.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 29 от общо 29

Hybrid View

  1. #1
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    321
    Не знам за другите, но аз като отида на море и на мен много ми се иска.. само като повее бриза, като се нагорещи кожата.. и като почнат да минават горещи парчета..

  2. #2
    Повече от фен Аватара на greenblood
    Регистриран на
    Sep 2012
    Мнения
    323
    Цитирай Първоначално написано от portokalka1994 Виж мнението
    Не знам за другите, но аз като отида на море и на мен много ми се иска.. само като повее бриза, като се нагорещи кожата.. и като почнат да минават горещи парчета..
    Викни ме някои път с теб на море.

  3. #3
    Мега фен Аватара на fenkaaa
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    3 416
    Имала съм случаи,когато ужасно много ми се е правило секс,което по-скоро беше докато приятелят ми беше извън града по работа близо месец и имаше едно момче,което се опитваше да ме вкара в леглото,натискаше ме и т.н,естествено аз се дърпах,защото просто не исках с него,или с някой друг,а с моето момче.. най-голямото ми желание е с него,само като го видя. :Д

  4. #4
    Супер фен Аватара на GreenFairy
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    В сърцето на слънцето
    Мнения
    1 622
    Когато съм неразположена определено желанието ми за секс се увеличава, тогава или правя анален секс или си играя с другарчето... На плажа въобще не ми се прави секс. По-скоро есента когато навън вали и ние сме гушнати на топло или през зимата... Също така след 1-2 бири и още повече след баня. И както в много случаи когато няма как имам най-голямо желание

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си