.
Затворена тема
Резултати от 1 до 21 от общо 21
  1. #1

    Хомосексуалност

    Какво мислите за Хомотата? Мислите ли темата за табу? Странно ли ви е , ако видите момиче с момиче , или момче с момче... да се целуват , например ?
    Как бихте постъпили ,ако най-добрата ви приятелка / приятел .. се окаже Хомо? Бихте ли започнали да страните от него/нея или ще го подкрепите?

  2. #2
    Мега фен Аватара на PullMeCloser
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    3 520
    През определен период от време все се пръква по една такава тема в този форум.
    Нямам абсолютно нищо против, не са ми гнусни, не са ми интересни, не ги смятам за по-специални, мисля, че имат право на същите права, каквито хетеросексуалните имаме(брак, деца) и не, не ми е странно.
    Най-добрата ми приятелка е бисексуална и хич не ми дреме кого харесва, никога дори не съм го правила на въпрос, чуждата сексуалност не ме бърка и не е нормално на някого да му дреме кой с кого си го слага.
    Everything changes, but beauty remains ...

  3. #3
    Супер фен Аватара на rusoto_baby_f
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    1 020
    против !
    защо? защото вървят срещу Природата ( примерно)
    Въобще не ми харесва картинката на две момичета да се мляскат пред всички, а за две момчета въобще не искам и да си помислям, извратено е..Гей целувки .. ОТВРАТ !. НЕ е нормално, двама мъже да правят секс, мъжа е създаден за да бъде активният, не пасивният в леглото. Мъжа за да му таковат г*за ли е роден ? Каква му е целта на съществуване ? Или пък нормално ли е да таковаш друг мъж ... това са извергщини ... това за мен са едни болни мозъци.
    За мен това не е нормално.

  4. #4
    Голям фен Аватара на ♠Joker♠
    Регистриран на
    Sep 2012
    Мнения
    915
    Цитирай Първоначално написано от rusoto_baby_f Виж мнението
    против !
    защо? защото вървят срещу Природата ( примерно)
    Въобще не ми харесва картинката на две момичета да се мляскат пред всички, а за две момчета въобще не искам и да си помислям, извратено е..Гей целувки .. ОТВРАТ !. НЕ е нормално, двама мъже да правят секс, мъжа е създаден за да бъде активният, не пасивният в леглото. Мъжа за да му таковат г*за ли е роден ? Каква му е целта на съществуване ? Или пък нормално ли е да таковаш друг мъж ... това са извергщини ... това за мен са едни болни мозъци.
    За мен това не е нормално.
    ++

  5. #5
    Нямам нищо против тези хора, аз съм толерантен човек. Както момче и момиче е нормално да се целуват на улицата, не може да твърдим, че ако са 2 момичета или 2 момчета, вече е ненормално. Много сме егоистични и еднопластови в мненията си. Хомосексуалистите също са хора, които чувстват, обичат и тн... някак си е много грозно да твърдим, че те показвайки любовта си един на друг на публично място това е гадно, извратено, гнусно и не знам си какво. Също така смятам, че трябва да се узаконят еднополовите бракове... иначе е дискриминация.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  6. #6
    Супер фен Аватара на Azoria
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Bulgaria
    Мнения
    2 076
    Тесногръдие му е майката...

    Подкрепям хомосексуалните. Щом са такива - имат правото да бъдат себе си. Дразня се на такива,които си мислят,че света за тях е правен..
    Имам позната лесбийка, принципно никога не ми е била някаква близка, но когато разбрах каква е по никакъв начин не ми се е променило мнението за нея, не съм гледала да я избягвам и т.н.
    Всяка следваща минута е нов шанс да преобърнеш живота си! (:

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от rusoto_baby_f Виж мнението
    против !
    защо? защото вървят срещу Природата ( примерно)
    Въобще не ми харесва картинката на две момичета да се мляскат пред всички, а за две момчета въобще не искам и да си помислям, извратено е..Гей целувки .. ОТВРАТ !. НЕ е нормално, двама мъже да правят секс, мъжа е създаден за да бъде активният, не пасивният в леглото. Мъжа за да му таковат г*за ли е роден ? Каква му е целта на съществуване ? Или пък нормално ли е да таковаш друг мъж ... това са извергщини ... това за мен са едни болни мозъци.
    За мен това не е нормално.
    +
    Но най-вече ме дразни цялата тази показност. В моето бивше училище имапе доста обратни за съжаление. Момичетата от далече като ги погледнеш се чудиш това женско ли е мъжко ли е. За момчетата/мъжете пък да не говорим, искат да приличат на жени, ама всичко е толкова пресилено, толкова изкуствено, с толкова много чупки. Та колко от нас се държат по този начин?
    Колкото до въпроса ти относно приятелството с такива хора, по едно време имах приятелка с която бяхме доста близки, след време тя ми сподели че е обратна. Ами да, колкото и зле да звучи, определено мнението и държанието ми към нея се промени. Започнах да гледам на нея по различен начин, а и тя самата май очакваше нещо много различно от мен, така че вече сме само на едно "здравей-здрасти"

