.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    Бяло течение помощ

    Момичета може би ви е омръзнало от такива теми но ... Пила сам какво ли не и не ми минава след цикъл редовно Ако някоя от вас е пила нещо ефективно моля да го споделите !

  2. #2
    Трябва да отидеш на лекар, за да изпише лекарства. Така със самолечение рискуваш да влошиш състоянието.

  3. #3
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    Щом от нищо не ти минава,значи явно има някакъв проблем.Иди на гинеколог.

  4. #4
    никакъв сапун чиста вода обилно вечер пии по две чашки чай от бял равнец помага и за стомаха освен за яйчниците по-малко захар употребявай и мисля че ще се справиш с проблема може и промивки външно със смрадлика без употреба на много лекарства

  5. #5
    Все пак не разчитай изцяло на домашните средства за лечение на такъв проблем. Понякога недоизлекуваните гъбички могат да предизвикат много усложнения. Така, че най-сигурния вариант е гинеколога.

  6. #6
    Аватара на inatchiika
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    97
    има интимни душове който помагат много......това което използвам от години е ЛАКТАЦИД има го и като концентриран разтвор за вагинална промивка(разтваряш малка част от него с вода до горе на помпата за вагинална промивка) правиш такава проивка 2 пъти седмично и има гел за външно миене ползваш го всеки ден! Продават се в аптеките

  7. #7
    Съгласна съм с inatchiika, но не забравяй, че Лактацид разтвор се използва само когато се провежда лечение. Иначе ежедневните промивки се правят само с вода.

  8. #8
    Иди на лекар.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си