.
Отговор в тема
Страница 24 от 26 ПървиПърви ... 1420212223242526 ПоследнаПърви
Резултати от 576 до 600 от общо 643
  1. #576
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Виждаш ли, че не е трудно да напишеш нещо хубаво за нея, стига някой да те бутне, но аз няма винаги да съм тук.

  2. #577
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    хахах, ама аз хубави неща за нея мога да пиша от тука до Русе... Темата е за друго.

  3. #578
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    То ако зависи от жените, ще има 30 подобни теми, но тази е за същото, плюс още нещо.

  4. #579
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    М................
    Наистина имаш нужда от приятелка, може и приятел.
    Papi благодаря за загрижеността, но не се притеснявай за мен, погрижи се за себе си, аз си знам какво имам и какво изпитвам е момента. Психологията и анализите не са ти сила ! Приятелка нямам, имам нещо много повече, имам си едно прекрасно слънчице, което знае как да ме разтопи и аз не и оставам длъжен. Скоро вече няма да ни разделя разстояние и ще си я гушкам всеки път когато е до мен. Въпреки, че знам доста за жените, човек никога не може да знае всичко и се учи цял живот и от подобни теми може да научи много и нови неща !

  5. #580
    Голям фен Аватара на lunacy
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    972
    Цитирай Първоначално написано от bitchwolf Виж мнението
    половинка
    нямам половинки, четвъртинки, осминки

    най-милото нещо, което приятелят ми е правил е че ме търпи

  6. #581
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Ако си по-добра и по-благодарна, и по-мили неща ще прави ^
    Каквото си посееш, това жънеш, за щастие, или пък не.
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  7. #582
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    Веднъж, като бяха ми се насъбрали много неща на главата и се чудех за кое по- напред да се притеснявам, една служителка ме навика и не ми прие документите (грешката беше в нея), още повече се паникьосах, че всичко ще отиде по дяволите. Понеже знае колко много мразя някой да ми повдига тон, камо ли да ми вика дори в ежедневието, отишъл и подал жалба за оная. :Д

    Знам, че не е приятен поводът, но ми става мн хубаво, когато действа закрилнически и взима нещата в свои ръце, без да хленчи с мен коллко е несправедлив светът и да ми сплита косата, докато се депресирам.

  8. #583
    anonymous708973
    Guest
    Верно е ебати милото. ^^

  9. #584
    Мега фен Аватара на 102
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    8 312
    как си личи че действието не се развива в България

  10. #585
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Подал жалба, личи си, че е истински мъж. В България щяхме първо да набием жената, че ни реве на главата за глупости, а след това и тая служителка.

  11. #586
    Мега фен Аватара на 102
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    8 312
    точно

  12. #587
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от 102 Виж мнението
    как си личи че действието не се развива в България
    Ъ, доколкото знам, мацката си живее с приятеля (който е българин, мисля) в България. Да ме поправи, ако греша.

  13. #588
    Мега фен Аватара на 102
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    8 312
    вай со сириаз

  14. #589
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    В момента живея в България- да, той- не, но е българин- да, обаче действието наистина се развива в Германия
    Тук никой не би обърнал внимание на жалба, хах, пък и както знаеш, там такова поведение е рядко, така че..
    Последно редактирано от therichbitch : 04-25-2015 на 21:01

  15. #590
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Ъпвам темата. Започвайте да бъдете позитивни!

  16. #591
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696
    Мило ми става, когато започва да прави разни планове за бъдещи почивки, да ми ги разказва в детайли и да се вживява като малко детенце (( : Голям е чаровник. Също като ми беше взел китарата, докато се занимавах с куч и си измисли някаква мелодия с дебилскороманичен текст. И като ме запозна с момчетата от компанията му и видя, че съм се сдухала малко тръгна да бръщолеви пълни глупости, за да се отпусна, и след срещата най-добрият му приятел му е казал, че съм била много сладка и готина, а той мило и с усмивка му е отвърнал с „ще ти счупя капчките, сладур“ Или пък като ходихме да гледаме Хотел Трансилвания 2 и залата беше напълно празна и като започна сaундтрака ме накара да танцуваме. И после като си взехме понички от ДД с духчета и черепчета ми нарисува зомби панда на кутията. Еххх : )))
    Последно редактирано от pandabear : 10-25-2015 на 08:42

  17. #592
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2015
    Мнения
    3 194
    Цитирай Първоначално написано от pandabear Виж мнението
    като ходихме да гледаме Хотел Трансилвания 2 и залата беше напълно празна
    Чудя се защо, всъщност не чудя, а знам.