  8. #8
    Мега фен Аватара на SisiStrange
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    София
    Мнения
    6 667
    Много си обичам най-добрия приятел гей. Ако го познавахте и вие щяхте (вероятно). Не всички гейове ходят, чупейки китки с розови потничета. Ако го погледнеш отстрани си е с всички косми, неговите си вежди и нормални дрехи. Toва, което е грозно и противно, е точно показността, не самия хомосексуализъм. Не харесвам парадите, защото не изпълняват замисъла си. Вместо да се печели толерантност, се насажда още повече омраза. Иначе, както има изроди сред хетеротата, така има и там.
    Lasiodora striatipes
    Grammostola rosea
    Cyclosternum fasciatum
    Brachypelma emilia
    Acanthoscurria geniculata
    Радослав

  9. #9
    Мега фен Аватара на Amore-Mio*
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    4 596
    Нямам нищо против, казвала съм го хиляди пъти. Все пак всеки сам за себе си решава и избира най - доброто, останалите нямат право на глас, независимо дали това им харесва или не.
    Нека са си заедно, щом така се чувстват по - добре и са щастливи. Не смятам, че темата е табу. Живеем в 21 век, все пак. Нищо, че все още хомосексуалността не се приема от всеки.

  10. #10
    BadBlueTroll Мега фен Аватара на psychopath
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    9 889
    Противни са ми, но ако не ми се натрапват и не парадират ми е все тая...

  11. #11
    Мега фен Аватара на dimitar_ak
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 979
    Не ми пречат докато не почнат да навират различната си сексуалност в лицето ми.

    Какъв е този шум на улицата, Баримор?
    - Гей парад, сър.
    - И какво искат?
    - Еднополова любов, сър.
    - И кой им забранява, Баримор?
    - Никой, сър.
    - Тогава защо шумят?
    - ***, сър. . .
    Последно редактирано от Blubalu : 01-21-2019 на 13:30

  12. #12
    Мега фен Аватара на Colouring
    Регистриран на
    Mar 2010
    Мнения
    4 269
    Не ги разбирам и вероятно никога няма да ги разбера, но не съм против тях. Не знам родили ли са се така, станали ли са - не ме и интересува, но щом така искат - не мога и не искам да им преча. Както казаха по-горе, гнусното идва от показността, не от самата ориентация. Изобщо според мен не трябва да се прави на въпрос. Сексуалната ориентация не ме интересува, не е моя работа да съдя. Не знам защо повечето се позовават на това, че "вървят против законите". Аз не виждам нищо лошо, ако са намерили човека до себе си и са щастливи. Естествено, не говорим за позите, които в 6 клас решават, че са влюбени в най-добрата си приятелка.
    Само показността им ме дразни, което няма нищо общо с ориентацията им.

  13. #13
    Супер фен Аватара на Wednesday666
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 063
    Цитирай Първоначално написано от marilyn Виж мнението
    Нямам нищо против тези хора, аз съм толерантен човек. Както момче и момиче е нормално да се целуват на улицата, не може да твърдим, че ако са 2 момичета или 2 момчета, вече е ненормално. Много сме егоистични и еднопластови в мненията си. Хомосексуалистите също са хора, които чувстват, обичат и тн... някак си е много грозно да твърдим, че те показвайки любовта си един на друг на публично място това е гадно, извратено, гнусно и не знам си какво. Също така смятам, че трябва да се узаконят еднополовите бракове... иначе е дискриминация.
    Подкрепям с две ръце. Винаги съм го казвала - и те са точно толкова Хора, колкото сме и ние. Едната ориентация не ги прави някви ненормалници и т.н. По същата логика те могат да кажат - абе ти си хетеро, нормален ли си? .. Е да, ама не го правят. Ето затова се кефя на такива хора - те приемат всеки такъв, какъвто е, защото самите те имат нужда да бъдат приети. Да, от време на време прекаляват с показността, но няма нищо перфектно, искат да постигнат нещо - може би не с най-добрите методи, НО ПОНЕ НЕ СА СЕ ПРЕДАЛИ.

  14. #14
    Голям фен Аватара на LoveSofia
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    523
    Цитирай Първоначално написано от mincheto Виж мнението
    Улял си се със тая помия и гнусотия...........
    Наистина малко прекалих, но хората трябва да видят за какво реално става въпрос. Тези "любов" и "равни права" са част от една маска, целяща прикриването на извратенията и антихуманността. Още по-лошо е, че има хомосексуалисти, които не осъзнават това и се връзват на своите другарки.

