.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1

    помощ със фотоапарата

    купих си нов фотоапарат и сега се опитвам да инсталирам това което трябва за да тръгне.. проблема е там, че като го включа към компютъра ми изписва че батерията се зарежда, а тя има 2 чертички..тоест не е празна.. а не ми изписва, че е открит нов хардуер??? благодаря на отзовалите се

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    възможно е да се окаже че трябва да се инсталира някакъв драйвер, виж да не би да има някакъв диск с драйвери към фотоапарата

  3. #3
    имам само един диск и като вляза има няколко папки.. и също launcher.exe и като натисна върху това мога да си регистрирам апарата, и да изтегля две програми с които мога да си правя ефекти на снимките и как да работя със фотоапарата... също има една папка manual която трябва да си копирам на работния плот - това го направих.. само оня ден като се пробвах стана и после вече не иска...

    искаше ми и да се изтегля adobe reader и го изтеглих...
    Последно редактирано от Allex : 10-29-2012 на 08:52

  4. #4
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    дай screenshot на основната директория на cd-то

  5. #5

  6. #6
    Супер фен Аватара на JDeel
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 626
    Manual означава ръководство за ползване и е в PDF вариант. Това е четиво, най-вероятно на английски. Но пък и що ли ти е да инсталираш драйвери, не може ли да сваляш снимките през картата памет?

  7. #7
    това Manual го сложих на работния плот и си изтеглих програма и го прочетох вече..
    и във книжката която имам със фотоапарата пише как да си регистрирам фотоапарата и как като пусна диска щяло да излезе нещо и аз да натисна да или продължи.. обаче нищо не излиза...

  8. #8
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    дай и по един скрийншот на data и distributors - може някъде там да има някакъв драйвер

  9. #9
    Мега фен Аватара на MaGuSs
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    3 182
    Добре ще е да посочиш модела на фотоапарата.

    Моя фотоапарат е без драйвери, но след като го свържа към компютъра трябва да го дам на режим преглеждане на медията /снимки и видео/ от самия него и тогава ми излиза устройството на компютъра. Също така и имам копче за принт режим от фотоапрата и като го цъкна него, ако не е станало по първи начин тогава също ми излиза устройството на компютъра.

    Пробвай тези 2 начина и пиши пак.

    П.П. Фотоапарата е Canon DIGITAL IXUS 80 IS
    Последно редактирано от MaGuSs : 10-30-2012 на 13:36
    -Щастието е нещо вътрешно, а не външно, затова то не зависи от онова, което имаме, а от това, което сме.
    -Учи се от вчера, живей за днес, вярвaй в утре!

  10. #10
    оправих се, благодаря на всички, които се отзоваха)))

  11. #11
    Мега фен Аватара на MaGuSs
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    3 182
    Цитирай Първоначално написано от Allex Виж мнението
    оправих се, благодаря на всички, които се отзоваха)))
    Поне кажи как?
    -Щастието е нещо вътрешно, а не външно, затова то не зависи от онова, което имаме, а от това, което сме.
    -Учи се от вчера, живей за днес, вярвaй в утре!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си