.
Отговор в тема
Страница 4 от 6 ПървиПърви 123456 ПоследнаПърви
Резултати от 76 до 100 от общо 132
  1. #76
    Banned Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    428
    Justinda почти засенчи дефендър с тъпотията си.... почти.
    Последно редактирано от Doom_Stalker : 12-16-2012 на 20:56

  2. #77
    Цитирай Първоначално написано от Nam3less3 Виж мнението
    Всички тия неща са обект на религия и духовни учения, ако вярваш в тях, трябва да приемаш и съотвеното обяснение за Бог, а не да си измисляш сама, както не си измислила сама и останалото.
    Бог не е просто някаква си суперсила, с която да обясняваш останалите явления.
    *cough, cough*
    Всъщност...Бог Е суперсила с която си обесняваш непонятни за теб явления.


  3. #78
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Златната Среда
    Мнения
    5 594
    Не е това целта нито е пълната дефиниция.
    Това го твърдят ония, които реално нито са християни, нито последователи на някоя религия/духовно учение или нещо такова, ами да речем полуатеисти-самозванци
    Последно редактирано от Nam3less3 : 12-16-2012 на 21:00
    01001000011000010110100001100001001000000111000001 1100100
    11001010110001101100001011010110110000100100000011 1001101100101

  4. #79
    Цитирай Първоначално написано от Ambiguous Виж мнението
    *cough, cough*
    Всъщност...Бог Е суперсила с която си обесняваш непонятни за теб явления.

    + 10 ! право в целта

  5. #80
    Приемам Бог като светлина и сила , за мен Бог е също така и късметът,а тези,които твърдят,че той има човешки вид,да не би да са го виждали,да не би да имат доказателства.
    Спомням си говорих си с една колежка и и казах вярвам в Бог ,и тя ми отвърна със сърказъм,какво е това Бог може ли да ми обясниш,и аз се поправих и казах,вярвам в няква сила,и тя ааааа така по може .
    Татко пък ми каза Феликс Баумгартнер скочи от ръба на космоса ,но не видя Бог , казах ви за мен какво значи Бог .
    Бях се запознала с едно момче,което е доста религиозно,но май има някакви отклонения ,защото вярва в това ,което ми изпрати http://www.hristiqni.com/svidetelstv...#ixzz2BHCHMogs
    (тва е прекалено вече )

  6. #81
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Златната Среда
    Мнения
    5 594
    Никъв прогрес, само глупости. Ти не вярваш в Бог, научи какво значи Бог първо.
    "Татко пък ми каза Феликс Баумгартнер скочи от ръба на космоса ,но не видя Бог"... нека Doom_Stalker да те довърши.
    01001000011000010110100001100001001000000111000001 1100100
    11001010110001101100001011010110110000100100000011 1001101100101

  7. #82
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Nam3less3 Виж мнението
    ... нека Doom_Stalker да те довърши.
    той сигурно доктора сега си пише домашното по алгебра, чак след 16.00 часа започва да разсъждава по световни въпроси и смисъла на живота, а след умората от упоритото си разсъждаване, около 23.00 вече яко се е напушил и почва да пуска нео метъл класика за релакс.
    Последно редактирано от defender : 12-18-2012 на 11:43

  8. #83
    Banned
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    12
    Знаеш ли, Бог ти помогна. Пред Господ ще се преклони всяко коляно. Исус Христос е Господ на цялата земя. Той е господярят на вселената. Исус Христос е царят на всиките царе. Той е господарят на господарите.

  9. #84
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    ^
    бреей, започваш обещаващо............................... шЪ та наблюдавЪме.

  10. #85
    Мега фен Аватара на RagioL
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    10 042
    Тъкмо ще си станете гей дружки.

  11. #86
    Той най-вероятно ще е tl;dr версията на npp.

  12. #87
    Супер фен Аватара на Incadeptus
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    1 425
    Ха нпп поне си е изградил това,в което вярва и има обяснение на нещата.той знае в какво вярва и е по-отворен за идеи отколкото вас християнски копелета


    Ash nazg durbatuluk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatuluk agh burzum-ishi krimpatul.

  13. #88
    Голям фен Аватара на BuBzzz
    Регистриран на
    May 2009
    Мнения
    793
    Аз ти вярвам


    BuBy

  14. #89
    Мега фен Аватара на DevilWish
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Hasselt
    Мнения
    7 800
    Преди и мен да ме изкарат луда, ще каjа само едно нещо на автора - вярвам ти, ако искаш да говориш, пиши едно лично

