.
Отговор в тема
Страница 3 от 26 ПървиПърви 123456713 ... ПоследнаПърви
Резултати от 51 до 75 от общо 643
  1. #51
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    Цитирай Първоначално написано от Sisito941 Виж мнението
    Има защо да ми е познато,нали?

    ОН:По-късно ще напиша и най-милото за мен
    да
    благодаря за предадените поздрави


    беше ми се появил херпес на устните и се чувствах ужасно, не исках да ме гледа, а момчето ми дойде до мен, вдигна брадичката ми, целуна ме страстно и ми каза "прекрасна си" и не спираше да ме целува, не го забелязваше и когато съм в цикъл е толкова загрижен и не спира да ме желае, това толкова много значи за мен, толкова е мило
    винаги е толкова внимателен и мил с мен и се държи толкова специално, обичам си момчето, безценно ми е

  2. #52
    Супер фен Аватара на Naive
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    София
    Мнения
    2 295
    Цитирай Първоначално написано от galaxy29 Виж мнението
    да
    благодаря за предадените поздрави


    беше ми се появил херпес на устните и се чувствах ужасно, не исках да ме гледа, а момчето ми дойде до мен, вдигна брадичката ми, целуна ме страстно и ми каза "прекрасна си" и не спираше да ме целува, не го забелязваше и когато съм в цикъл е толкова загрижен и не спира да ме желае, това толкова много значи за мен, толкова е мило
    винаги е толкова внимателен и мил с мен и се държи толкова специално, обичам си момчето, безценно ми е
    просто искамд а ти кажа, че ви обожавам :Д

  3. #53
    Мега фен Аватара на Sisito941
    Регистриран на
    Aug 2008
    Мнения
    3 688
    Цитирай Първоначално написано от galaxy29 Виж мнението
    да
    благодаря за предадените поздрави


    беше ми се появил херпес на устните и се чувствах ужасно, не исках да ме гледа, а момчето ми дойде до мен, вдигна брадичката ми, целуна ме страстно и ми каза "прекрасна си" и не спираше да ме целува, не го забелязваше и когато съм в цикъл е толкова загрижен и не спира да ме желае, това толкова много значи за мен, толкова е мило
    винаги е толкова внимателен и мил с мен и се държи толкова специално, обичам си момчето, безценно ми е

    Вече официално ти казвам,че ще му се карам и ще му кажа да ни запознае Подозирах по някакви причини още откакто видях сърцето до вратата...

    Стига съм спамила,понеже в момента нямам приятел,ще споделя за бившия ми:ходихме във Варна да посрещнем майка му от летището,ние двамата таман се бяхме "сгаджосали" и по някакви си причини ми беше странно да го хвана за ръката,понеже знам че не харесва това по някакви си причини...както и да е..та..до летището бяхме с кола,братовчед му караше,брат му също беше вътре,стигнахме ние,слязохме двамата от колата с моя човек и той ме хвана за ръката,моята реакция беше един мил поглед,хвърлих му се на врата насред паркинга както бяхме и след това го целунах...беше толкова сладкооо...липсва ми... :-*
    Последно редактирано от Sisito941 : 12-09-2012 на 20:05
    Не бързай като караш!
    2-3 минути закъснение са нищо пред живота ти и живота на спътниците ти в колата!

    http://www.youtube.com/watch?v=pwVF-txtUyM

    http://www.ekip7.bg/index.php?option...=8080&Itemid=1 Почивай в мир,Миме!

  4. #54
    Голям фен Аватара на bitchwolf
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    834
    Много ми е мило също, както си седим някъде мълчаливо и си зяпаме, и той наруши тишината с: "Толкова съм щастлив, че си това, което си и точно аз съм с теб"
    I'm inside! Open your eyes! I'm you! Sad but true!!!

  5. #55
    Правил е страшно много мили неща за мен. Но може битова, което определям за най-милото, е да прекоси цяла София, за да ме целуни, защото съм му липсвала. Беше страхотно! <3

  6. #56
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    Цитирай Първоначално написано от Naive Виж мнението
    просто искамд а ти кажа, че ви обожавам :Д
    Цитирай Първоначално написано от Sisito941 Виж мнението
    Вече официално ти казвам,че ще му се карам и ще му кажа да ни запознае Подозирах по някакви причини още откакто видях сърцето до вратата...




