.
Отговор в тема
Страница 3 от 199 ПървиПърви 12345671353103 ... ПоследнаПърви
Резултати от 51 до 75 от общо 4966
  1. #51
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Дай някоя любима рецепта
    кажи за какво г/д.

  2. #52
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    http://yoli-www.blogspot.com/2009/11/blog-post_17.html това е една от любимите ми торти

  3. #53
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    Почти всичко мога да готвя.
    Рядко готвя вкъщи,но когато се налага го правя.Всичко ми се получава много вкусно.(не се хваля).
    Обичам мусака,пиле с ориз,супи и т.н.Разнообразни салати със сосове и др.Десерти обичам да си правя една торта с ябълки,бисквити и заквасена сметана.
    На 19г. съм.

  4. #54
    Супер фен Аватара на Irti
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    1 512
    Цитирай Първоначално написано от TheBeliever Виж мнението
    Ирти, тея ребърца ако ги метна във фурната (поради липса на скара) ще се получат ли? Такова нещо не съм готвила досега, а пък много ги обичам.
    Ми не знам, човече, ама предполагам ще станат. АМа ишщо не ти пречи да идеш на планина с приятели и там покрай огъня да ги направиш

  5. #55
    Супер фен Аватара на shmatarok
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    2 493
    Аз минавам да похваля на xoxi картофите и салатата на PullMeCloser, които ме нахраниха днес. Много добре се получиха, мерси за рецептите. Скоро смятам да изпробвам някоя от манджите на Ирти, още докато четох започнах да си ги представям в чинията.
    PullMeCloser, как точно приготвяш млечния сос обаче, защото аз правих салатата със сос цезар и вярвам резултатът не е същия? :Д

    Иначе за отчета, откакто живея сама взех да се понаучавам да готвя, преди можех само салати, сандвичи и яйца да правя. Д: Смея да твърдя обаче, че уменията ми за последните два месеца доста се развиха (е, какво няма - пусти глад иначе ), ама имам още много хляб за ядене и манджи за готвене, че да придобия задоволително кулинарно самочувствие.

  6. #56
    Мега фен Аватара на xoxi
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    5 952
    Цитирай Първоначално написано от shmatarok Виж мнението
    Аз минавам да похваля на xoxi картофите и салатата на PullMeCloser, които ме нахраниха днес. Много добре се получиха, мерси за рецептите.
    Ау, любимото ми ядене с картофи! Много се радвам, че ти е харесало.

    Аз пък скоро ще пробвам тортата на FuCKkK13. Много вкусна ми изглежда.
    И спря да се върти за миг земята..




  7. #57
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    обожавам да готвя, мразя да чистя после
    правя палачинки, http://bglog.net/Zdrave/9624 тази рецепта, перфектни ми стават, а и като се усъвършенствах с мятането във въздуха стават още по-хубави
    кекс с лимонада/газирано, рецепта точна не знам, не мога да пиша в момента
    3 минутно кексче брауни с едно яйце, не е най-хубавото нещо, но си правя от време на време като ми се занимава, после чашите са мазало ,ама карай
    картофи, нарязани, поръсени с босилек, уни подправка ,кашкавал, сирене и малко зехтин и сол във фурната...уникално
    супа топчета,пилешка супа, ориз с пилешко (със запържване), мусака, сърми, пълнени чушки..
    таратори, картофено пюре, крем-супи от различни зеленчуци
    като ми е лигавко си правя пюренца някакви, тип бебешки, много ми харесват :Д
    крутони , различни сандвичи на сандвич мейкъра
    макарони/спагети/талятеле с различни сосове, най-често болонезе или карбонара или зеленчуков
    пържени филии,лангиди,бухти
    салатки повече през лятото, т.к. мразя зеленчуци (летни) през зимата, тип домати,краставици или марули
    толкова са изкуствени и гадни, че не мога да ги ям,честно казано

    *кисело зеле със свинско също правя
    както и торти-Парфе през лятото, през зимата бисквитена, домашна с ванилов крем, сметанова с боровинки..всичките с готови блатове/бисквити, не мога да се занимавам да пека по 100 часа и да не е сигурно ,че ще се получи...
    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


  8. #58
    Супер фен Аватара на kitty02
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Някъде из Тетевен .. <3
    Мнения
    2 715
    Пържени и бъркани яйца, пържени филии, сандвичи, палачинки (ако не забравя да сложа олио ;дд). На 13, във Вторник ставам на 14

  9. #59
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Голям кеф ми представлява да готвя, макар да не съм правила кой знае колко неща. С майка ми двете сме много странни - прочитаме рецептата един път и после почваме да добавяме/премахваме разни неща. Получава се супер и е интересно. Като да правиш отвари примерно. <3 Най-много обичам да правя сладки. Понички, курабийки, кремчета, торнички, палачинки, целувки, мъфини, кексове... Най-приятно е да готвиш за някого, когото обичаш или със приятели. Най-големи изцепки е имало. Иначе съм топила лъжици във горещо олио, подпалвала съм ръкохватки и така нататък, имало е изцепки. Обикновено като готвя, цялата кухня е разхвърляна, но си оправям нещата сама. На 16 съм.

  10. #60
    Мисля, че от аватара ми е видно.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  11. #61
    Здравейте, много готина темичка!
    Аз много обичам да готвя, но го правя рядко, защото хората около мен зле се научават да им угаждам. Мога да готвя много неща, обичам и да експериментирам с нови. Общо взето ми се получават нещата, много обичам да си поканя някои приятели и да им направя нещо вкусно за хапване.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  12. #62
    Супер фен Аватара на BlackWings
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    във форума
    Мнения
    1 636
    Готвя , като съм в настроение за това , като ми дойде музата , като искам да си угодя или да зарадвам някой друг. Ще рече - много рядко. Не мога да си представя да го правя всеки ден по задължение.
    Да си призная , струва ми се тотално досадна и неблагодарна работа.

