.
Отговор в тема
Страница 4 от 199 ПървиПърви 123456781454104 ... ПоследнаПърви
Резултати от 76 до 100 от общо 4966
  1. #76
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    Цитирай Първоначално написано от JoLLiE92 Виж мнението
    Досега всичките ми гаджета ми готвят. Аз на един бях се старала да му правя спагети болонезе и той изцепи, че спагетите ги ядял със СИРЕНЕ. Оттогава да ми готвят каквото искат. Аз няма да се мъча.
    е... това е било грубичко

  2. #77
    Мега фен Аватара на SurfSky
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    3 346
    Кажете какво да зготвя , нещо лесно ... Все от някъде да започна

  3. #78
    ^Мда. Беше ужасно. Пък имах едно гадже, който така се случи че първия път като спах в тях, на другия ден бях на изпит. Вечерта ми готви вечеря, после ходихме на рожден ден, сутринта стана в 6 часа , за да ми направи кафе и закуска. Няма нищо по-секси от мъж, който се грижи за момичето си.


    П.С. За мен готвенето е изкуство. Бих могла да готвя на мъжа си веднъж на известно време празнична вечеря ако има повод или ако е слушкал, но да варя боб и манджи всяка вечер - бъркаш ме с някоя , миличък.
    Последно редактирано от JoLLiE92 : 11-17-2012 на 16:50
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  4. #79
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    ^ добре де... трябваше ли да го пишеш това ? нещо лошо ли има в това жена да готви всеки ден ? какво - унизително ли е според теб ? .... апф.. до сега ти се радвах

  5. #80
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    Цитирай Първоначално написано от SurfSky Виж мнението
    Кажете какво да зготвя , нещо лесно ... Все от някъде да започна
    по назад темата дадоха за картофки на фурна с кашкавал и сирене - супер лесно е.. пробвай.. после можеш да минеш към спагети.. примерно купуваш от тия сосове на маги и то отзад е описано 1 2 3 4 .. гледаш и пробваш.. после започваш да си слагаш твои неща,да махаш някои от рецептите и така .. другия вариант е пишеш в нета с какво разполагаш и ще ти излезне все нещо - което ти се стори лесно го правиш

  6. #81
    Няма лошо, но не е за мен. Ако очаква да му готвя всеки ден, да твърди, че съм ДЛЪЖНА да готвя, щото съм жена... Не мерси. Аз като не съм свикнала да готвя, ако ме КАРА да го правя всеки ден, ще бъде наистина тормозещо за мен. Чувала съм и такива мнения, че съм била длъжна да готвя, чистя, пера, бърша прах, после да му завъртя перфектната свирка и да си мълча. Такива мъже само бой по главата с нещо тежко. Ако заслужи и ако му готвя като награда - супер, значи наистина имам чувства. Но не искам да ме възприема като домакиня.

    Идеята ми беше, че когато правиш нещо постоянно, то малко си губи чара.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  7. #82
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    ^ жена си,а не искаш да те приемат като домакиня o.O . извинявай ама мъжа ти ли да е домакинята.. значи освен той да готви,пере,чисти а ти да биеш някакви по 190 и 100 кг за да го защитаваш .. както мъжете имат задължения така и жените..

  8. #83
    Мега фен Аватара на SurfSky
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    3 346
    Ще се пробвам с картофките на фурна някой ден ... Ще зема и пилишки бутчета
    Защо мислиш че една жена не трябва да готви всеки ден на семейството ? Бащата се връща вечерта от работа, изморен ... Детето гладно , и ти кво ще земеш да му правиш некви специални луксозни манджи ? Боб , леща , някоя супа ...

    ПС:Преди малко майка направи ябълков май (sun) авввввв толкова вкусно,вътре ябълки и фастъци имаше малко ,отгоре поръсено с пудра захар ... Ометох 3 парчета

  9. #84
    Хмм .. да, така е. Права си. Но може би още ми е рано да живея с мъж и да съм в ролята си на домакиня. И не искам да се държи сякаш съм му длъжна. Кво като съм момиче?