  15. #90
    Баба ми, майка ми и по-голямата ми сестра са изпитвали същото. Казват, че това е Мрава (ударението е на последната сричка). Мравата е зъл женски дух, който навестява най-вече жените и децата, почти никога мъже. И трите са я виждали с очите си като теб и са изпитвали същото - не можеш да мръднеш, да извикаш, а сякаш те задушава. Именно така се гони, като мръднеш пръстите на краката си. Сестра ми я напада, когато е с мъжа си в леглото, тогава и той вижда този силует. Тогава сестра ми ходи до църквата и си закупи една Библия, попът й каза да я държи над леглото си заедно с една икона. Оттогава няма инциденти.
    Лично аз и моето семейство сме свързани с доста такива "свръхестествени събития". Същата гореспомената сестра се ражда с изкривен крак още като бебе. Баща й (тя ми е полусестра) има страшно много пари и я водил къде ли не, в Холандия, в Норвегия, в Германия, но навсякъде специалистите са казвали, че детето ще си остане с недъг. Тогава майката на баща й (който е турчин) споделя, че иска да я заведе на ходжа, бащата е изключително скептичен, но се съгласява. Тогава ходжата отправя заръката, да се направи курбан, да се каже молитва и да се потопи детето в леген с вода, на която е пято. Когато са потопили сестра ми, кракът й моментално се изпънал съвсем естествено... Майка ми пък е с тромбофлебит (за който не знае, това са съсиреци във вените, които причиняват възпаления и са смъртоносно опасни, ако не се вземат мерки) и майка ми е била в критично състояние. Тогава (тя пък си е чиста християнка) тя се обръща към попа, който от своя страна и прави бани със светена вода и молитви (също трябва да поясня, че докторите са я чакали да умре) и в най-критичния момент, майка ми се излекува, сякаш никога не е била на легло.
    Това, както спомена и авторът, навярно ви се струва като пълни съвпадения или "обясними неща", но семейството ми (откъм майчина линия :д) е много вярващо. Има и много други подобни случки със семейството ми, просто реших да споделя няколко.

  16. #91
    anonymous682486
    Guest
    Всички са луди самият папа казва че бог му е говорил :d

  17. #92
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    ^
    на тебе съвестта не ти ли говори........... (нямаш ли си един такъв вътрешен глас)

  18. #93
    Мега фен Аватара на RagioL
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    10 042
    Цитирай Първоначално написано от stefan7202 Виж мнението
    Всички са луди самият папа казва че бог му е говорил :d
    А Буш твърди че действията му са спрямо божията воля.

  19. #94
    Мега фен Аватара на RagioL
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    10 042
    За обичащите експерименти предлагам призоваване за дух.

  20. #95
    Мега фен Аватара на RagioL
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    10 042
    Цитирай Първоначално написано от Markuss Виж мнението
    Баба ми, майка ми и по-голямата ми сестра са изпитвали същото. Казват, че това е Мрава (ударението е на последната сричка). Мравата е зъл женски дух, който навестява най-вече жените и децата, почти никога мъже. И трите са я виждали с очите си като теб и са изпитвали същото - не можеш да мръднеш, да извикаш, а сякаш те задушава. Именно така се гони, като мръднеш пръстите на краката си. Сестра ми я напада, когато е с мъжа си в леглото, тогава и той вижда този силует. Тогава сестра ми ходи до църквата и си закупи една Библия, попът й каза да я държи над леглото си заедно с една икона. Оттогава няма инциденти.
    Лично аз и моето семейство сме свързани с доста такива "свръхестествени събития". Същата гореспомената сестра се ражда с изкривен крак още като бебе. Баща й (тя ми е полусестра) има страшно много пари и я водил къде ли не, в Холандия, в Норвегия, в Германия, но навсякъде специалистите са казвали, че детето ще си остане с недъг. Тогава майката на баща й (който е турчин) споделя, че иска да я заведе на ходжа, бащата е изключително скептичен, но се съгласява. Тогава ходжата отправя заръката, да се направи курбан, да се каже молитва и да се потопи детето в леген с вода, на която е пято. Когато са потопили сестра ми, кракът й моментално се изпънал съвсем естествено... Майка ми пък е с тромбофлебит (за който не знае, това са съсиреци във вените, които причиняват възпаления и са смъртоносно опасни, ако не се вземат мерки) и майка ми е била в критично състояние. Тогава (тя пък си е чиста християнка) тя се обръща към попа, който от своя страна и прави бани със светена вода и молитви (също трябва да поясня, че докторите са я чакали да умре) и в най-критичния момент, майка ми се излекува, сякаш никога не е била на легло.
    Това, както спомена и авторът, навярно ви се струва като пълни съвпадения или "обясними неща", но семейството ми (откъм майчина линия :д) е много вярващо. Има и много други подобни случки със семейството ми, просто реших да споделя няколко.
    Спри да се друсаш.

  21. #96
    Мега фен Аватара на RagioL
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    10 042
    П.П. Надявам се за в бъдеще да споделиш някой случай на екзорсизъм.

  22. #97
    Banned Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    428
    Цитирай Първоначално написано от Markuss Виж мнението
    Именно така се гони, като мръднеш пръстите на краката си.
    Мерси брато, следващия път като ме нападне дух ще знам какво да правя.

  23. #98
    Мега фен Аватара на RagioL
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    10 042
    Цитирай Първоначално написано от Doom_Stalker Виж мнението
    Мерси брато, следващия път като ме нападне дух ще знам какво да правя.
    Почвай с евокацията че да може по скоро да провериш методите му.

  24. #99
    Banned Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    428
    Цитирай Първоначално написано от RagioL Виж мнението
    Почвай с евокацията че да може по скоро да провериш методите му.
    Добре.... *grabs spellbook*

    А ако методите му не работят, на кого ще се обадиш?

    Последно редактирано от Doom_Stalker : 01-11-2013 на 18:24

  25. #100
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Doom_Stalker Виж мнението
    Мерси брато, следващия път като ме нападне дух ще знам какво да правя.
    като дойде дух, най-добре да изпиете по една бира и после да станеш "свидетел на словото".

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си