    момчето ми си миеше ръцете и аз се мушнах при него, за да измие и моите като на бебе и как нежно ги докосваше, много ми е мил този момент
    и един път като бяхме в кухнята ни и момчето ми се беше загледало в мен и без да иска бутна една негова любима чаша на кока кола, която стана на парченца, смяхме се и събирахме парченцата заедно и смотльото ми взе прахосмукачката и като мина покрай мен, ми засмука крачето нарочно и е много яко това, много е мило, как без да си иска я бутна
    обичам всяко мъничко нещо с него, всичко ми е толкова мило, всичко си пазя

  7. #57
    Най-милото нещо, което е правил за мен, беше това че ми прати букет за рожденият ми ден (ОГРОМЕН при това) чак от Англия и дойде в училището ми. Опита се да научи български заради мен, е не се получи особено добре, но поне опита. Знае основните неща. Той живее в Англия и ме взимаше при него винаги когато родителите ми позволяваха (Коледа, част от лятото, около рожденият ми ден...) и сега съм толкова щастлива, защото вече живеем заедно. При преместването ми имах толкова дрехи и женски неща, че ми отстъпи повече от половината му гардероб и си прехвърли нещата по малко чекмеджета. Обичам това че ме взима всеки ден от училище и че всеки петък ме води на кино. Обичам всичко в НЕГО.

  8. #58
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Веднъж ми написа някакво стихотворение. Това е нещо, което и до ден днешен като си го чета, и ме разплаква. Няма точки, запетайки и главни букви. Написано е адски нескопосано, но не съм го поправяла и никога, никога, никога няма да го изтрия от текстовите си документи. Даже ако си сменя компютъра, собственоръчно ще го прехвърля на новия. Казва ми, че съм неговия рай. Всяка вечер ми разказва разни неща, за да заспя. Какво повече мога да искам от живота от Денис?! Даже ми даде една вивакомска карта, за да можем да си говорим вечер понеже има адски много безплатни минути.

  9. #59
    Цитирай Първоначално написано от TROLLDADLOLCAKE Виж мнението
    За най - хубавото не мога да се сетя , но винаги ще помня най - лошото !
    Беше 14-ти Февруари и с първата ми приятелка/любов трябваше да се видим , бях и купил огромно сърчице и бях чакал този ден с нетърпение..чаках си аз чаках.. и тя просто не дойде , след като чаках 2 часа като идиот и звъннах , питах я къде е какво става , а тя ми каза :"Еми сорри , обаче съм във баба на гости много исках да я видя довечера ще говорим " .. още като ми каза това знаех , че нещо не е наред..защото тя мразеше да ходи в баба и ..вечерта влезе в скайп , писах и .. чаках 10 мин. и след тези 10 мин получих един огромен роман който гласеше "Извинявай , обаче аз никога не съм те обичала , искам да се разделим съжалявам " след 1 година и 9 месеца връзка .. просто това нещо няма забравяне..
    Ем,приятел,само един въпрос,ако може.Ти не си ли усетил,че тя не изпитва нищо,например по действията или нещо друго?

  10. #60
    Цитирай Първоначално написано от Hayashi Виж мнението
    Сетих се, че веднъж ми разказва приказки по телефона до 3 сутринта, защото ме болеше страшно много корема и не можех да спя.
    О,колко мило....чак ми се доплака....

  11. #61
    Супер фен Аватара на cyclops
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    1 022
    Има много, много мили неща, но едно ми се е запечатало от край време. Бяхме в началото на нашата връзка и все пак се бяхме събрали на една маса на вечеря майка ми, роднини, приятели..супер много хора и както си говорим ни в клин, ни в ръкав той стана и каза "Обичам го това момиче" и после пак си седна много беше сладко и всички онемяха

