.
Отговор в тема
Страница 14 от 26 ПървиПърви ... 410111213141516171824 ... ПоследнаПърви
Резултати от 326 до 350 от общо 643
  1. #326
    Мега фен Аватара на LadyDi
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    15 934
    Цитирай Първоначално написано от 102 Виж мнението
    не знаех че kalpazanka има забавна страна
    даже много
    This world is spinning around me
    This world is spinning without me
    And every day sends future to past
    Every breath leaves me one less to my last

  2. #327
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Цитирай Първоначално написано от kalpazanka Виж мнението
    А, баш! Много навреме! Давай идеи на draid как да си запълва времето
    То моето време и без глупости е достатъчно запълнено.

  3. #328
    Мега фен Аватара на 102
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    8 312
    много обичам евреи да ми разказват вицове за евреи
    и лекари да ми разказват типично лекарски вицове

  4. #329
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Цитирай Първоначално написано от draid Виж мнението
    То моето време и без глупости е достатъчно запълнено.
    Щом пишеш по форуми, не си за ожалване

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  5. #330
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Просто ми се налага да седя доста пред компютъра (:

  6. #331
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Аз смятам да върна малко духа на темата, че с тия бенки...
    Цитирай Първоначално написано от marilyn Виж мнението
    Обичам, когато спонтанно хваща китарата и започва да свири някоя наша любима песен.
    Иронията е, че при нас е обратното. :Д А като хвана китарата, не мога да я пусна с часове понякога. И най-хубавото е, че, макар че и хал хабер си няма от класика /понеже класиката на мен ми е голяма страст/, слуша с екстаз всеки път.

    Една по-конкретна ситуация: Преди няколко вечери, може би преди около седмица и нещо, горе-долу по това време си писахме и аз на полу-шега /няма значение защо е 'полу'/ написах, че имам проблем. Около 10-тина секунди след като го изпратих, той ми звънна, за да ме попита какво има. Беше адски притеснен и именно това притеснение ме стопли страшно много. Естествено, като му обясних за какво става въпрос, реакцията беше "Боже Господи, ще получа удар някой път заради теб. Ще те убия, ей".

    Друг случай, малко по-близък във времето, е вчерашната му реакция на "Ще караме 2 часа ФВС, защото *нещо си*". Веднага се втурна да идва в салона, само и само да играем двамата час и малко. По принцип не е от най-спонтанните хора, а и не живее толкова близо до училище, та доста ме изненада, че до половин час беше кацнал в салона и беше готов за волейбол. :Д

  7. #332
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Lilanda Виж мнението
    Беше адски притеснен и именно това притеснение ме стопли страшно много. Естествено, като му обясних за какво става въпрос, реакцията беше "Боже Господи, ще получа удар някой път заради теб. Ще те убия, ей".
    Ахах, преди правих нещо, което изкарваше на приятеля ми акъла, пък аз дори не си давах сметка, докато не започна да ми го прилага и на мен. А именно да му кажа нещо от сорта на "Имам въпрос към теб" с изключително сериозна интонация, а въпросът да е "Ти кучета ли обичаш повече или котки" или "Какво ти се вечеря?" :Д
    Другият "номер", който пак усвои , e да ахна внезапно, защото съм се сетила нещо и то отново да е от ексзистенциална важност, например "Ти знаеш ли, че аз тая серия съм я гледала?"

    Много е кофти да ти го правят умишлено, изкарвам си акъла всеки път

  8. #333
    Супер фен Аватара на Naive
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    София
    Мнения
    2 295
    Аз съм го правила несъзнатлено с "Трябва да ти призная нещо":д, при което казвам нещо маловажно, примерно "ами всъщност те подведох и днес няма нов епизод на сериала" :Д

  9. #334
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Цитирай Първоначално написано от Naive Виж мнението
    Аз съм го правила несъзнатлено с "Трябва да ти призная нещо":д, при което казвам нещо маловажно, примерно "ами всъщност те подведох и днес няма нов епизод на сериала" :Д
    Ахахахахах и аз също. :Д И то няколко дена под ред. На 3-тия или 4-тия път ми каза "За каква глупост се сети пак?" и реших да се пошегувам, че е нещо важно, но не ми се получи. :Д

  10. #335
    Мега фен Аватара на 102
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    8 312
    много забавно
    смея се от смях

  11. #336
    Супер фен Аватара на leadyflame
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    1 156
    Точно така, пусна ли сълза за достоверност

  12. #337
    Мега фен Аватара на 102
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    8 312
    :,(

  13. #338
    Мега фен Аватара на 102
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    8 312
    ;,)

  14. #339
    Супер фен Аватара на leadyflame
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    1 156
    :,|

  15. #340
    Повече от фен Аватара на d-r.Zob
    Регистриран на
    Jul 2014
    Мнения
    461
    С моята сме отскоро - по-малко от 2 месеца, но за сметка на това се познаваме от 7 години. Бях преди няколко години при баба и дядо й в Прешов. Там трябваше да остана 3 седмици, за което се разбрах с майка й. Тя тогава си живееше в Испания и не бяхме близки приятели. Баба й звънна по телефона да каже, че съм при тях, тя се ядосала на майка си, че не й е казала нищо и си заряза ученето. След 4 дни беше при нас и не ме остави на мира, за да запълни всяка секунда от свободното ми време. Тогава си имах приятелка и тя знаеше това. Направи го, защото искаше да ме има като свой близък човек, а това желание не охладня с годините. Днес не живеем разделени, виждаме се веднъж седмично и пак умеем да прекараме малкото време, в което сме заедно пълноценно. Затова смятам, че нейното постоянство е най-милото, което ми дава.