    ако живея с мъж в момента бих искала да си готвим заедно : )

    SurfSky , когато имам дете един ден, нещата стоят по коренно различен начин.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  10. #85
    Мега фен Аватара на TheBeliever
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    6 033
    Цитирай Първоначално написано от JoLLiE92 Виж мнението

    Идеята ми беше, че когато правиш нещо постоянно, то малко си губи чара.
    Не и ако ти доставя удоволствие.

    С първата част на поста ти съм съгласна - това, че имам вагина не ме превръща автоматично в домашна прислужница. Но домакинската работа така или иначе трябва да се свърши. Когато задълженията са разумно разпределени няма нищо лошо или унижаващо да влизаш в ролята и на домакиня.

    За по-голямата част от пишещите в тази тема готвенето не е неприятно задължение, нито награда, която половинката трябва да заслужи (? wtf). Не е срамно да се погрижиш любимият човек да има нещо вкусно за хапване. На мен лично ми доставя удоволствие.

    Та, както казах - щом за теб готвенето е мъчение, по-добре не се мъчи. Но да влизаш в кулинарна тема и да разправяш как едва ли не ти е под нивото да сготвиш една манджа - айде без.
    I'll forget the love letters you never fuckin' wrote

  11. #86
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    Цитирай Първоначално написано от JoLLiE92 Виж мнението
    Хмм .. да, така е. Права си. Но може би още ми е рано да живея с мъж и да съм в ролята си на домакиня. И не искам да се държи сякаш съм му длъжна. Кво като съм момиче?

    ако живея с мъж в момента бих искала да си готвим заедно : )

    SurfSky , когато имам дете един ден, нещата стоят по коренно различен начин.
    виж.. не мисля че е така.. както ще се грижиш за детето си и ще го обичаш и ще трепериш над него да не стои гладно така и над мъжа ти... и него ще обичаш и ще гледаш да не стои гладен

  12. #87
    Дам.. може би за момента не обичам никого до такава степен. Определено не съм казала , че е под нивото ми. Искам да науча и аз нещо по-лесничко да правя.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  13. #88
    Мега фен Аватара на SurfSky
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    3 346
    Да де аз говоря за когато станеш семейна ...
    А на такъв етап е хубаво и мъжа да готви, та да се научи и след време да има навик да готви и да глези жената

  14. #89
    SurfSky , твоето "що да готвя, аз съм момче" ми прозвуча малко така, затова казах, че не искам да си мислят, че съм длъжна.
    А пъккк аз и да не мога да готвя пак мога да говоря за кулинария - обожавам да ям <3
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  15. #90
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от FuCKkK13 Виж мнението
    а да... някой да е правил тирамису ? и рецептата ако може.. гледах в нета ама то има 1 милион, а аз искам нещо изпробвано
    Да ме викнеш като го направиш. ^^ Обожавам.

  16. #91
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Да ме викнеш като го направиш. ^^ Обожавам.
    ох да.. само дето трябва да посетя магазина и тогава да се залавям

  17. #92
    Амииииии ... знам че бишкотите се топят в кафе .. и че се слага маскарпоне или крема сирене ;д Само че мен не ме кефи да се топят в кафе така. Нещо не ми е вкусно, въпреки че обичам кафе. Ние с майка ми си правим една адски вкусна торта подобна на тирамису, супер проста е. Две кофички заквасена сметана, две опаковки крема сирене (забележи - с маскарпоне стана по-гадно) плодове колкото поеме (или сладко), бишкоти от онея най-обикновените, не захарните ии ако сложиш плодове - слагаш малко пудра захар, ако сложиш сладко - не. Объркваш всичко освен бишкотите, тях ги подреждаш в купа, изливаш сместа и една нощ в хладилник. После номномномномном
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  18. #93
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    Цитирай Първоначално написано от JoLLiE92 Виж мнението
    Амииииии ... знам че бишкотите се топят в кафе .. и че се слага маскарпоне или крема сирене ;д Само че мен не ме кефи да се топят в кафе така. Нещо не ми е вкусно, въпреки че обичам кафе. Ние с майка ми си правим една адски вкусна торта подобна на тирамису, супер проста е. Две кофички заквасена сметана, две опаковки крема сирене (забележи - с маскарпоне стана по-гадно) плодове колкото поеме (или сладко), бишкоти от онея най-обикновените, не захарните ии ако сложиш плодове - слагаш малко пудра захар, ако сложиш сладко - не. Объркваш всичко освен бишкотите, тях ги подреждаш в купа, изливаш сместа и една нощ в хладилник. После номномномномном
    и това ще го пробвам някой ден,но някак си ми се иска първо стандартното да направя...