  12. #62
    Фен Аватара на CrazyBabyDoll
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    у нас
    Мнения
    136
    Толкова много неща е правил за мене,обожавам го ,макар че сме заедно от 2 месеца.Помня бях се разболяла и кашлях много не спирах,задушавах се направо.Бяхме в тях ,щях да оставам при него да спа и вече беше някъде към полунощ .Много се притесни и излезе да търси денонощна аптека само и само да ми вземе сиропче,защото хапчетата които взимах не ми помагаха.След като намери,ме е гушкал цяла нощ,не е можел да спи защото цяла нощ съм кашлела и ме е гледал само и завивал <3
    Не с омраза,а с усмивка ще ви съсипя ! : )))

  13. #63
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    първо искам да кажа, че момчето ми е толкова вълшебно и в момента очите ми се насълзяват от щастие
    а пък коледната ваканция, когато тъкмо бяхме приготвили коледната вечеря и се бяхме облекли специално, момчето ми пусна една от нашите песни, взе ме в обятията си и танцувахме, а преди това като пристигнах и след като си се нарадвахме, момчето ми каза, че иска да се нанеса първо, преди всичко останало, отворихме огромния ми захвърлен куфар и заедно подредихме всичко и той много се радваше колко момичешки неща има навсякъде и ми беше казал, че като ме няма му липсва как като си отвори гардероба и минава през куп женски дрехи, докато си намери неговите и преди да се видим с леля му, малкото му братовчедче и братовчедка му, аз много се притеснявах, ама много, много и го питах какво ще ме питат, дали ще ме харесат и момчето ми ме успокояваше и като бяхме с тях постоянно ме държеше до себе си и не спираше да показва колко ме обича, толкова е яко как не се притеснява от близките си, яко е и колко мило се държат те и как ни се радват и момчето ми постоянно се хвали с ястията ми и му бях казала, че винаги съм искала да си ги снимам, но все не го правя и той започна все да ми ги снима, а пък имаше много малко сняг и се бяхме отчаяли, че няма да завали и когато се прибирахме от леля му и заваля, даже натрупа, момчето ми ме бутна и аз го дръпнах и него и си лежахме сгушени в снега като по филмите и снежинките падаха върху нас, а преди това имаше една локва и той каза да сложа ли якето ми за да можеш да минеш и бяхме си направили ангелчета и отгоре над тях нарисувах сърце и е+п и на другия ден или след няколко дни като ме нямаше той беше минал от там и те още си стояли и ги беше снимал и като гледаме филм все ме целува и все се поглеждаме и като мием съдовете също, а като се къпем заедно все ми прави мустачки от пяната и един път като си учеше и аз трябваше да говоря по телефона и отидох в другата стая, в която беше студено, за да не му преча и момчето ми дойде и ми облече големия му суичър и каза, че не му е било спокойно като знае, че ще замръзна и един път мъничко се бяхме скарали и бях си легнала в студената стая и момчето ми дойде и си ме взе, взе ме на ръце и си ме занесе в другата стая, беше направил от вкусните му сандвичи, най-вкусните на света, много е яко колко е загрижен и как все ме успокоява и един път най-добрата ми приятелка беше питала как съм и той и написа с мен винаги е добре и е прав и си сложи в портфейла картичката, която му направих за коледа, а пък колко вълшебни подаръци получих от него, дори от майка му и прекрасната картичка от момчето ми, с прекрасното пожелание
    Скъпа Пав,
    Надявам се да успея да направя тази Коледа най-приказния период от живота ти, давайки ти цялата любов, на която съм способен. Това, че ти си до мен в това вълшебно време, е подарък, за какъвто не бях мечтал. Обещавам ти, че въпреки трудните ни преживявание, и минали, и предстоящи, съм до теб. Независимо какво се случи, аз продължавам да те обичам, всеки ден все по-силно.
    Весела Коледа на момичето, което ме промени и ми показа, че магия наистина съществува. :3
    обожавам го, все си го чета и го показах на всички
    толкова обичам момчето си, толкова е вълшебен, обичам го, обичам го, обичам го
    Последно редактирано от galaxy29 : 02-09-2013 на 23:12

