.
Отговор в тема
Страница 5 от 199 ПървиПърви 1234567891555105 ... ПоследнаПърви
Резултати от 101 до 125 от общо 4966
  1. #101
    Супер фен Аватара на Deadlock
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    1 482
    Добра рецепта за леща?

  2. #102
    В това отношение съм пълна аматьорка въпреки че съм на 17 години.До преди известно време и един картоф не можех да обеля но проявих желание и почнах да правя някой неща всъщност това се стигна по принуда да и мисля че това е доста добър начин някой да бъде накаран да направи нещо все пак не може все мамичка и бабича постоянно да ти правят нещо няма как да се научиш ако сам не опиташ .Аз правя елементарни неща и навярно не монго добре например но гледам като го правя да ми е удобсно примерно режането а не да се правя на някоя готчака.Главно си правя пържени картофки един път направих панирани дропчета и голям зор ми дойде докато ги нареза дропчетата тъй като доста ми се хлъскаше от ръката и беше мъчно.Изгарям от желание да направя тирамису не е кой знае колко сложно .А може ли да ми кажете сайт за някакви елементарни рецепти които не изискват кой знае колко продукта?

  3. #103
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Deadlock Виж мнението
    Добра рецепта за леща?
    http://www.supichka.com/2011/07/blog-post_7119.html

    Сайтът е чудесен, разгледайте го всички. Предвиден е точно за начинаещи кулинари, за да се научим на базовите рецепти в кухнята преди да започнем с неща от сорта на патешко филе с портокали и зелени маслини :д

  4. #104
    Обожавам да смесвам вкусове, като каза патешко филе с портокали и зелени маслини ;дд Ходихме на почивка в Карлово и бях яла в един мн хубав ресторант още ги помня панирани биволски сиренца с коричка от бадеми и сладко от горски плодове да си топвам сиренцата (бърше лиги)
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  5. #105
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    ох, дайте някоя рецепта за пилешко с грах..
    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


  6. #106
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    И азе грах вкъщи готвим днес. Ама супа.

    Джоли, излагаш се. Преди това да работиш като сервитьорка беше унизително за теб, сега пък това да готвиш. Разочароващо е.

  7. #107
    Цитирай Първоначално написано от DisappointedDreamer Виж мнението
    Джоли, излагаш се. Преди това да работиш като сервитьорка беше унизително за теб, сега пък това да готвиш. Разочароващо е.
    Казах, че да готвя не е унизително, унизително е да ми се натяква, че като жена трябва да бъда вързана за печката.
    За сервитьорката беше съвсем отделен въпрос и така ми е вменено от много малка.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  8. #108
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    ^Това, че от много малка така са те учили, не означава че това, на което са те научили е вярно. Грозно е.

    http://i.imgur.com/7W3Fg.jpg
    Мисля, че това ще ти е от полза. Вземи си поука.

  9. #109
    Нямам намерение да пренасям спора и тук!
    Учили са ме да не се задоволявам с нищо по-малко от най-доброто. Това е верният начин в дългосрочен план. Да прекратим този разговор.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  10. #110
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    някой да знае с какво мога да заменя маскарпоне - за една торта.... обадих се на майка ми днес да купи ама в тоя магазин нямало и не е обикаляла...

  11. #111
    Цитирай Първоначално написано от FuCKkK13 Виж мнението
    някой да знае с какво мога да заменя маскарпоне - за една торта.... обадих се на майка ми днес да купи ама в тоя магазин нямало и не е обикаляла...
    С крема сирене?
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  12. #112
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    Цитирай Първоначално написано от marilyn Виж мнението
    С крема сирене?
    първо за това се сетих,но се чудя.... ама щом казваш .. мерси

  13. #113
    Цитирай Първоначално написано от FuCKkK13 Виж мнението
    първо за това се сетих,но се чудя.... ама щом казваш .. мерси
    Чела съм по разни кулинарни блогове, че с крема го заместват. Нп, приятно готвене!
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  14. #114
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    Цитирай Първоначално написано от marilyn Виж мнението
    Чела съм по разни кулинарни блогове, че с крема го заместват. Нп, приятно готвене!
    мерси,но няма да е днес защото току що ми съобщиха че и кокосови стърготини не са взели.. апф... за пореден път се убеждавам че като готвиш ти ти посещаваш магазина

