.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 25 от общо 4966

Hybrid View

  1. #1
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    Цитирай Първоначално написано от Irti Виж мнението
    Как я направи салатата от макарони? Обясни.
    Начии!
    Сваряваш макароните. Нарязваш кисели краставички на купчета, салама/шунката също. Обърках се, не е сметана, а майноеза лол. Добавяш краставичките, салама и майонезата към макароните и объркваш. Май се води руска салата. Обожавам.

  2. #2
    Супер фен Аватара на Irti
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    1 512
    Цитирай Първоначално написано от DisappointedDreamer Виж мнението
    Начии!
    Сваряваш макароните. Нарязваш кисели краставички на купчета, салама/шунката също. Обърках се, не е сметана, а майноеза лол. Добавяш краставичките, салама и майонезата към макароните и объркваш. Май се води руска салата. Обожавам.
    Руската салата е без макарони. Инак ще го пробвам. Аз засега ще добавя една малко на пръв поглед странна рецепта.

    Стар хляб се кисне в купа с вода, вади се, стиска се, за да се махне водата и се намачква в друга купа. Режат се домати на ситно, слага се олио/зехтин. Сол и други подправки. Доста проста работа и доста вкусна, ама отначало като си представиш хляб+вода..

    Знам страшно много рецепти. Майстор съм в месищата. Ще напиша по-после нещо.

  3. #3
    Повече от фен Аватара на fls63
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    376
    Цитирай Първоначално написано от DisappointedDreamer Виж мнението
    Начии!
    Сваряваш макароните. Нарязваш кисели краставички на купчета, салама/шунката също. Обърках се, не е сметана, а майноеза лол. Добавяш краставичките, салама и майонезата към макароните и объркваш. Май се води руска салата. Обожавам.
    Да руска салата се води,въпреки че звучи леко странно.Обаче е страхотна! <3 Рядко я приготвям,само когато дойдат гости.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си