.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    Red face Въпрос към момчетата

    Какво предпочитате : момичета с повече или с по-малко грим?

  2. #2
    Мега фен Аватара на MaLkaTa_LaDy
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    3 159
    Тук момчета не знам дали ще намериш. Смятам, че ще кажат по-малко, но аз пък казвам, че мога така да си сложа грима, че да изглежда, че имам много малко, а да не е така.
    Somewhere over the rainbow skies are blue, and the dreams that you dare to dream really do come true.

  3. #3
    Мега фен Аватара на strawberry88
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    10 697
    Повечето предпочитат с по-малко.

  4. #4
    Разбира се, че с по-малко. Никой не иска да стане с него като във вица: Един се напил вечерта на купон, събужда се сутринта, боли го главата, поглежда до него и почва да крещи "Крокодил, крокодил!". Момичето до него се стряска и пита "къде, къде?!". И той: "ОООоо, ама даже й говори!!!"
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  5. #5
    Мега фен Аватара на FuckingFreak
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    3 869
    Когато гримът е правилно нанесен, в правилните количества (че ако ще и в малко повече да идва), да прикрива несъвършенствата на едно момиче и същевременно да подчертава хубавите и черти - мисля, че това е идеалния грим. И ако се гримираш така, едва ли някой би те върнал, ако ще и 10 продукта на лицето си да слагаш, стига да са правилно подбрани за теб. Естествено, не както преди споменаха - да си смениш самоличността, но всичко друго е в рамките на нормалното и общоприетото поне според мен. Ако някой може да борави добре с четките - супер, що пък да не експериментира, било то и посред бял ден, ако се получи добре винаги ще бъде харесван.

  6. #6
    Мега фен Аватара на MaLkaTa_LaDy
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    3 159
    FuckingFreak - с две ръце подкрепям!
    Somewhere over the rainbow skies are blue, and the dreams that you dare to dream really do come true.

  7. #7
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    ами повечето харесват без или с лек грим.. примерно една очна линия и спирала....

  8. #8
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    а да.. зависи и дали лицето ти го позволява.. т.е. аз съм с много детско лице... ( нда.. не ми дават повече от 13) и колкото и да се радвам на добър грим - хубав,не много.. просто не мога... дори и очна линия трудно ми стои добре,а за сенки да не говорим

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си