  14. #64
    galaxy29, това беше най-дългото изречение, което някога съм чела

    Много мили неща е правил за мен. Знае, че когато не се чувствам добре предпочитам да не говоря и просто си седим гушнати на дивана с часове, без да ме разпитва или да ми надува главата.
    Постоянно ползва google translatе и ми праща съобщения, които в повечето случаи нямат много смисъл но са толкова сладки и ме карат да се усмихвам до ушите. Радва ме това, че се опитва. Или когато ме пита за думи на български и после ги смесва в английски думи и прави изречения от рода на "Cuz I wanna see moya ikkle S. dance dobre" или " obicham te so much moya S. " също така как се опитва да каже някои думи на български и вместо не казва нии.
    Начина , по ми напомня, че имам акцент. Както и погледа всеки път щом емоциите ми дойдат малко в повече и вместо просто NO казвам "Nooooo" , изпълнен с толкова любов.
    Съобщенията , които получавам няколко пъти седмично сега, пожелаващи ми лек ден, казвайки ми колко много му липсвам и завършващи с точният брой дни оставащи докато се видим
    Също така си спомням лятото бях много изморена след работния ден , но му бях обещала да се видим и когато пристигнах у тях го видях с престилка в кухнята, беше намерил рецепта за Мусака и готвеше, тъй като знае колко много обичам.
    За сега толкова

  15. #65
    Няма най,най-мило.. всичко което прави е достатъчно мило.. само факта че трепери за мен и минава толкова километри всеки месец само за няколко дни с мен.. е мило.. пък да не говорим за изненадите, които ми е правил

  16. #66
    Спечелихме екскурзия до Париж, когато отидохме на Айфеловата кула чакахме близо 2 часа на опашка беше ужасно студено и накрая аз реших че ме е страх да се кача наи-отгоре, той ме погледна хвана ръката ми и буквално ме завлече на върха. Когато застанахме до оградката той ме прегърна и страха ми изчезна, чуствах се защитена, той ме обърна с лице към него и извади от джоба си едно прекрасно колие във формата на сърце. Когато го отворих вътре имаше наша снимка, а на гърба му беше гравирана датата на която тръгнахме. Това е момент който никога няма да забравя!
    Абсолютният копнеж на едно човешко тяло към точно определено друго и безразличието му към заместителите е една от най-големите загадки на живота . . .

  17. #67
    Супер фен Аватара на Tsukuda_Hiroshi
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    2 100
    Ами една моя предишна приятелка дойде у нас на гости и й се стори мрЪсно (не беше, просто тя е манячка на тема чистота), та изчисти цялата кЪща вЪпреки всичките ми опити да я спра или поне да й помогна. Беше ми хем неудобно, хем сладко някак си.
    Имаше и 1 друга, която в 1 кутийка беше написала на много листчета какво харесва в мен. Яко беше.

  18. #68
    Супер фен Аватара на minchorna
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    1 413
    Цитирай Първоначално написано от assd Виж мнението
    никоя не е правила нищо мило за мен. тъпи курви. ама и аз няма да оставам назад вече!
    EPIC!

  19. #69
    Супер фен Аватара на Tsukuda_Hiroshi
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    2 100
    Цитирай Първоначално написано от minchorna Виж мнението
    EPIC!
    EPIC, ама ти представяш ли си го завалията...

  20. #70
    Повече от фен Аватара на ROFLWTF
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    368
    Цитирай Първоначално написано от TROLLDADLOLCAKE Виж мнението
    За най - хубавото не мога да се сетя , но винаги ще помня най - лошото !
    Беше 14-ти Февруари и с първата ми приятелка/любов трябваше да се видим , бях и купил огромно сърчице и бях чакал този ден с нетърпение..чаках си аз чаках.. и тя просто не дойде , след като чаках 2 часа като идиот и звъннах , питах я къде е какво става , а тя ми каза :"Еми сорри , обаче съм във баба на гости много исках да я видя довечера ще говорим " .. още като ми каза това знаех , че нещо не е наред..защото тя мразеше да ходи в баба и ..вечерта влезе в скайп , писах и .. чаках 10 мин. и след тези 10 мин получих един огромен роман който гласеше "Извинявай , обаче аз никога не съм те обичала , искам да се разделим съжалявам " след 1 година и 9 месеца връзка .. просто това нещо няма забравяне..
    Леле, ужас.. Съчувствам ти, постъпила е супер гадно...

