.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17
  1. #1

    Мастурбирането при жени

    Здравейте. Ще карам направо.Има някои неща които незнам а съм на 16 години ;х. Искам да мастурбирам с пръст но незнам как точно. Значи искам да разбера къде да си вкарвам пръстчето чувала съм само че се вкарва във влагалището, вагината, незнам точно къде е това. Имам известни предположения, но ме е страх да не си скъсам девствената ципа. Искам най-вече да знам къде точно да си вкарвам пръста ? )

  2. #2
    Първо хвани се научи да пишеш, после мисли, къде да си бъркаш , как и с какво

  3. #3
    Повече от фен Аватара на greenblood
    Регистриран на
    Sep 2012
    Мнения
    323
    Авторката пусни си две, три филмчета където мастурбират и ще разбереш как става номера.

  4. #4
    Супер фен Аватара на Anonys
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    1 477
    Е се там трябва да ти ходи ръката.. Една приятелка(девствена) си бърка с 2 пръста (целите) и не си е скъсала ципата.

  5. #5
    Фен Аватара на theseveredgarden
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    София
    Мнения
    112
    хахахаххахахаха

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от elitovt Виж мнението
    Здравейте. Ще карам направо.Има някои неща които незнам а съм на 16 години ;х. Искам да мастурбирам с пръст но незнам как точно. Значи искам да разбера къде да си вкарвам пръстчето чувала съм само че се вкарва във влагалището, вагината, незнам точно къде е това. Имам известни предположения, но ме е страх да не си скъсам девствената ципа. Искам най-вече да знам къде точно да си вкарвам пръста ? )
    .... Оh God ... Why ....

  7. #7
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    456
    Mother of God.

    Взимай квото има и бъркай , недей му мисли

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от TrollWare Виж мнението
    Mother of God.

    Взимай квото има и бъркай , недей му мисли
    +1

  9. #9
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    Цитирай Първоначално написано от Anonys Виж мнението
    Е се там трябва да ти ходи ръката.. Една приятелка(девствена) си бърка с 2 пръста (целите) и не си е скъсала ципата.
    Твоята приятелка явно не се притеснява да споделя.
    Welcome to the Jungle...

  10. #10
    Ама не бе хора... аз ви питам като нормален човек а вие какво ми се подсмивате :х трябвало е да съм се научила как да пиша... според мен не е важно как ще го напиша а дали ще ме разберете какво искам да кажа, а като гледам в случая много добре сте ме разбрали. Затова питам по по-простия начин. Къде да си бръкна та да изпитам оргазъм-удоволствие. И ако може по подробно ! И да дооточни девствена съм !

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от elitovt Виж мнението
    Ама не бе хора... аз ви питам като нормален човек а вие какво ми се подсмивате :х трябвало е да съм се научила как да пиша... според мен не е важно как ще го напиша а дали ще ме разберете какво искам да кажа, а като гледам в случая много добре сте ме разбрали. Затова питам по по-простия начин. Къде да си бръкна та да изпитам оргазъм-удоволствие. И ако може по подробно ! И да дооточни девствена съм !
    Ето един малко по-подробен отговор от мен
    Както трябва да ти е известно има външни и вътрешни полови органи. Вътрешните теб не те интересуват, гледаме външните. Имаш големи срамни устни, малки срамни устни, лонно възвишение, влагалищно предверие и някакви луковици с които не съм много запознат. Мястото, което търсиш е ВЛАГАЛИЩЕТО. То се намира между двете срамни устни, а напред се "ПРОСТИРА" до клитора.
    И така мацка ти търсиш въпросното ВЛАГАЛИЩЕ... там трябва да ровиш, а за оргазъм нищо немога да обещая ...

  12. #12
    Супер фен Аватара на Irti
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    1 512
    Лягаш на леглото. Затваряш очи. Слагаш си ръката върху пържолата. Търкаш бавно, бавно, бавно.. почваш да търкаш по-силно.. търкаш.. търкаш.. търкаш.. ТЪРКАШ до полиране на материята.. хвърляш една храчка на ръката и пак почваш да обработваш месото. Дървиш си средния пръст.. дървиш.. дървиш.. хубаво го изпъваш.. правиш засилка от 20 санта и БУМ.... ръгаш пък където влезе. Само гледай да не е в калното блато отзадешка.. инак ядове нямаш.

  13. #13
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237
    Цитирай Първоначално написано от Irti Виж мнението
    Лягаш на леглото. Затваряш очи. Слагаш си ръката върху пържолата. Търкаш бавно, бавно, бавно.. почваш да търкаш по-силно.. търкаш.. търкаш.. търкаш.. ТЪРКАШ до полиране на материята.. хвърляш една храчка на ръката и пак почваш да обработваш месото. Дървиш си средния пръст.. дървиш.. дървиш.. хубаво го изпъваш.. правиш засилка от 20 санта и БУМ.... ръгаш пък където влезе. Само гледай да не е в калното блато отзадешка.. инак ядове нямаш.
    Колко описателно
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  14. #14
    Дай,аз ще бръкна,да ти покажа

  15. #15
    Супер фен Аватара на DennisCobain
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    2 304
    Цитирай Първоначално написано от Irti Виж мнението
    хвърляш една храчка на ръката и пак почваш да обработваш месото.
    Храчка.. Иллл...

  16. #16
    Повече от фен Аватара на greenblood
    Регистриран на
    Sep 2012
    Мнения
    323
    Цитирай Първоначално написано от Irti Виж мнението
    . Слагаш си ръката върху пържолата.
    Това пържолата звучи много яко.

  17. #17
    Повече от фен Аватара на embraceme
    Регистриран на
    Mar 2012
    Мнения
    449
    Цитирай Първоначално написано от Irti Виж мнението
    Лягаш на леглото. Затваряш очи. Слагаш си ръката върху пържолата. Търкаш бавно, бавно, бавно.. почваш да търкаш по-силно.. търкаш.. търкаш.. търкаш.. ТЪРКАШ до полиране на материята.. хвърляш една храчка на ръката и пак почваш да обработваш месото. Дървиш си средния пръст.. дървиш.. дървиш.. хубаво го изпъваш.. правиш засилка от 20 санта и БУМ.... ръгаш пък където влезе. Само гледай да не е в калното блато отзадешка.. инак ядове нямаш.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си