.
Отговор в тема
Страница 2 от 6 ПървиПърви 123456 ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 132
  1. #26
    Супер фен Аватара на UNITED2
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Памплона
    Мнения
    1 178
    Е стигате бе хора,ралтата е сериозна!
    И не троля,колко пъти да ви го кажа? Такъв тип човек съм,че всичко го избивам на майтап по някога,колкото и да е сериозно.
    Иначе се опитвам да извлека "кефа" от ситуацията,например са много ми се гледат филми на ужасите.
    Ебати откачалката съм.Май малко ви послъгах като казах,че съм в съвсем нормално психическо здраве!

  2. #27
    Супер фен Аватара на Incadeptus
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    1 425
    А уе аз просто искам да си чаткаме уе баци,аз съм модерен 13 годишен магьосник,шеф на Старата религия мухахахахахахаха


    Ash nazg durbatuluk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatuluk agh burzum-ishi krimpatul.

  3. #28
    Мега фен Аватара на RagioL
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    10 042
    Цитирай Първоначално написано от Doom_Stalker Виж мнението
    Освен това трябва да я жертваш в името на Луцифер - да я изнасилиш и после умъртвиш. Или обратното (Hey, It's not rape if she's dead). Чак тогава ще спреш да виждаш черни силуети, тогава ти самия ще станеш черен силует. Муахахахаха.

    Я па съм фен на Разиел Малах а не на Луцито бе бро.

  4. #29
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от UNITED2 Виж мнението
    започнах да го правя и да се моля на ум т'ва нещо да си отиде..
    ами да, злото е безсилно пред молитвата към Бог, продължавай да се молиш всяка вечер преди лягане.
    Последно редактирано от defender : 11-18-2012 на 18:35

  5. #30
    Мега фен Аватара на RagioL
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    10 042
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    ами да, злото е безсилно пред молитвата към Бог, продължавай да се молиш всяка вечер преди лягане.
    Басирам се че ако те погна молитвите няма да ти помогнат

  6. #31
    Супер фен Аватара на sashko705
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    1 176
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    ами да, злото е безсилно пред молитвата към Бог, продължавай да се молиш всяка вечер преди лягане.
    Не го слушай тоя..


    "Everything kills you, you're dying everyday. You're either dying everyday, or you're living everyday, and I'm living everyday."- Christofer Drew

    "Imagine all the people
    Living life in peace"- John Lennon

  7. #32
    Banned Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    428
    Цитирай Първоначално написано от RagioL Виж мнението
    Я па съм фен на Разиел Малах а не на Луцито бе бро.
    Ае важното е да има rape & kill. Rape is always the answer!




    ПС: Между другото и аз съм фен на Кабалата. Има доста интересни неща...
    Последно редактирано от Doom_Stalker : 11-18-2012 на 19:08

  8. #33
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Physiologically, sleep paralysis is closely related to REM atonia, the paralysis that occurs as a natural part of REM (rapid eye movement) sleep. Sleep paralysis occurs either when falling asleep, or when awakening. When it occurs upon falling asleep, the person remains aware while the body shuts down for REM sleep, and it is called hypnagogic or predormital sleep paralysis. When it occurs upon awakening, the person becomes aware before the REM cycle is complete, and it is called hypnopompic or postdormital.[10] The paralysis can last from several seconds to several minutes, with some rare cases being hours, "by which the individual may experience panic symptoms"[11] (described below). As the correlation with REM sleep suggests, the paralysis is not entirely complete; use of EOG traces shows that eye movement is still possible during such episodes, however, the individual experiencing sleep paralysis is unable to speak.[12]

    Hypnagogic and hypnopompic hallucinations are symptoms commonly experienced during episodes of sleep paralysis. Some scientists have proposed this condition as an explanation for reports of alien abductions and ghostly encounters.[13] A study by Susan Blackmore and Marcus Cox (the Blackmore-Cox study) of the University of the West of England supports the suggestion that reports of alien abductions are related to sleep paralysis rather than to temporal lobe lability.[14] There are three main types of these hallucinations that can be linked to pathologic neurophysiology.[7] These include the belief that there is an intruder in the room, the incubus, and vestibular motor sensations.[15]


    Айде сега спи спокойно.


    Статията е от тук, че има още неща, които напасват със съня ти перфектно: http://en.wikipedia.org/wiki/Sleep_paralysis
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  9. #34
    Мега фен Аватара на PullMeCloser
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    3 520
    Прочетох само първите 2-3 коментара, не знам дали сте го казали, но ми напомня за сънна парализа. Ужас, винаги ме е плашело това :\

    Едит: опа, над мен е писано, карай.
    Everything changes, but beauty remains ...

  10. #35
    Станало е течение, вратата се е отворила, колоната е паднала, от навънка нещо се е отразило и е направило сянка над леглото ти, ето ти научното обяснение. С 2 думи си пълен идиот.

  11. #36
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    по принцип "тъмнината" може да се окаже пълна с всякакви същества, аз също съм виждал за миг сатанински духове да хвърчат покрай мен

  12. #37
    Banned Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    428
    Цитирай Първоначално написано от npp Виж мнението
    по принцип "тъмнината" може да се окаже пълна с всякакви същества, аз също съм виждал за миг сатанински духове да хвърчат покрай мен
    WAT ?


