.
Отговор в тема
Страница 6 от 6 ПървиПърви ... 23456
Резултати от 126 до 132 от общо 132
  1. #126
    честно казано това е нещо което се е случвало и на майка ми, може да ти остави синини или следи от насилие...по принцип хората които не са го изпитвали не знаят какво е и вероятно ще им бъде забавно да четат това но със сигурност не бива да си пожелаваш да виждаш или да те докосва такова нещо! Аз също съм виждала сянка до леглото си и то толкова близо че щях да умра...такива неща има! Идиоти са тези които не вярват в тях!

  2. #127
    И аз не вярвах,докато не ми се случи и то не веднъж, но няма да споделям.

  3. #128
    Супер фен Аватара на crazyfenka
    Регистриран на
    Oct 2013
    Град
    Sofia
    Мнения
    1 824
    Мисля че е дух или Самодив ли там как се изговаря незнам

  4. #129
    Напълно възможно е. А що се отнася до "науката", тя дава информация само за това, което е угодно на световните корпорации. Това е най-лесния начин да се манипулира населението.

  5. #130
    Цитирай Първоначално написано от magneticfields Виж мнението
    Напълно възможно е. А що се отнася до "науката", тя дава информация само за това, което е угодно на световните корпорации. Това е най-лесния начин да се манипулира населението.
    Бъркаш науката с медиите.

    Наука- систематизирано достоверно знание, което може да бъде убедително обяснено чрез логиката.

    ПС: "световните корпорации" не могат да изкривят метода на логиката.
    Последно редактирано от Fang : 10-14-2013 на 21:36

  6. #131
    Откакто се помня вярвам във всички тези неща и мисля,че има много повече,от това,което ние виждаме.Не можем да бъдем сигурни защо се случва това или нещо друго,но е факт,че има нещо в живота ти,което не е наред.Минало е доста време от тогава,но ако ти се лафи..мятай на ЛС :]
    I have a dream

  7. #132
    Според мен си получил сънна парализа. Баба ти, дядо ти или някой друг са осуетили че става нещо и са дослуша да видят какво става отворили са терасата за да влезе въздух и така е паднала колонката. Застанал е върхо теб за да види как си и ти не си могъл да го оприличиш на никой. Типично за сънната парализа е да викаш с цяло гърло а никой да не чува. Когато си почнал да мърдаш той си е тръгнал защото е разбрал че си добре.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си