  15. #115
    Цитирай Първоначално написано от FuCKkK13 Виж мнението
    мерси,но няма да е днес защото току що ми съобщиха че и кокосови стърготини не са взели.. апф... за пореден път се убеждавам че като готвиш ти ти посещаваш магазина
    О, да! Аз лично не обичам друг да ми пазарува, защото все нещо не е взел или нещо не е като хората.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  16. #116
    Мега фен Аватара на TheBeliever
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    6 033
    Цитирай Първоначално написано от FuCKkK13 Виж мнението
    някой да знае с какво мога да заменя маскарпоне - за една торта.... обадих се на майка ми днес да купи ама в тоя магазин нямало и не е обикаляла...
    Може да си направиш сама. Ето рецептата - http://www.kulinarno-joana.com/2012/...ia-mascarpone/ Излиза по-евтино отколкото да си купиш, а на вкус почти няма разлика.
    I'll forget the love letters you never fuckin' wrote

  17. #117
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    Цитирай Първоначално написано от TheBeliever Виж мнението
    Може да си направиш сама. Ето рецептата - http://www.kulinarno-joana.com/2012/...ia-mascarpone/ Излиза по-евтино отколкото да си купиш, а на вкус почти няма разлика.
    мерси

  18. #118
    Супер фен Аватара на lqlq89
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    1 716
    Рецепта за вкусен сладкиш?
    Научих, че трябва винаги да се разделяш с тези, които обичаш с думи на любов. Може пък това да е последният път, когато се виждате.

  19. #119
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от lqlq89 Виж мнението
    Рецепта за вкусен сладкиш?
    Ее, дай насоки.
    Парфе ли искаш, кекс ли, чийзкейк ли, крем брюле ли, мъфини ли, ябълков щрудел?

  20. #120
    Мега фен Аватара на PullMeCloser
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    3 520
    Като каза чийзкейк... обожавам. Правила ли си? Трудно ли е? :Д Някоя изпробвана рецепта?
    Everything changes, but beauty remains ...

  21. #121
    Мега фен Аватара на Colouring
    Регистриран на
    Mar 2010
    Мнения
    4 269
    Абе, мога колкото да не остана гладна. :Д Общо взето като реша да си направя нещо по-шантаво и трудно не ми се получава от първия път. Трябва няколко пъти да се опитам, за да разбера каква му е цаката. Салати ми дай на мен! Обожавам. И да правя, и да ям. При правенето на спагети много съм се усъвършенствала и много си ги харесвам. Скоро се научих да си правя и страхотен омлет и вече винаги, като няма какво да се яде, си спретвам един с каквото има в хладилника.
    Та.. ей такива работи си правя, нищо по-сложно.

    ЕДИТ: Ей.. сетих се! Правите ли крем супи? Много ми се яде някаква крем супа, ама не знам дали ще ми се получи, така че дайте някоя изпитана рецепта.

  22. #122
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    калъринг,

    http://www.1001recepti.com/recipe/?r...#axzz2CegHgBmi

    но слагам и няколко моркова и ако имам-броколи
    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


  23. #123
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    ^Мда. И аз моркови слагам и вегета. Обожавам крем супи.

    А иначе, чиийзкейк сме правили с приятелки, получи се страхотно, не е трудно.

  24. #124
    Супер фен Аватара на Deadlock
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    1 482
    PinkPan7her, благодаря! супер се получи, а този сайт е вдъхновяващ! нямам търпение да сготвя ВСИЧКО. :Д

  25. #125
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Deadlock Виж мнението
    PinkPan7her, благодаря! супер се получи, а този сайт е вдъхновяващ! нямам търпение да сготвя ВСИЧКО. :Д
    Чудесно! Радвам се, че съм помогнала. Ще взема и аз да направя една леща, още не съм

    Чийзкейк - http://www.supichka.com/2012/09/blog-post_21.html

    Аз имам да си изпълнявам бас към моя, който включва приготвянето на тристепенно меню. Десертът ще е ябълков щрудел по рецепта на маминка :д Супермайсторка е!
    Приемам предложения за предните две... някакво леко предястие плюс основно (което може да е мусака, че това е неизпълнен бас от юни месец 2011 :ДД).

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си