  13. #38
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от npp Виж мнението
    по принцип "тъмнината" може да се окаже пълна с всякакви същества, аз също съм виждал за миг сатанински духове да хвърчат покрай мен
    добре, а как разбираш, че това са духове и че са сатаниски..............
    външни белези и черти на характера, моля.
    Последно редактирано от defender : 11-19-2012 на 10:57

  14. #39
    Супер фен Аватара на Incadeptus
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    1 425
    Идиътс


    Ash nazg durbatuluk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatuluk agh burzum-ishi krimpatul.

  15. #40
    Супер фен Аватара на UNITED2
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Памплона
    Мнения
    1 178
    Цитирай Първоначално написано от qtpie Виж мнението
    Станало е течение, вратата се е отворила, колоната е паднала, от навънка нещо се е отразило и е направило сянка над леглото ти, ето ти научното обяснение. С 2 думи си пълен идиот.
    Такива "остроумни" амеби като теб много ги обичам!

    Колкото до темата,днес цял ден четох за въпросната "сънна парализа" и май на мен ми се е случило точно това.
    Казват,че е възможно да имаш привидения на няк'ви "страшни" работи,както беше при мен.
    То си имало научно обяснение,че и точен термин даже... друг е въпроса,че е наистина стряскащо! Снощи не съм спал като хората,през 5 минути се стрясках на сън.. гадно е много.
    Дано на никого не му се случи,'щото тогава няма да ви е толкова забавно както ви е сега

  16. #41
    Мега фен Аватара на RagioL
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    10 042
    Какво става атакуват ли те свръх естествени явления още?

  17. #42
    а бе като гледам и ти гледаш сериала Свръхестествено.. явно ти влияе.. :Д щото на мен също :Д

  18. #43
    Супер фен Аватара на Incadeptus
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    1 425
    като сте такива големи умници,които обяснят всичко с науката ми кажете как е създадено всичко милички


    Ash nazg durbatuluk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatuluk agh burzum-ishi krimpatul.

  19. #44
    zdravei , kazvam se georgi i pisha ot profila napriqtelka , kato prochetoh napisanoto ot teb reshih da ti pisha za da razkaja che i na men mi se slichi sashtoto na 18.11.2012 godina v 5:30 sutrinta, bqh si pusnal film na kompa i bqh zaspal po korem , po edno vreme se razsanih za da se zavartq no bez da si otvarqm ochite no kato napravih opit da se zavartq useth che tqloto mi e nepodvijno , reshih da si otvorq ochite ikato go napravih vidqh kak vratata mi se otvarq i vliza maj sas cheren ancug bez lice , zapochnah da se macha da vikam za pomosht no glas nqmah, kato zastana nad glavata mi zapo4nah oshte poveche da se macha da se zavartq i da vikna za pomosh , usetih che tqloto mi se otpusna i se zavartqh i to izchezna , do dnes nemoga da si obqsnq kakvo i zashto beshe doshlo !!!!

  20. #45
    a na tezi deto nevqrvam im pojelava da im se sluchi sashtoto !!!!!!

  21. #46
    Banned Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    428
    Цитирай Първоначално написано от g3rgana_ Виж мнението
    zdravei , kazvam se georgi i pisha ot profila napriqtelka , kato prochetoh napisanoto ot teb reshih da ti pisha za da razkaja che i na men mi se slichi sashtoto na 18.11.2012 godina v 5:30 sutrinta, bqh si pusnal film na kompa i bqh zaspal po korem , po edno vreme se razsanih za da se zavartq no bez da si otvarqm ochite no kato napravih opit da se zavartq useth che tqloto mi e nepodvijno , reshih da si otvorq ochite ikato go napravih vidqh kak vratata mi se otvarq i vliza maj sas cheren ancug bez lice , zapochnah da se macha da vikam za pomosht no glas nqmah, kato zastana nad glavata mi zapo4nah oshte poveche da se macha da se zavartq i da vikna za pomosh , usetih che tqloto mi se otpusna i se zavartqh i to izchezna , do dnes nemoga da si obqsnq kakvo i zashto beshe doshlo !!!!
    Според мен е бил или духът на Кирил, или духът на Методи.... разбираемо защо.

  22. #47
    Супер фен Аватара на Incadeptus
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    1 425
    Аааа тва е добро приятел


    Ash nazg durbatuluk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatuluk agh burzum-ishi krimpatul.

  23. #48
    Мега фен Аватара на FuckedUp
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    3 774

    , OP

  24. #49
    Повече от фен Аватара на Bukuuu
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Хасково
    Мнения
    491
    Цитирай Първоначално написано от Doom_Stalker Виж мнението
    Според мен е бил или духът на Кирил, или духът на Методи.... разбираемо защо.
    ^THIS!!!!!!!!!!! DDDDDDD

    Don’t waste a minute not being happy. If one window closes, run to the next window - or break down a door.

  25. #50
    Авторе, не знам дали тва, което ти се е случило е било осъзнато сънуване, сънна парализа или нещо друго, но донякъде съм склонна да ти вярвам, понеже на мен ми се е случвало друг вид свръхестествено явление. Иначе и аз като теб преди време доста гледах този сериал, дори ми е един от любимите, макар и вече да не го гледам. Ако искаш ми пиши ЛС да ти кажа за кво става въпрос, че тука са се навъдили доста ретарди.
    Умният човек не казва и половината от това, което знае докато глупавия не разбира и половината от това, което казва.
    * http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=398724 *

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си