.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17
  1. #1

    Нов "феномен" или нещо нормално е това?!

    Здравейте!
    Заради проблема , който Ви пиша моля да ме извините, но ще запазя името си в тайна.
    Бих искал да споделя скромния си опит и едно наблюдение, което трудно бих могъл да си обясня и ще помоля предимно дамите да ми изяснят това . Предполагам нямам достатъчно женски начин на мислене, колкото и да се опитвам се поставя от другата странаа за да си отговоря...та на въпроса...
    Вероятно не съм първият (няма да съм и последният), на който му се е случвало да се запознае (независимо как) с дадено момиче, което в сериозна връзка (не само като време), която наистина е стабилна и добре развиваща се (или поне така изглежда на пръв поглед) и след време...въпросното момиче да поиска да направи нещо (било то да си даде телефон, или среща, че дори секс за една вечер) със новото момче, което познава... Тук не става въпрос за запознаство от днес за утре, а известен период на опознаване (напр.2-3 месеца). Като през цялото това време се говори за връзката и наистина се демонстрира от нейна страна, че държи на това което има... Трудно ми е обаче да си обясня тази част с „експериментирането” или е някакъв фетиш към непознатото и новото и се питам колко често това се случва при такива сериозни връзки??? И не е ли това сигнал, че връзката е към своят край??? Ще си кажете, „този пък какви тъпи въпроси задава”...ами ако Ви се случи няколко пъти при едни и същи обстоятелства...??!? Нима няма да си зададете този въпрос, просто така от съвест?!?
    Благодаря Ви много за отделеното време

  2. #2
    Супер фен Аватара на rusoto_baby_f
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    1 020
    Не съм правила подобни неща във връзките си..Когато не искам да съм с даден човек,разделяме се, няма смисъл от подобни експерименти.Ако обичаш човека до себе си, не ти е нужна свалка или секс за една вечер с друг

  3. #3
    Мега фен Аватара на valdesbg
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    В мислите на хората
    Мнения
    7 964
    Грешно тълкуваш фактите. Нито връзката е сериозна, нито девойката държи на нея, нито е стока, за която си струва. Attention (w)horse at her finest

    Искаш ли чаршафа, който доведе до това?

    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House

  4. #4
    Мега фен Аватара на Amore-Mio*
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    4 596
    Да, да.
    Тя ако държи на връзката си, ако е стабилна и обича човека до себе си - няма да тръгва да "експериментира", защото това си е чиста изневяра или поне за мен.

    Иначе никога не съм се държала по тоя начин във връзките си.
    Щом съм с един човек - значи съм. Ако не искам - то няма да тръгна да експериментирам, а директно ще сложа край и ще си продължа напред.

  5. #5
    Мега фен Аватара на LadyDi
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    15 934
    Обяснява се с липса на години. Девойката просто е... хм, келешка?
    This world is spinning around me
    This world is spinning without me
    And every day sends future to past
    Every breath leaves me one less to my last

  6. #6
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Вероятно не и достига нещо във сегашната й връзка, но това по никакъв начин не я оправдава. Най-добре не се занимавай. Ако гаджето й е ревнивец, може и да си изпатиш за дето си я пипнал.

  7. #7
    Може би не държи толкова на връзката и момчето. Друга причина е нещо да не й достига и да го търси другаде. Трета причина е, че всички сме хора и можем да 'стъпим на криво'...
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  8. #8
    anonymous708973
    Guest
    Много резки коментари. После аз съм се изживявала като категорична.

    Цитирай Първоначално написано от Deep_Inside Виж мнението
    въпросното момиче да поиска да направи нещо (било то да си даде телефон, или среща, че дори секс за една вечер) със новото момче, което познава...
    Има огромна разлика между това да излезеш с нов човек, да пиете по едно кафе и да се опознаете (за което, разбира се, трябва да си дадеш телефона) и това да правиш секс с него.
    Що за тесногръди хора биха осъждали първото?

  9. #9
    Супер фен Аватара на Azoria
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Bulgaria
    Мнения
    2 076
    За сексът за една вечер.. тя категорична ли беше, че става дума само за веднъж? Имам позната,която когато реши,че връзката й е изчерпана - първо си намира нещо ново и после зарязва, което е супер тъпото , но факт, че се случва.
    Всяка следваща минута е нов шанс да преобърнеш живота си! (:

  10. #10
    Голям фен Аватара на a1a2b3v
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    971
    Ами по принцип не мисля, че ако човек държи на теб, ще тръгне да спи с друг било само и за 1 вечер. Иначе аз наскоро си дадох телефона на момче, с което всеки ден си говорим по час-два, но пък се води, че съм с друг. Момчето с което си говорим знае, че си имам приятел, приятеля не знае, че си говоря с когото и да е, но някак си от доста време съм забелязала някакъв непукизъм от негова страна, така че надали би му направило и впечатление...та моята постъпка си я обяснявам, че е сигурно, защото момчето с което съм изобщо не ми обръща внимание и съм почнала да го търся другаде.. за твоята приятелка не знам как стоят нещата...
    "Когато толкова много са самотни, невероятно егоистично е, да си самотен сам..." One Tree Hill
    Цитирай Първоначално написано от dPa3HuTeJl
    ходи прочети насам натам,малко житейски experience и тогава говори копеле мръсно!!!!

