.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17
  1. #1

    Какво ще подарявате за Коледа?

    Здравейте,

    До Коледа остават два месеца и аз започвам да мисля за подаръци. Интересно ми е дали и вие сте започнали да мислите и какви идеи имате за подаръци на близките хора. От къде ще купувате подаръци? Как ви хрумват идеите?

  2. #2
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105
    по Коледа ще изчезна от живота им. какъв по-хубав подарък:Д

  3. #3
    Защо така?

    Аз нещо изпитвам трудности с идеите и смятам днес да потърся в интернет. Виждам, че тук не се получава така както очаквах.

  4. #4
    Мега фен Аватара на Amore-Mio*
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    4 596
    Все още не съм почнала да мисля за подаръци, макар тая тема ме провокира да го направя, още днес, дори. Не ми се ще после , да мисля в последния момент за подаръци и куп глупости.

    Иначе за близки и приятели, мисля да взема коледните сувенири, които все още не са ги пуснали - някак седят много добре. По - специални подаръци за Коледа не смятам, че е логично да правя. Някак този подарък трябва да е свързано и с Коледа.

    За приятеля ми - там нещата опират другояче. Заедно с коледен подарък, ще му направя и изненада. Както и двамата сме си романтични душички, ще е чудесно просто.

  5. #5
    След толкова ровене из интернет попаднаха на този сайт - подаръци

    Има интересни идеи. Смятам да поръчам сега един магнит за хладилник, за да видя как минава процедурата и дали не са измамници и после ще пиша пак. Иначе съм харесала няколко от предложенията и даже ги разпределих

  6. #6
    BadBlueTroll Мега фен Аватара на psychopath
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    9 889
    Мисля нищо...

  7. #7
    Все още мисля по въпроса.

  8. #8
    Супер фен Аватара на mlakniwe
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    1 616
    по един шоколад и готово

  9. #9
    Мега фен Аватара на heartshapedbox
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    BG
    Мнения
    6 295
    Не съм решила.

  10. #10
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Намислила съм подаръците, остава техническата част с купуването. Някои стоки ще са от Крез и левчета, други- от специализирани магазини. И бюджет съм предвидила... абе, идилия.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  11. #11
    kalpazanka, браво на теб

  12. #12
    Все още не съм решила, а и честно казано не съм мислила по въпроса. Още нямам празнично настроение. Предполагам когато завали сняг, витрините са украсени и светлинките пуснати ще почуствам Коледното натроение

  13. #13
    Само да вметна, че си получих вчера магнита за хладилник и май част от подаръците ще са от сайт. Мисля този уикенд да ги набележа и да започвам да ги купувам/приготвям малко по малко.

  14. #14
    Ето един сайт с доста интересни идеи за ръчно направени неща - www.krokotak.com

    Ето и онлайн магазин за подаръци - www.podaruk.info

    Ето и една идея за децата - http://www.1meterchocolate.com/bg/31/porachka

  15. #15
    Решила съм на най-близките ми хора да подаря нещо малко,но от сърце.
    За 2-те ми най-добри приятелки:
    Две гривнички с надпис: Aways together или знака за безкрайност. [ще си купя една и за мен за да сме и 3-те с еднакви]
    За майка ми :
    Колие на AVON вече съм го избрала

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от sofityoy Виж мнението
    Решила съм на най-близките ми хора да подаря нещо малко,но от сърце.
    За 2-те ми най-добри приятелки:
    Две гривнички с надпис: Aways together или знака за безкрайност. [ще си купя една и за мен за да сме и 3-те с еднакви]
    За майка ми :
    Колие на AVON вече съм го избрала
    Къде мога да намеря такива гривни? Особено със знака за безкрайност.

  17. #17
    Супер фен Аватара на BlackWings
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    във форума
    Мнения
    1 636
    Подарявам скромни неща , защото съм бедно дете (blush)
    Майка ми и сестрата получиха козметични комплекти.
    На татко книга за любимото му хоби.
    На благоверния подаръка ще е за нова година , защото е в процес - блуза , с нещо рисувано от мен върху нея.
    На бабите сега нищо не подарих , но ще се поправя , обещала съм едни снимки и едни рисунки.
    И с близките приятели си подарихме няколко часа на кафе и приказки заедно.

    Аз за тази Коледа получих парички да си купя подарък. А и от едната баба редовните терлички и чорапки , от другата пуловер и плетена лента за глава хехе. А и калъфка за възглавница. Такива ги получавам

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си