  15. #15
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    1 299
    Нямам против, но определено ме дразни като видя гейове да се целуват. Представям си ако имах деца и да бях с тях там. Аз като бях дете поне стоях само с момичета и бях почнал да се държа като момиче, така че знам колко лесно се влияе върху мозъка на едно дете. Така се получават всичките тези умствени разстройства където не знаеш какъв ти е полът.

  16. #16
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    1 299
    Истината е, че ние подкрепяме тези от тях, които имат морали, но колкото подкрепяме тях, толкова и другите отхвърлени групи имат чувството, че имат право на изява и така хем искаш да направиш добро хем правиш зло.
    Последно редактирано от Blubalu : 01-21-2019 на 13:35

  17. #17
    Голям фен Аватара на LoveSofia
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    523
    Цитирай Първоначално написано от Uzerneim Виж мнението
    Истината е, че ние подкрепяме тези от тях, които имат морали, но колкото подкрепяме тях, толкова и другите отхвърлени групи имат чувството, че имат право на изява и така хем искаш да направиш добро хем правиш зло.
    Май не те разбрах правилно. Казваш, че щом сме на страната на хетеротата и сме против хомотата, по този начин следваме нормалността, но и едновременно "дискриминираме" ненормалността, която иска "същите права" като на нормалността, но в друг вид?
    Не съм съгласен, приятелю, снимката идеално описва тази ситуация. Пак я погледни и наистина й се замисли.

  18. #18
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Въпросът е колко ли трябва да си нещастен за да вдигнеш такава тема от 2012 година и да търсиш такива снимки, които вероятно отвръщават и теб самия, мислейки си, че постигаш нещо. Как изобщо допусна да си го помислиш сам знаейки, че тук не влизат повече от 10 човека? На мнението и мисленето на кого точно мислиш, че ще подействаш? Какво изобщо целиш не мога да разбера всъщност? Ако ти се беше родил гей сигурно щеше да се самоубиеш или поне нямаше да си толкова запален по темата в тази насока или?

  19. #19
    Голям фен Аватара на LoveSofia
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    523
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Въпросът е колко ли трябва да си нещастен за да вдигнеш такава тема от 2012 година и да търсиш такива снимки, които вероятно отвръщават и теб самия, мислейки си, че постигаш нещо. Как изобщо допусна да си го помислиш сам знаейки, че тук не влизат повече от 10 човека? На мнението и мисленето на кого точно мислиш, че ще подействаш? Какво изобщо целиш не мога да разбера всъщност? Ако ти се беше родил гей сигурно щеше да се самоубиеш или поне нямаше да си толкова запален по темата в тази насока или?
    Поредното глупаво и недообмислено изказване. Ако бях вдигнал такава тема от 2017 или 2018, по-различно ли щеше да е? Вдигнах я, когато пускането на нови теме беше невъзможно. Избрах точно тази на случаен принцип. Разбира се, че ме отвращават, всички трябва да ги отвращават, но, един ден, това падение ще достигне и България и надали всички ще ги отвращават, ако се сещаш какво намеквам. Всеки един човек е от значение.
    Ежедневно влизат различни нерегистрирани потребители, които четат стари теми, без значение дали търсят решение на някакъв проблем или нещо друго и е съвсем възможно да попаднат на тази тема, в която публикувам материал. Това анти-гей пропаганда. Ако бях гей, щях да си гледам живота.

  20. #20
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Влизат те, инвестор симулира активност от време на време и това е ясно на 90% от 10-15те потребители останали да посещават форума. Общо взето се напъваш за нищо.

    Ако вярваш на това проблемът си е твой, понякога цифрата е и над 5-6000.

  21. #21
    Голям фен Аватара на LoveSofia
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    523
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Влизат те, инвестор симулира активност от време на време и това е ясно на 90% от 10-15те потребители останали да посещават форума. Общо взето се напъваш за нищо.

    Ако вярваш на това проблемът си е твой, понякога цифрата е и над 5-6000.
    Къде съм казал, че тук влизат хиляди нерегистрирани потребители? Тези гости не са наведнъж тук, те са общо от, да речем, последните 6-7 дни, ако не и повече, поне аз така смятам, може и инвеститор наистина да ги стимулира. Тук много се е писало и каквото и да потърсиш (не буквално) в търсачката, може да ти излезне стара тема от форума.
    Повтарям - Всеки един човек е от значение.
    Лично аз познавам няколко човека, които от време на време търсят глупости от стари писаници.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си