.
Отговор в тема
Страница 1 от 5 12345 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 109
  1. #1
    Мега фен Аватара на RagioL
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    10 042

    Искам астрологически съвет от Щрудел.

    Харесал съм си една кукла със зодиакален знак стрелец а аз съм дева ще ми провърви ли за дълготрайна връзка?
    Или трябва да прескачам на вариант 2?

  2. #2
    Мега фен Аватара на ilovedeath
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    3 045
    В ранна младост предпочитат Телец и Козирог, връзките им са случайни, чувствени, стабилни и кратки.

    В средната си възраст Девите обикновено са се реализирали професионално, не са така съсредоточени в ежедневните си задачи и имат добра съвместимост със Скорпион и Лъв – те оценяват инлектуалността на Девата.

    В зряла възраст Девата намира много добър съвпад със Стрелеца, който е чувствен добродетелен идеалист.

  3. #3
    Мега фен Аватара на RagioL
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    10 042
    На 20 не ми си струва да съм много зрял но както и да е. Това момиче честно казано като започне да ми задава въпроси и съм като на разпит пред гестапо. Не ми се е случвало момиче да ми задава чак толкова въпроси преди това вписва ли се?

  4. #4
    Мега фен Аватара на ilovedeath
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    3 045
    Стелците са тъпи, и задават куп малоумни въпроси. И се палят лесно. Можеш да си ги псуваш цял ден, на следващият ще са забравили.

  5. #5
    Супер фен Аватара на NqkfaNikakva21
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    2 192
    Цитирай Първоначално написано от ilovedeath Виж мнението
    Стелците са тъпи, и задават куп малоумни въпроси. И се палят лесно. Можеш да си ги псуваш цял ден, на следващият ще са забравили.

    За първите 2 не съм съгласна :Д
    Всичките стрелци, които познавам са достатъчно интелигентни и супер премерени в изказванията си, но определено палят лесно.
    Весииии

    Една Любов, Една Борба, Един Отбор


  6. #6
    Голям фен Аватара на notlike
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    801
    Хороскопът е интересно нещо, но най-вярното нещо при него е, че се сбъдва - и това е не заради друго, а заради това, че хората вярват в него, а когато вярваш в нещо и си сигурен, че е така - то и става така. Самият хороскоп съдържа символи, но не може да съдържа твоя живот като цяло, това е АБСУРДНО. Не мога също така да отрека фактора на съдбата, но не мога да кажа, че всичко е написано едно към едно за целия живот - иначе щяхме всички да сме бити карти без цел в живота. Така че - давай напред! А иначе първо опитай да стигнеш до връзка, после мисли за дълготрайна такава...
    Прощавам, но не ЗАБРАВЯМ.

  7. #7
    Ти сериозно ли си избираш момичетата по зодията им? Найстина се надявам тая тема да е на шега.
    "An intelligent person does not need the promise of heaven to see the merit in good deeds."

    Follow me @Une vie d'excellence

  8. #8
    Мега фен Аватара на FuckedUp
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    3 774
    Цитирай Първоначално написано от Alchemist Виж мнението
    Ти сериозно ли си избираш момичетата по зодията им? Найстина се надявам тая тема да е на шега.
    Eбава се, ама сигурно има такива индивиди..

  9. #9
    Мега фен Аватара на ilovedeath
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    3 045
    Цитирай Първоначално написано от NqkfaNikakva21 Виж мнението
    За първите 2 не съм съгласна :Д
    Всичките стрелци, които познавам са достатъчно интелигентни и супер премерени в изказванията си, но определено палят лесно.
    Може.. аз познавам само едно момиче стрелец, от 1 година от що ми е в класа. Израснала е на село, та сигурно затова е толкова тъпа и си вре носа навсякъде и задава куп малоумни въпроси.
    Последно редактирано от ilovedeath : 11-01-2012 на 23:08

  10. #10
    Мега фен Аватара на RagioL
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    10 042
    Цитирай Първоначално написано от Alchemist Виж мнението
    Ти сериозно ли си избираш момичетата по зодията им? Найстина се надявам тая тема да е на шега.
    Не избирам момичетата по зодията. Но момичетата вярват в това.Приятелката ми вярва в това. Затова и пуснах темата отчасти да хвана смисъла от части зареди ебавката.

  11. #11
    Мега фен Аватара на ilovedeath
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    3 045
    Цитирай Първоначално написано от RagioL Виж мнението
    Не избирам момичетата по зодията. Но момичетата вярват в това.Приятелката ми вярва в това. Затова и пуснах темата отчасти да хвана смисъла от части зареди ебавката.