  19. #94
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от JoLLiE92 Виж мнението
    Амииииии ... знам че бишкотите се топят в кафе .. и че се слага маскарпоне или крема сирене ;д Само че мен не ме кефи да се топят в кафе така. Нещо не ми е вкусно, въпреки че обичам кафе. Ние с майка ми си правим една адски вкусна торта подобна на тирамису, супер проста е. Две кофички заквасена сметана, две опаковки крема сирене (забележи - с маскарпоне стана по-гадно) плодове колкото поеме (или сладко), бишкоти от онея най-обикновените, не захарните ии ако сложиш плодове - слагаш малко пудра захар, ако сложиш сладко - не. Объркваш всичко освен бишкотите, тях ги подреждаш в купа, изливаш сместа и една нощ в хладилник. После номномномномном
    И това съм го гледала по кулинарните предавания, добре звучи, но искам истинско тирамису. Обожавам го. Ужасно освежаващо е.

  20. #95
    Майка ей сега каза, че на тирамисуто се слагат яйца, при това сурови, което я притеснявало винаги. ;д


    Аз не го харесвам толкова, защото кафето разводнява бишкотите и ги прави горчиви.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  21. #96
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    Цитирай Първоначално написано от JoLLiE92 Виж мнението
    Майка ей сега каза, че на тирамисуто се слагат яйца, при това сурови, което я притеснявало винаги. ;д


    Аз не го харесвам толкова, защото кафето разводнява бишкотите и ги прави горчиви.
    защо ? аз знам едни сладки,които също се правят със сурово яйце и стават уникални..слагат се в хладилника за малко и са супер..

  22. #97
    Мега фен Аватара на TheBeliever
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    6 033
    Цитирай Първоначално написано от JoLLiE92 Виж мнението
    Амииииии ... знам че бишкотите се топят в кафе .. и че се слага маскарпоне или крема сирене ;д Само че мен не ме кефи да се топят в кафе така. Нещо не ми е вкусно, въпреки че обичам кафе. Ние с майка ми си правим една адски вкусна торта подобна на тирамису, супер проста е. Две кофички заквасена сметана, две опаковки крема сирене (забележи - с маскарпоне стана по-гадно) плодове колкото поеме (или сладко), бишкоти от онея най-обикновените, не захарните ии ако сложиш плодове - слагаш малко пудра захар, ако сложиш сладко - не. Объркваш всичко освен бишкотите, тях ги подреждаш в купа, изливаш сместа и една нощ в хладилник. После номномномномном
    Това, което описваш напомня повече на чийзкейк, отколкото на тирамису.
    I'll forget the love letters you never fuckin' wrote

  23. #98
    Ами защото са яйца и не са минали термична обработка.

    TheBeliever , мейби? Не ме *** какво е, скандално вкусно е! ;д Всеки, който го опита, пита за още и още.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  24. #99
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от JoLLiE92 Виж мнението
    ако живея с мъж в момента бих искала да си готвим заедно : )
    Рядко ще се случва да имате такава възможност. Защо двама човека да се пинкат в кухнята, вместо да го направи единият, а другият да свърши нещо друго?
    Да не говорим, че пък готвенето е най-приятното и може би най-важното домакинско задължение. Можеш да си викнеш домашна помощница да ти измие банята и да ти мине подовете с прахосмукачка и парцал, но няма кой да сготви... а като дете, израснало абсолютно сред домашна храна, мога да твърдя, че е адски важно.

    Отделно, че това "бъркаш ме с някоя, миличък" прозвуча все едно си от голямото доброутро.

    http://www.zadoma.com/index.php?APP_...&RECIPE_ID=965 - рецепта за тирамису

  25. #100
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Отделно, че това "бъркаш ме с някоя, миличък" прозвуча все едно си от голямото доброутро.
    Нямах такова намерение Но е адски интимно да си готвим заедно. Особено че аз нямам голяма идея какво правя в кухнята, ако си помагаме един на друг .. може и да стане Тук си представям аз и някой секси мъжкар как си правим палачинки голи ...
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си