави настрани, че тия флешове са супер противни за който и да е пол, ама ако си скъсаш ухото, правейки си такъв...
    чак пък, ако отидеш в студио ти правят от обикновена дупка на седмица примерно иначе к'ъв е смисъла да ходиш да ти го правят в студио? а и не виждам някъде да е питала за мнение дали ни харесват или не

    Ръчно изработени дрънкулки: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=420545

    облаче


    travel.

  11. #11
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Ъ, най-добре в къщи, чистиш разширителя и бавничко. Аз натиках 3 мм за два дни и после ги махнах след 2 седмици. :дд Иначе то ухото винаги се цепва по милиметърче при разширяването, иначе няма как да стане.

  12. #12
    Форумна Сектантка! Мега фен Аватара на dream1707
    Регистриран на
    Feb 2010
    Мнения
    4 319
    Зависи колко искаш да правиш... щото по-големите, ако се разширят много бързо може да ти се сцепи ухото
    По-добре си вземи разширител и постепенно си го разширявай сама

  13. #13
    Мега фен Аватара на heartshapedbox
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    BG
    Мнения
    6 295
    Цитирай Първоначално написано от albi951 Виж мнението
    епа щом толкова мъничко нямаш грижи, взимаш си разшители, промиваш с кислородна вода после мажеш и с гентамицин крем(това в продължение на 2-3 седмици), не си давай много зор с разширяването и т'ва е майна
    Глупости, гентамицина е антибиотик, няма нужда от него!
    Обикновен вазелин само и промиваш разните корички, лимфи и други мизерийки с физиологичен разтвор..

    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Ъ, най-добре в къщи, чистиш разширителя и бавничко. Аз натиках 3 мм за два дни и после ги махнах след 2 седмици. :дд Иначе то ухото винаги се цепва по милиметърче при разширяването, иначе няма как да стане.
    Не се цепва, разтяга се, освен ако не натикаш много голям размер изведнъж, или пък не започнеш да разширяваш преди да е зарастнало.

  14. #14
    Супер фен Аватара на FasterBeach
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    2 247
    Винаги има опасност от сцепване ако разширяваш много наведнъж. Почти сигурно е и ако разширяваш с много наведнъж, че ще ти излезе една "кожичка" от задната част на ухото (забравих как се казваше), която се отстранява само със скалпел (при лекар). Аз моя докато го правех не се притеснявах много-много и едното ми разширяване беше около 4мм (от 2 до 6) и нямах проблеми, но по-добре не рискувай.
    Друг вариант е и да отидеш при хирург и да ти направи той дупката... имаше едни инструменти, но как се казваха - не знам... но в този случай буквално ти изрязва кръгло парче кожа... там не е "разширяване"
    Най-добре се разширявай сама, но със закупен разширител, а не импровизиран. И най добре разширявай по мъничко всяка седмица.

  15. #15
    Мега фен Аватара на heartshapedbox
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    BG
    Мнения
    6 295
    Цитирай Първоначално написано от FasterBeach Виж мнението
    Почти сигурно е и ако разширяваш с много наведнъж, че ще ти излезе една "кожичка" от задната част на ухото (забравих как се казваше),
    блоу-аут.
    Цитирай Първоначално написано от FasterBeach Виж мнението
    имаше едни инструменти, но как се казваха - не знам... но в този случай буквално ти изрязва кръгло парче кожа... там не е "разширяване"
    Пънч, ама май никой пиърсър не работи с такива в БГ, а да отидеш при хирург за флеш, не ми се връзва. Пък и направено така-не зараства.

  16. #16
    Супер фен Аватара на FasterBeach
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    2 247
    Цитирай Първоначално написано от heartshapedbox Виж мнението
    Пънч, ама май никой пиърсър не работи с такива в БГ, а да отидеш при хирург за флеш, не ми се връзва. Пък и направено така-не зараства.
    Вярно бе..
    Е аз за хирург говорех... и го казвам само като вариант, не го препоръчвам.

  17. #17
    Голям фен Аватара на albi951
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    752
    Цитирай Първоначално написано от heartshapedbox Виж мнението
    Глупости, гентамицина е антибиотик, няма нужда от него!
    Обикновен вазелин само и промиваш разните корички, лимфи и други мизерийки с физиологичен разтвор..



    Не се цепва, разтяга се, освен ако не натикаш много голям размер изведнъж, или пък не започнеш да разширяваш преди да е зарастнало.
    забравих да спомена да го ползва само ако стане много зле, а на онази кожичка и се вика блоу аут
    пп. не видях че си отговорил/а
    пп.2 това за рязането на кожа че е ли само при хрущяла, какъв е смисъла да ти режат кожата?
    Последно редактирано от albi951 : 10-20-2012 на 17:40

    Ръчно изработени дрънкулки: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=420545

    облаче


    travel.

  18. #18
    Супер фен Аватара на FasterBeach
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    2 247
    Цитирай Първоначално написано от albi951 Виж мнението
    пп.2 това за рязането на кожа че е ли само при хрущяла, какъв е смисъла да ти режат кожата?
    Ооо повярвай ми, намират се и такива мързели, които стигат до такива крайности.

  19. #19
    Мега фен Аватара на heartshapedbox
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    BG
    Мнения
    6 295
    Ми няма смисъл, но става по-бързо от разширяването. :Д

  20. #20
    Голям фен Аватара на albi951
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    752
    Разни хора, разни идеали :д

    Ръчно изработени дрънкулки: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=420545

    облаче


    travel.

  21. #21
    Супер фен Аватара на druzilla
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    България
    Мнения
    1 182
    Благодаря ви за отговорите Първо да кажа,че не съм искала мнението ви относно флешовете.След като аз съм преценила,че ми харесва,какво мислите вие - не ме засяга. Второ няма смисъл в рязането на кожа,после като реша да сваля флеша и да ми стои дупка..Та стигнах до извода,е ще си разширявам дупката на ухото сама.
    “If you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be dealt with.” - Michael Jackson ♥

  22. #22
    Мега фен Аватара на CupcakeKitty
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    4 809
    Наистина най- добре е самичка и не е кой знае какво
    аз от 8 на 10мм (обаче разширителя се оказа най- малко 11) вечерта не можах да спя от болка
    до осмица също разширявах адски бързо.. 6мм ги дръпнах за 3 дена след това пак не изчаках да се пооправят и турих 8-те мм
    бързането е адската простотия но когато си с циганско сърце няма как
    определено не си давай зор на ушите и го карай полека за да не ревеш после =О
    бтв тука всеки втори си прави флешове, червени коси а у
    пък ходи ли му не му ли ходи (и на стил и на излъчване) хич не се замисля
    пф

  23. #23
    Голям фен Аватара на albi951
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    752
    Китке, мислиш ли че ми пука дали ми ходи или не?
    Който иска к'вото си иска ще прави

    Ръчно изработени дрънкулки: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=420545

    облаче


    travel.

  24. #24
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от albi951 Виж мнението
    Китке, мислиш ли че ми пука дали ми ходи или не?
    А би трябвало.
    Щото иначе ставаш като шестокласничката, сложила червилото и обувките на мама.

  25. #25
    Супер фен Аватара на sashko705
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    1 176
    Вместо вазелин използвай лубрикант, защото е много по-вероятно да ти се замърси и да стане някаква инфекция. Иначе аз едно време имах 10ка, но го свалих, защото се навъдиха адски много позьори и вече всеки 2-ри има флеш..


    "Everything kills you, you're dying everyday. You're either dying everyday, or you're living everyday, and I'm living everyday."- Christofer Drew

    "Imagine all the people
    Living life in peace"- John Lennon

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си