  18. #593
    Супер фен Аватара на Kitty Bloom
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    1 241
    На последният ми първи учебен ден се събрахме целия випуск в един бар и той ми каза, че ще има работа вечерта и няма да се видим. Малко сдухано ми стана, но пак си направихме купона с компанията. Към 23 ми писа къде съм седнала вътре. Излязох пред заведението и той беше там. Прегръщахме се сякаш не се бяхме виждали със седмици! Седяхме гушнати на една маса отвън около час, после ме заведе да ядем хамбургери.

    Сещам се за един жест малко преди да тръгнем, който ми направи много голямо впечатление, въпреки че не изглежда нещо особено. Таа, на 24.05 заради баловете бях цял ден на работа, не бях яла нищо. Когато той разбра, че ще изкарам 17 часа смяна, дойде в ресторанта, беше ми взел и ядене. Чака ме пред ресторанта докато затворихме и след това седяхме в парка и си говорихме, а после ме изпрати до вкъщи.

    Бях на почивка в чужбина и му бях казала, че се прибирам в Неделя, но после се оказа, че ще е Събота. Казах му, а той ми каза да му пиша като вляза в България, понеже имал изненада. Звъннах му като минахме границата и той поиска да говори с майка ми. Разговаряха около 10 минути, през които аз си изгризах ръката от нерви. Когато се чухме пак ми съобщи само да си приготвя дебели дрехи и удобни обувки за два дни, и че ще дойде да ме вземе от вкъщи към 12 вечерта. Не бях много съгласна с нощното шофиране след работа, но поне имах няколко часа да си почина след пътя и да се приготвя за друг! Ходихме на вила в едно супер приятно и тихо балканско селце. Беше адски романтично. Там за първи път спахме в едно легло, чувството да го гушкам цяла нощ беше уникално! Сутрин ставаше преди мен, събуждаше ме много сладко, а в кухнята ме чакаше приготвена закуска и кафе. Разходки в гората, боричкане край камината... Създадохме си уникални спомени.

    Стана ми много приятно веднъж когато нашите ги нямаше за няколко дни и той спа у нас, тъкмо бяхме влезли в стаята ми след като пушихме на терасата и той внезапно ме прегърна супер силно и започна да ме целува.

    Има още много такива спонтанни моменти на нежност и неочаквани появявания и изненади, ама ще стане прекалено дълго. Но общо взето най-милото, което прави е, че е до мен във всякакви моменти и ме подкрепя! <3

  19. #594
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2015
    Мнения
    3 194
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Тъкмо ми беше на гости за 6 дни и беше прекрасно.
    Само жена му да не го излови, че ще си съсипе семейството.
    Две деца ли имаше той ?

  20. #595
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    каква гнусна тема ;/
    Последно редактирано от galaxy29 : 10-25-2015 на 20:54

  21. #596
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2015
    Мнения
    3 194
    Цитирай Първоначално написано от galaxy29 Виж мнението
    каква гнусна тема ;/
    Ще чакам Пинкуу да каже, че си си хванала гадже и ще те тествам.
    Последно редактирано от ДОТА : 10-25-2015 на 21:26

  22. #597
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    няма да случи, станах монахиня.. а пък цитатът ти е грешен... ;/

  23. #598
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2015
    Мнения
    3 194
    скайпърка

  24. #599
    Супер фен Аватара на Vanchhh
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    1 910
    Цитирай Първоначално написано от galaxy29 Виж мнението
    няма да случи, станах монахиня.. а пък цитатът ти е грешен... ;/
    Tвърде късно е.

  25. #600
    Супер фен Аватара на Kitty Bloom
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    1 241
    Тази нощ спа вкъщи. Заспа с гръб към мен и аз си го гушнах. По едно време през нощта усетих, че се разшава и си махнах ръката, за да може да се намести спокойно, но той пак ме придърпа към себе си, за да не го пускам и започна да ме гали. Чувството беше приказно. <3

    Сега се сещам за едно излизане преди да се вземем. Обади ми се една вечер, че ме чака в един ресторант. Когато отидох, седеше на една маса, вече всичко беше сервирано, звучеше хубава музика, много беше романтично. ^_^

    А миналия Петък отидохме заедно на родителската ми среща, представи се за мой вуйчо. След това пак вечеряхме навън.

    Нещото, за което може би спорим най-много, е плащането на сметки, кафета и всякакви други неща. Непрекъснато иска да плаща всичко и не иска да му давам парите. Не, че не ми е приятно, намирам го дори за много мил жест и поведението му разбирам като закрилническо. Просто ми е неудобно винаги той да плаща, сякаш излизам с него само, за да ме спонсорира, което въобще не е вярно. Но дори да ме притеснява, осъзнавам, че също е много мило и джентълменско.

    Много ми е приятно когато ми масажира гърба и врата, а след това започва да ме гъделичка и целува. ^_^

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си