.
Отговор в тема
Страница 4 от 26 ПървиПърви 1234567814 ... ПоследнаПърви
Резултати от 76 до 100 от общо 643
  1. #76
    Мега фен Аватара на SisiStrange
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    София
    Мнения
    6 667
    Хич не ми се изписват романи. Идвал е след скарване под прозореца ми да мята камъчета, а живее на час и нещо път от нас. Рисувал ми е рисунки на нас двамата. Обиколи веднъж цяла София в дъждовен ден преди изпит да ми търси мъжка червенобуза костенурка за моите женски. Редовно се грижи за мен, когато съм болна и ми оправя разни дреболии из къщи, отваря буркани на поразия. И още доста неща.

    Последното и може би най-най-хубавото беше, че ми купи чинчила и сега дружно си играем с нея и ме кара да се усмихвам през 5 минути. То е като да имаш мъничко сладко нещо, което те разведрява, когато и да е.
    Lasiodora striatipes
    Grammostola rosea
    Cyclosternum fasciatum
    Brachypelma emilia
    Acanthoscurria geniculata
    Радослав

  2. #77
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Ох,всичко , цялото му държание към мен е адски мило.
    Помня на първата ни среща , бяхме в препълнено заведение,той седна срещу мен ,погледна ме право в очите и ми каза,че съм най-красивата жена в цялото заведение стана ми хем смешно,хем мило. Обичам го.
    Пак бяхме излязли ей така да пийнем нещо и извади кърпичка носна и докато се усетя ми направи розичка от салфетката. Толкова мило ми стана , досега си я пазя.
    Редовно като ми е студено ми предлага да му нося якето...а аз обожавам,защото мирише прекрасно и после цялата нося аромата му.
    Пише ми смс-и без повод,супер мили и сладки,държи ме за ръка като малко детенце,докато сме заедно обожавам го!
    Последно редактирано от granger : 02-17-2013 на 15:31
    maDamn

  3. #78
    Празвнувахме св.Валентин,макар,че се разбрахме да не го празнуваме защото аз не зачитам този празник,но пък изненадата която ми направи ме смекчи.
    Идвал си е от село за да се видим за 20мин само преди да замина на почивка.
    Измислял си е тъпи оправдания пред шефа му за да дойде до дома да се погушкаме 5-10 мин.
    Отначало когато просто се зарибявахме,една лятна вечер започна да вали,тогава си пишехме в скайп и му бях казала,че обичам мириса на дъжд,той ми написа след 10 мин излез пред вас.Стояхме до 5 сутринта целувайки се и слушайки дъжда.
    Първата цяла вечер когато спа у дома бях станала и му направих закуска,а той докато закусваше на стола пред мен ме хвана за кръста гушна ме и ми каза така да стоя,защото само така забравял за всичко пък и му е хубаво така да закусва.
    А още по-милото нещо е,че той прави бъдещите си планове заедно с мен.

  4. #79
    anonymous708973
    Guest
    Всеки път, когато започне изречение с "Един ден, когато...".

  5. #80
    Мега фен Аватара на xoxi
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    5 952
    Толкова много неща ми минават през главата в момента.
    Онзи ден си бяхме пуснали филм и аз естествено на 100% бях влязла във филма. В най-напрегнатия момент, поглеждам към него, за да му кажа, че нямам търпение да видя какво ще стане и виждам, че той въобще не гледа в екрана, ами си играе с пръстите на ръката ми. Мислех, че го прави машинално, а той всъщност се беше съсредоточил само в ръката ми, въобще нямаше на идея какво става във филма. Много миличко ми стана.

    Ей такива дребни нещица се случват всекидневно. Успява да ме разтопи, дори когато не е тук.

    Лятото, когато още разучавах новия фотоапарат и гледах да правя колкото се може повече снимки, той през ден-два ме водеше на различни места. Ходихме на планина, обиколихме толкова много забележителности, ходихме на палатка в гората, посетихме няколко водопада, езера, реки, язовири. Толкова много снимах, че се оправих с настройките за отрицателно време. Той каза, че това му била целта - да усъвършенствам хобито си.
    Най-редовно ми сервира новината, че след еди-колко-си дни/седмици ще ходим на екскурзия. Той самия обожава да пътува на нови места, да вижда непознати неща. Страхотно е, че можем да го правим заедно и то сравнително често.

    За по-големите неща, които е правил, не ми се пише сега. Винаги е много оригинален в изненадите, които прави. Жертва много от време си, за да изпипа всичко и да е перфектно.
    И спря да се върти за миг земята..




  6. #81
    Не мога да каза само едно защото са ужасно много . Но ако трябва да кажа едно е когото беше до мен когато простреляха баща ми .Въпреки че се подготвяше да влиза в армията и че живее в друга държава той просот дойде и беше до мен в най-ужасните дни в живота ми !

