.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Question Проблем с Wireless-а на лаптопа ми

    Добър вечер ! От известно време имам проблем с Wireless-a на лаптопа ми . Свързвам се с мрежа нормално , но на всеки 5,10 минути интернета "спира" . Показва , че го има , но следа от него няма. При рестарт на рутера идва за малко и пак така.. Първо мислех , че е от интернет доставчика , смених мрежите - същия проблем. Искам да попитам какъв е проблема и по възможност как да го оправя.

    Лаптопа е Hp Pavillion g6 Notebook PC
    Параметрите не мисля че са нужни , но ако на някой му трябва с удоволствие ще ги дам

    Предварително благодаря за отговора!

  2. #2
    Супер фен Аватара на TheBobqk
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Бургас
    Мнения
    1 572
    Нещо в настройките на Wireless-a? И аз имам подобен проблем.
    ^^^
    Бургас <3

  3. #3
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    рутера настройван ли е?, освен теб има ли някой друг с достъп до него?

  4. #4
    Мега фен Аватара на dimitar_ak
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 979
    Ясно, че проблемът е в рутера, а не в лаптопа. Спирането съчетано ли е с голям трафик, като сваляне или онлайн игри? Провери дали няма по-нова версия на firmwear-а за рутера.

  5. #5
    Рутера е настройван от интернет доставчика , други с достъп до него няма. Не бих казал , че спира само при голям трафик .. и това го има , но в повечето случаи е само Скайп и Chrome . Относно firmwear-a не отваря страницата на TP-Link , а от другаде незнам ква глупост ше изтегля понеже незнам за какво става въпрос

  6. #6
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    кой е точният модел на рутера?!, трябва да го пише на етикета отдолу

  7. #7
    Някой може да те флууди или рутера да е настроен да приема определен брой пакети и затова така спира.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си