  11. #11
    Не че не достига нещо, просто винаги едната страна излиза свиня. При повечето ми познати е мъжът, но тук явно лиглата е решила, че иска да чука различен *** . Но ти си избираш дали да си затваряш очите и да те боли, или просто да кажеш дотук... Аз познавам един, който почти всяка вечер чука различни, но пък е сгоден с бебе и е гнусно, много. Така че, аз не бих търпяла да са с мен и после с други-под достойнството ми е. Не се излагай пред тая кифла-не е нито първата, нито последната.

  12. #12
    a1a2b3v Май най-се доближава до проблема, който изложиш при това вижда нещата от другата гледна точка...

    "Иначе аз наскоро си дадох телефона на момче, с което всеки ден си говорим по час-два, но пък се води, че съм с друг. Момчето с което си говорим знае, че си имам приятел, приятеля не знае, че си говоря с когото и да е..."

    Да разбирам, че получаваш това внимание по телефона за по-задоволително и "интересно" ? Или просто непукизма те отвращава от старата връзка??? Точно тази част трудно си я обяснявам - за такова поведение!!! (нищо лично )

  13. #13
    Мега фен Аватара на valdesbg
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    В мислите на хората
    Мнения
    7 964
    Авторе - хората не обичат да си общуват и да си решават проблемите в отношенията. Обичат да бягат от тях, да минават по тънката лайсна, и ако може да не влагат никакви усилия когато се появи и най-малката бабунка. Вършат глупости за да правят напук и си връзват гащите с някво рандом оправдание.

    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House

  14. #14
    Голям фен Аватара на a1a2b3v
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    971
    Цитирай Първоначално написано от Deep_Inside Виж мнението

    Да разбирам, че получаваш това внимание по телефона за по-задоволително и "интересно" ? Или просто непукизма те отвращава от старата връзка??? Точно тази част трудно си я обяснявам - за такова поведение!!! (нищо лично )
    Чак интересно не, ноо последния път, когато с този човек стоя буден, просто за да си говорихме до 4 и нещо сутринта, въпреки че можеше да си легне или да прави нещо друго просто ми доказа, колко първия не си заслужава и колко повече си заслужава да се занимавам с него...
    Иначе казано след вниманието от 2рия си дадох равносметка за много неща- като например как 1вия никога не би отделил толкова време за мен, и как не си заслужава да се занимавам с 1вия по ред причини (,но това си касае лично мен)

    Даването на номер/ излизането на среща си е отлеждане на менюто...иначе казано нещата нещо куцат и е по-добре да помислиш кое не е наред.
    Последно редактирано от a1a2b3v : 11-12-2012 на 12:20
    "Когато толкова много са самотни, невероятно егоистично е, да си самотен сам..." One Tree Hill
    Цитирай Първоначално написано от dPa3HuTeJl
    ходи прочети насам натам,малко житейски experience и тогава говори копеле мръсно!!!!

  15. #15
    Мега фен Аватара на xoxi
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    5 952
    Ако тя недвусмислено е дала знак, че иска секс, то тогава както някой преди мен каза, нито държи на връзката си, нито тя самата е стока.
    Но ако просто е поискала да се видите или да си размените телефоните, не знам защо драматизираш толкова. Аз примерно когато се запозная с някой и си допаднем, имам желанието да излезем поне на кафе, да си говорим по-често и т.н., независимо дали съм обвързана или не. Ако за другия човек вниманието непременно е свързано и с по-силни от приятелските чувства, това вече не е мой, а негов проблем.
    И спря да се върти за миг земята..




  16. #16
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Много резки коментари. После аз съм се изживявала като категорична.



    Има огромна разлика между това да излезеш с нов човек, да пиете по едно кафе и да се опознаете (за което, разбира се, трябва да си дадеш телефона) и това да правиш секс с него.
    Що за тесногръди хора биха осъждали първото?
    И аз това се питам и как може да ги сравнявате двете неща. Ако си е поискала директно секс - ок, не е правилно и явно връзката и куца. Ама това, че си даваш номера на някой, не значи че искаш интимност с него. За Бога, то като си обвързан и дай да не говориш с другият пол направо?!

  17. #17
    Мега фен Аватара на heartshapedbox
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    BG
    Мнения
    6 295
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Вероятно не и достига нещо във сегашната й връзка.
    Да, и аз съм на това мнение.

    А при повечето случаи някой ти иска номера след известен контакт с теб, не те вижда и след минута-дай си номера. Като поговориш половин час с някого, в повечето случаи оставаш с доста ясна представа дали те "зарибява", или просто си приказва с теб. Едва ли някой осъжда второто.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си