  12. #12
    Мега фен Аватара на RagioL
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    10 042
    Не е като да не съм я описал от части. викам да публикувам нейна снимка и да ме затрие.

  13. #13
    Мега фен Аватара на ilovedeath
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    3 045
    Дай снимкаааа.

  14. #14
    Мега фен Аватара на RagioL
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    10 042
    От малкото хора е които знаят кой съм и ника ми.
    Няма да ми се размине.

  15. #15
    Мега фен Аватара на ilovedeath
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    3 045
    Еее.

  16. #16
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237
    Не харесвам и двата знака. Нямам представа.
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  17. #17
    Мега фен Аватара на RagioL
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    10 042
    Ще споделиш що така не те кефят тepи двата знака?
    Последно редактирано от RagioL : 11-02-2012 на 17:17

  18. #18
    Мега фен Аватара на ilovedeath
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    3 045
    Девите не сме яки.. разбирам те.

  19. #19
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237
    Цитирай Първоначално написано от RagioL Виж мнението
    Ще споделиш що така не те кефят такси двата знака?
    Защото:

    Стрелците: са прекалено хиперактивни, имат гаден хумор, големи са олигофрени на моменти, шегуват се с чуждото нещастие, нахални са, женските са злобарки, повърхностни са, лекомислени, сърдят се лесно, никога не са виновни те, повишават тон и т.н.
    Ест си имат и добри качества, но (за мен) 'лошите' са повече.

    Девите: НякоИ са прекалено добри, страхливи, дребнави, мрънкащи, фалшиви, други са странно чувствителни.. Мисля, че обичат повече свободата, пред това да се отдадат изцяло на някой, макар и да мисля, че са гушливи и мили. Общо взето са ми прикрити, като думичката 'прикрит' я увивам с думичката 'фалш'.
    Сигурно си имат и те хубави качества.


    НО
    Всичко това НЕ трябва да влияе по никакъв начин на отношенията ти с хората, каквато и зодия да са.
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  20. #20
    Мега фен Аватара на yakuza_
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Niggaland
    Мнения
    11 652
    Цитирай Първоначално написано от ShtrudeL Виж мнението
    Защото:

    Стрелците: са прекалено хиперактивни, имат гаден хумор, големи са олигофрени на моменти, шегуват се с чуждото нещастие, нахални са, женските са злобарки, повърхностни са, лекомислени, сърдят се лесно, никога не са виновни те, повишават тон и т.н.
    Ест си имат и добри качества, но (за мен) 'лошите' са повече.

    Девите: НякоИ са прекалено добри, страхливи, дребнави, мрънкащи, фалшиви, други са странно чувствителни.. Мисля, че обичат повече свободата, пред това да се отдадат изцяло на някой, макар и да мисля, че са гушливи и мили. Общо взето са ми прикрити, като думичката 'прикрит' я увивам с думичката 'фалш'.
    Сигурно си имат и те хубави качества.


    НО
    Всичко това НЕ трябва да влияе по никакъв начин на отношенията ти с хората, каквато и зодия да са.
    значи аз съм дева, не съм нито един от изброените, това пикае ли ти на обежденията ?
    n00bs

  21. #21
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237
    Цитирай Първоначално написано от yakuza_ Виж мнението
    това пикае ли ти на обежденията ?
    Не.

    Но ти пикае на правописа.
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  22. #22
    Какво се занимавате с тези зодии ?! Пълна загуба на време. Нашите, ако съдим по хороскопите, са „желязна комбинация, обречена на дълъг семеен живот” - не живеят заедно от 15г.

  23. #23
    Мега фен Аватара на yakuza_
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Niggaland
    Мнения
    11 652
    значи от там ти идват проблемите ?
    n00bs

  24. #24
    Мега фен Аватара на Mary_Jane_69
    Регистриран на
    Dec 2011
    Мнения
    5 981
    Аз съм дева ама съм 50 на 50 със стрелец честно казано :Д:Д:Д дето уж се води че няяяме нищо общо помежду си като характери

  25. #25
    Мега фен Аватара на ilovedeath
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    3 045
    Цитирай Първоначално написано от ShtrudeL Виж мнението
    Защото:

    Девите: НякоИ са прекалено добри, страхливи, дребнави, мрънкащи, фалшиви, други са странно чувствителни.. Мисля, че обичат повече свободата, пред това да се отдадат изцяло на някой, макар и да мисля, че са гушливи и мили. Общо взето са ми прикрити, като думичката 'прикрит' я увивам с думичката 'фалш'.
    Сигурно си имат и те хубави качества.
    Да, така е.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си