  7. #82
    Повече от фен Аватара на feikk
    Регистриран на
    Jan 2011
    Мнения
    371
    По принцип нямам най-романтичното момче за приятел, нито пък най-милото. И въпреки това...
    в началото на връзката ни техните не бяха очаровани от мен и то с основание, виждахме се през нощта, сигурно сме пили кафе до 6 сутринта във всичките бензиностанции в района само за да се видим.
    изпращал ме е до вкъщи късно вечер и се е прибирал след това пеша, а е от друг квартал, винаги ми е било супер гузно, но и до ден днешен не ми дава да се прибирам сама по тъмно.
    спомням си веднъж ми беше аааадски зле, а бяхме в Борисовата и просто както се подпрях на него - видя че ми е удобно и сме стояли така сиг 40 минути докато не ми премина, той просто..... не помръдна.
    всяка вечер като съм с него и уж заспя - усещам как ме прегръща, усещам как ме гледа и когато ме целува....
    колкото и да сме били скарани, идвал е смазан от работа при мен, даже ни заключиха и трябваше да спиме навънка... не се разсърди, а ми каза, че всичко ще е наред...
    сега на Св. Валентин пак беше на работа и въпреки всичко сутринта на 15ти беше отмъкнал отнякъде някъв балон и го е разнасял из половин София...
    и друго, което винаги ще помня е когато за рождения ми ден трябваше до ходим на вила в планината и носеха колони за музика с размерите на нормален телевизор, много ми беше мъчно за него и приятелите му тогава, но си остава уникалният жест !
    Има и още, но тези засега. ))
    dgdg

  8. #83
    Мега фен Аватара на horacio
    Регистриран на
    Sep 2010
    Град
    Кофаландия
    Мнения
    3 103
    Почнах да пиша, ама се усетих, че е прекалено дълго и се отказах.
    nigga stole my bike

  9. #84
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Всеки път, когато започне изречение с "Един ден, когато...".


    ++1

  10. #85
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    една сутрин ми беше оставил цветенце до четката за зъби и като се събудих се разтопих и навсякъде като види цветя, къса едничко и ми го слага в косата
    на бала ми му се оплаквах от обувките ми и той ме вдигна на ръце и преди да го видя бях толкова притеснена и хората бяха като мравуняк, а после в обятията му бях на най-спокойното място на света и като беше до мен всичките притеснения изчезнаха и вечерта си свалих токчетата и като се прибрах по прасковени кецки той много ми се радваше и бях на инжекции тогаз и той дойде с мен и ми държеше ръката
    и като съм неспокойна ми казва "шшшшшшшшш" и ме гали и е много успокояващо и винаги ми помага
    и като играе на skyrim ми дава да отключвам ковчежетата и ми се радва как успявам и като гледаме турнири на игри сме ей тъй https://www.youtube.com/watch?v=NsMww3hJ3bY и много ми се радва, че проявявам интерес
    и все ми се радва на панделките и бебешките чорапки и на рокличките, на момичешките ми неща
    и днес като се събудихме ми каза, че докато спим и той се отдалечи несъзнателно, аз започвам да мрънкам на сън като бебе
    и като си правим списък за пазаруване все ми се радва как слагам сърца и на ситното ми писане и вчера играхме на бесеница и като ми нарисува главата, сложи и панделка и каза, че съм втория му най-добър противник
    и ми се радва как дори когато нямаме свободни ръце аз намирам начин да го хвана
    Последно редактирано от galaxy29 : 06-23-2013 на 08:01

  11. #86
    Когато ми каза, че дори в Канада, където живее сега, няма никога да намери по-прекрасно момиче от мен :*

  12. #87
    Хиляди , хиляди мили неща ... може би най-милото беше ,когато веднъж се събудих посред нощ и не знам какво бях сънувала ,но много се бях уплашила .. беше към 2.30 някъде ,може би 3 .. звънях му няколко пъти :Д Просто исках да ми поговори ,защото ме беше страх :Д Той спеше разбира се и мислех ,че ще се разсърди ,че му звъня толкова късно за нищо .. но той през цялото време ми говореше мили неща ,каза ми ,че щом е до мен и ме обича не трябва да се страхувам от нищо и никой ..и беше много сладко и мило <3

  13. #88
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    Ох, много cа.

    В началото на връзката ни му бях cпоменала, че обожавам карамфили. Няколко меcеца по-къcно, той цъфна на cрещата ни c червен карамфил в ръка. Миcлех, че е забравил, но не беше.

    Бях му казала, че иcкам да правим cекc на Blue Foundation - eyes on fire. При първия ни път заедно, той пуcна компютъра, пуcна пеcента и почна да ме целува. Ох, умрях cи. Беше толкова фгфйднфгйффгйх.