    Иначе аз нямам какво да кажа, но следя темата, понеже ми става хубаво и топло на сърцето от вашите истории..
    (и се надявам някога и на мен да ми се случи нещо подобно... )

  21. #71
    Супер фен Аватара на minchorna
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    1 413
    Цитирай Първоначално написано от Tsukuda_Hiroshi Виж мнението
    EPIC, ама ти представяш ли си го завалията...
    Донякъде го съжалявам,защото и аз съм бил в такава позиция
    Както и на момчето,което имал връзка година и 9 месеца,а накрая му казали,че не го обичат...е мойта беше близо 3 години и накрая ми казаха "Не знам дали те обичам като мъж или просто като най-добър приятел " О.о

  22. #72
    Супер фен Аватара на Tsukuda_Hiroshi
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    2 100
    Цитирай Първоначално написано от minchorna Виж мнението
    Донякъде го съжалявам,защото и аз съм бил в такава позиция
    Както и на момчето,което имал връзка година и 9 месеца,а накрая му казали,че не го обичат...е мойта беше близо 3 години и накрая ми казаха "Не знам дали те обичам като мъж или просто като най-добър приятел " О.о
    ВЕрно ли ги има такива бе... Малеее! (facepalm) Аз като ми сервира някой нещо такова и то след 3 години, направо няма да знам да му се смея ли, да го бия ли...

  23. #73
    Супер фен Аватара на minchorna
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    1 413
    Има,има просто вече очаквам всичко от всеки,гледам да съм подготвен за всичко,за да го понеса по-леко

  24. #74
    Мега фен Аватара на Amore-Mio*
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    4 596
    Много мили жестове, думи и подаръци съм получавала. Така че очаквайте един дълъг пост за моментите, в които съм била щастлива.

    На 14 февруари 2013 с класа ми бяхме избягали от час и аз звъня на моя човек, казвам му така и така, и сега отиваме еди-къде си. След има-няма половин час, той идва с цвете и шоколадови бонбони Милка /ония, които са във форма на сърце/ и идва пред всички, целува ме, казва ми някакви мили думички и "Имам още една изненада, която ще получиш малко по-късно", и всички: "О-о, колко сладко".

    Давал ми е якето си, когато се разхождаме през нощта на центъра.
    И така нататък.

    Но ако трябва да бъда честна, най-милите неща, които никога няма да забравя и винаги ще ме карат да се усмихна от все сърце, са направени от човек, с който не бяхме заедно и се познавахме от две седмици, когато направи първия мил жест.
    - Шегувахме се нещо, че много ми се ядат семки и той каза "Аз имам, ей сега идвам да ти ги донеса" , и аз викам "Добре" и само в следващия момент ми звъни да му отворя вратата /тъй като живеем изключително близо/, и носи семките. Беше 00:00 часа и следващите 3 часа и половина ги прекарахме заедно, говорейки се и гледайки се в очите. А малко преди да го изпратя ме прегърна толкова мило и силно, че сърцето ми се разтопи. А тогава моите родители спяха и не трябваше да разбират, че е в нас, та е беше голяма тръпка. Иначе родителите ми и до ден днешен много си го харесват, ама тогава бяхме обвързани. И.
    А на сутринта ми звъни "Спящата красавица ли е", "Хайде принцеската да отвори вратата" и само отварям и той с едни палачинки с мнооого шоколад /тъй като много обичам/, много мило ми стана.
    И така нататък, ама ще ги напиша по-късно.

  25. #75
    Мега фен Аватара на TheBeliever
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    6 033
    Цитирай Първоначално написано от Tsukuda_Hiroshi Виж мнението
    ВЕрно ли ги има такива бе... Малеее! (facepalm) Аз като ми сервира някой нещо такова и то след 3 години, направо няма да знам да му се смея ли, да го бия ли...
    Е, че какво толкова е направила мацката? Явно тръпката е преминала и накрая е останала само приятелска привързаност. Поне е била честна и си е казала истината, вместо да го залъгва с клишета от типа на "Не е в теб проблема, в мен е".
    I'll forget the love letters you never fuckin' wrote

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си