  16. #341
    Цитирай Първоначално написано от Lilanda Виж мнението
    Аз смятам да върна малко духа на темата, че с тия бенки...

    Иронията е, че при нас е обратното. :Д А като хвана китарата, не мога да я пусна с часове понякога. И най-хубавото е, че, макар че и хал хабер си няма от класика /понеже класиката на мен ми е голяма страст/, слуша с екстаз всеки път.
    Ние имаме много сходен вкус за изкуство. И музикалните ни предпочитания са доста сходни. Рядко ще засвири нещо, което не ми е любимо или не ми е познато.


    Той никога не може да скрие от мен, ако прави някаква изненада или подготвя подарък. Все се издава и няма търпение да ме зарадва. Много е миличък, когато аз настоявам да каже, той се сдържа, сдържа и аз винаги отгатвам какво е. И той не може да отрече. И снощи беше така. <3
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  17. #342
    Мега фен Аватара на Ewok
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    The Moon of Endor
    Мнения
    5 775
    Наскоро се замислих, че променя целия си живот заради мен.
    От малките домашни неща, до това, че направи компромис с квартирата и ще се преместим на дрийм мястото за мен.
    И колкото и твърд и свободен и не-можеш-да-ми-казваш-какво-да-правя да е, все пак си ме слуша и си ме обича и малко по малко започва да се вълнува за разни малки неща

  18. #343
    Мега фен Аватара на Colouring
    Регистриран на
    Mar 2010
    Мнения
    4 269
    Ей, че сте сладки!
    Аз мисля, че тепърва ще трупам милички неща с него.^^

  19. #344
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 697
    Вдъхнових се да попиша и аз малко. Сегашната ми връзка е само на около седмца, но се познаваме с момчето ми от 2-годишни. Честно казано никога не съм предполагала, че някога ще имам подобни взаимоотношения с най-добрия ми (и единствен?) приятел. Излишно е да казвам, че за тези 16 години е правил безброй много мили неща за мен. Ще спомена онези, които са ми стоплили сърчицето най-много (тоест тези от последната седмица). Миналия уикенд докато бяхме на вилата намерихме стари албуми, от детството и решихме да ги разгледаме. По едно време той просто затвори албума и ми каза „Това, което се случва с нас е второто най-хубаво нещо в живота ми. Първото е, че толкова много години съм те имал пак до себе си въпреки всичко“. Това беше първият път откакто се познаваме, в който той успява да ме разплаче (така де, насълзиха ми се очичките просто), но от умиление. На сутринта се събуждам към 8 и гледам, че той е станал и е в кухнята (опитва се да прави палачинки :Д) Смея му се и го питам, защо е станал толкова раано, а той ми каза, че по едно време съм си дръпнала завивката само към себе си, станало му студено и се събудил, ама съм била толкова сладка, че това надделяло пред „яростта“ му и решил въпреки това да ми направи закуска, хахаах. Ама колко сладко го разказа, и колко мило ми стана не е истина просто (((((: На обяд се разхождаме из гората (аз се дразнех, че снегът се е стопил и само мрънках ), но намерихме на едно хълмче останало малко, и той ми направи снежна панда :Д Пък във вторник след упражнението по анатомия му звъннах да му кажа, че ми е зле и няма да мога да излезна, а той е разбрал къде се намира моргата за животни и дойде да ме вземе с един прекрасен букет цветя, ей така без повод. После ме закара до нас, асансьора не работеше и не пожела да си тръгне докато не се качи с мен по стълбите, защото ми се мотаеше главата. А днес сутринта алармата ми звъни в 6 без 10, той се зави през глава и започна да мрънка „оф, ти не беше ли вече студентка, кой нормален студент става толкова рано...“ хих ^_^ Влезнах да си взема един душ, а през това време той беше станал и направил кафе. Докато си го пиехме ми каза, че след сесията ще ми се наложи да му преподам няколко урока по химия и биология, защото другата година смята да ми стане и колега, тъй като „за семеен ветеринарен кабинет са необходими двама души“. Гледах като гръмната. Първо мислех, че се шегува, тъй като знаех, че не му се учи, защото беше решил да работи и да помага финансово на семейството си. После осъзнах, че е напълно сериозен. От тогава до сега всеки път като се сетя какво каза не спирам да се усмихвам. Ох, сещам се за още малки неща, които в моите очи изглеждат огромни, но ще спра дотук, защото отивам да си дебелея от вкусен гювеч и червено винце ;p
    Последно редактирано от pandabear : 12-04-2014 на 16:30

  20. #345
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    не помня, дали съм го давала, ама преди доста време ми го показаха и е точно за тая тема :д

  21. #346
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Още нещичко:

  22. #347
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    оф, на всички взеха да им предлагат така, дано бъдещият ми любим не ми предложи и той по такъв блякски начин, защото ще повърна

  23. #348
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Ахахаххаахахха. :Д
    When 9gag goes too far:

  24. #349
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    може би завиждам ;/

  25. #350
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    не не мисля много е лигаво бе блякс

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си