.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1

    Unhappy Повръщане и разстройство ?

    Здравейте

    Днес си взех да хапна една баница и след около 30 минути започна много да ме боли корема имах разстройство повръщане тресене ... моля ви кажете ми от баницата ли е и защо става така ?

    Благодаря ви !!!

  2. #2
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    развалени яйца в баницата?
    вече по-добре ли си? ако да, няма страшно, ще живееш :Д
    нещо е било развалено/си бил алергичен/на към него..
    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


  3. #3
    Звучи по-скоро като грип-вземи си смекта за стомаха, нещо за температурата, но най-добре е да идеш при личния си

  4. #4
    Мега фен Аватара на TheBeliever
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    6 033
    В купешките баници няма яйца.

    Много вероятно да е стомашен вирус. Ако симптомите не отшумят до утре отиди да ти изпишат нещо.
    I'll forget the love letters you never fuckin' wrote

  5. #5
    Може и да не е от баницата. Пий нещо за повръщането и за разстройството, ако ти продължава и днес иди на лекар.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  6. #6
    Повече от фен Аватара на embraceme
    Регистриран на
    Mar 2012
    Мнения
    449
    Mоже и да е вирус.При мен започна преди 5 дни ,силно втрисане,разстройство,темп ература ,виеше ми се главата ;/
    И до днес все още имам разстройство,даже на системи бях.Има някъв много здрав вирус..

  7. #7
    Супер фен Аватара на bilqnavod
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    2 262
    И на мен ми се е случвало. Но беше преди години. Ходих до джипито и ми изписа лекарства след два дни бях кукряк!

  8. #8
    Ако имаш и температура, може би не е хранително отравяне. За повръщане вземи Деган, а за разстройството Смекта. Но най-добре ако състоянието ти се влошава да се посъветваш с лекар.

  9. #9

    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    balgari,ruse
    Мнения
    36
    аз бях така цяла седмица като хапна и повръщам отидох при дж-то и се оказа вирус и ми изписа деган за повръщане от два дена съм във супер форма сега има вирус и пипа всички

  10. #10
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    Цитирай Първоначално написано от marilyn Виж мнението
    Може и да не е от баницата. Пий нещо за повръщането и за разстройството, ако ти продължава и днес иди на лекар.
    +

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си