    Онзи ден се прибрах от лекции в 18.00 някъде , и хайде , ще готвя. В малката ни кухничка - една леща яхния , и един сладкиш с тиква. Запретнах се , и докато измия и нарежа продуктите за лещата и всичко става в обелки и боклуци. Слагам лук и моркови да се задушават , и на другия котлон варя тиква за пюре. Решавам междувременно да забъркам тестото за сладкиша , но разбира се всички съдове са мръсни или заети , мия ги. Оплескана с брашно доливам вода на лещата и слагам сладкиша във фурната. Мия пак всички съдове. Мия кухнята , междувременно надничам кое как върви , постоянно нещо някъде пада и се цапа Откакто почнах да готвя , докато стане храната за ядене минаха 3 часа, с тази наша слаба фурна. Прибра се приятеля ми , изядохме всичко за 30 мин. И пак съдове за миене.
    ААААААА.
    Не е за мен тя тая

  13. #63
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    Цитирай Първоначално написано от xoxi Виж мнението
    Ау, любимото ми ядене с картофи! Много се радвам, че ти е харесало.

    Аз пък скоро ще пробвам тортата на FuCKkK13. Много вкусна ми изглежда.
    един съвет... пише
    3 ч.ч.смлени орехи
    1 с.л.брашно


    не го спазвай.. ще ти се разпадне блата.. сложи 2 чаши орехи и чаша и половина брашно.... поне на мен първите два пъти ми се разпаднаха и реших така да направя.. просто 1сп.л. не може да слепи цели 3 чаши с орехи.... пробвай ако искаш и както е по рецептата,но да те предупредя че може да не се получи...

  14. #64
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    а да.. палачинки правя с черен шоколад и банан..
    и другото понеже днес ще правим пържени картофки - правя си дресинг.. той се състои от кисело мляко,зехтин,сирене и чесън изстискан или на прах... после с миксера и става много хубаво.. поне за мен ...

  15. #65
    Мега фен Аватара на SurfSky
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    3 346
    Имам желание да готвя , но не и умението Палачинк със сладолед и отгорес течен шоколад съм си прваил

  16. #66
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    Цитирай Първоначално написано от SurfSky Виж мнението
    Имам желание да готвя , но не и умението Палачинк със сладолед и отгорес течен шоколад съм си прваил
    то е 50/50 .. ако имаш желание ще се научиш.. да,няма да ти се получава от първия път,но с опит ще се научиш

  17. #67
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    а да... някой да е правил тирамису ? и рецептата ако може.. гледах в нета ама то има 1 милион, а аз искам нещо изпробвано

  18. #68
    Мега фен Аватара на SurfSky
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    3 346
    Е така е , но все майка готви ... А и съм момче , да готвя аз ... Някак си странно ми изглежда Но иначе обичам да си правяи пържени банани

  19. #69
    Супер фен Аватара на Irti
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    1 512
    http://www.zadoma.com/index.php?APP_...&RECIPE_ID=965

    Тази рецепта е една от първите в нета и съм я пробвал. Добре става. Ама аз не мога да се разправям в чаши да го слагам и за'тва го правя направо в тава и после кусаш.

  20. #70
    Цитирай Първоначално написано от SurfSky Виж мнението
    Е така е , но все майка готви ... А и съм момче , да готвя аз ... Някак си странно ми изглежда Но иначе обичам да си правяи пържени банани
    е и? Аз съм момиче и си търся мъж, който да ми готви. Ако ще оставяме на моите кулинарни умения, трябва да развие поносимост към цианкалий.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  21. #71
    Мега фен Аватара на SurfSky
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    3 346
    Цитирай Първоначално написано от JoLLiE92 Виж мнението
    е и? Аз съм момиче и си търся мъж, който да ми готви. Ако ще оставяме на моите кулинарни умения, трябва да развие поносимост към цианкалий.
    Хихихи , ама той мъже нали ще знаеш че ще очаква й жената да готви

  22. #72
    Досега всичките ми гаджета ми готвят. Аз на един бях се старала да му правя спагети болонезе и той изцепи, че спагетите ги ядял със СИРЕНЕ. Оттогава да ми готвят каквото искат. Аз няма да се мъча.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  23. #73
    Мега фен Аватара на TheBeliever
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    6 033
    Цитирай Първоначално написано от JoLLiE92 Виж мнението
    Досега всичките ми гаджета ми готвят. Аз на един бях се старала да му правя спагети болонезе и той изцепи, че спагетите ги ядял със СИРЕНЕ. Оттогава да ми готвят каквото искат. Аз няма да се мъча.
    Щом приемаш готвенето за мъчение май наистина е по-добре да не готвиш.


    Днес вкъщи сме на мързелива пица. След 6 часа писане на курсови разработки нямах сили за повече.
    I'll forget the love letters you never fuckin' wrote

  24. #74
    Мога да готвя само лазаня и палачинки. ;D Но много обичам да пека сладки( кокоски, ванилови кифлички, очички,маслени, cookies и мн др.) , сладкиши, мъфини и кексове, също и кремчета обичам да правя.
    На 15 съм

  25. #75
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    Цитирай Първоначално написано от SurfSky Виж мнението
    Е така е , но все майка готви ... А и съм момче , да готвя аз ... Някак си странно ми изглежда Но иначе обичам да си правяи пържени банани
    моля ? едни от най добрите готвачи в света са мъже.. това е много странна логика... и все пак - не мисли така.... един огромен плюс на човек е да готви без значение мъж или жена е.... най малкото щото можеш да си угаждаш по тоя начин

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си