    ^^^^^^^^^

  14. #89
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    Дойде да ме види в 07:30 болницата и ми остави част от себе си, за да съм силна. Каза че съм красива въпреки фактът, че не можех да говоря, бях насинена от игли и от мен стърчаха абокати и системи.

    <3

  15. #90
    РОФЛ
    Oh but until then I got you
    Baby I got you
    Until you're used to my face
    And my mystery fades
    I got you


  16. #91
    prettyflacko
    Guest
    понеже от малък е близък с една група момчета от града ни и те се водят 'известни' имах голямо желание да излезна с тях, та всичко беше окей, дойдоха още хора, но по едно време заваля. всички се скрихме под едни дървета в градината, но се усещаше, че вали, а той ме гушкаше. след това като отидохме всички в макдонълдс бяхме прекалено много, за да се съберем на една маса и вместо да отиде при тях си седя при мен. живеят в един квартал, а вместо да се прибере с тях ме изпрати до вкъщи, защото беше тъмно, а знае, че ме е страх.
    веднъж когато бяхме излезнали беше 2 или 3 дни след рождения ми ден. бях си купила нови кецове, които в началото ми бяха много удобни, но се разхождахме половин час и краката започнаха да ме болят ужасно много. живея близо до мястото на което бяхме и той искаше да ме носи на конче, за да не ме боли толкова. беше много миличко, нищо, че не му дадох, защото съм си дебеланка. :Д :з
    преди ми купуваше много често розички и винаги се разтапях, защото е първият ми приятел и никога не ми подарявали рози.
    няколко пъти ми предложи да ми купи сладолед, единият път отказах и си мислех, че той ще си вземе, но беше запомнил какъв обичам и ми го даде.
    много обича да ме храни с картофчета и да ме води на разни места.
    много си го обичам. ^w^

  17. #92
    Мега фен Аватара на soul1199
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    аda,pri teb...
    Мнения
    11 856
    Всяка вечер преди мой изпит ми оставяше една роза на вратата.
    Нищо не е грешно,ако те кара да сияеш от щастие!

  18. #93
    Никога няма да забравя малките жестове, които е правил и все още прави за мен.Всичко от началото на връзката ни е като в приказка. Хобито ми е да снимам и преди една година бях излязла в мола с приятелка, разбира се с апарата. Седнахме да хапнем и на съседната маса се настани момче също с апарат, което ме погледна по-особено. Моментално си паднах по него. Наистина много ми хареса, а и мисълта че снима ме накара още повече да го харесам ..Мина се не мина 10 мин. и станах да си изхвърля нещата от подноса, когато той видимо ме огледа доста обстойно. Тъкмо си тръгвахме и той си вдигна апарата, снима ме и след това ми се усмихна .Толкова съжалих, че не направих същото, че после не млъкнах цял ден и само за него говорих на приятелките ми. Така де, в последствие се развиха така нещата, че се намерихме и решихме да излезем на среща, която за мен беше много неловка ...Решихме да слезем към морето, а там има едни хлъзгави плочки, но той искаше да отидем възможно най-близо до водата, за да снимаме. Голяма грешка ...Подхлъзнах се и паднах на една ужасно слузесто зелено вещество. Бях лекьосана брутално .Той толкова се притесни, че не спря да се извинява, и за да може да продължи разходката ни се наложи да се прибера до вкъщи, за да се преоблека. Даде ми анурака си, а после още на първата ни среща така се стекоха обстоятелствата, че се запозна с майка ми . Беше много мило, защото не се притесни и дори сякаш се почувства добре от факта, че се познават вече ...Излязохме си пак, бяхме в мола, а той написа дълго описание на деня ни заедно във фейсбук и колко прекрасно е било. По-нататък имаше период, в който взимаше лаптопа си в мола, за да можем да си пишем, тъй като все още нямаше интернет на телефона. Неразделни сме. Хиляди неща е правил за мен. На рождения ми ден (бяхме едва 10 дни заедно) ми подари хaлка с неговото име и той имаше същата с моето. Не сме ги свалили оттогава. Много е банално, но и аз като другите много ценя, когато ме завива докато спя. Подарява ми любимите ми цветя, пише ми истории, търпи лигавите ми моменти, носи ми палачинки, защото знае, че обичам.Оставя последната хапка за мен...Смяли сме се заедно,плакали сме заедно, били сме неотлъчно един до друг в тежките моменти. Казва ми, че ме сънува всяка нощ. Купува специален сос за картофките, защото знае, че го обичам. Помни малките неща,които имат най-много значение.Занимава се с програмиране и една вечер ми направи някаква програма, в която трябва да отговаряш на въпроси.Това, което се получи накрая беше мило послание,което ще помня и пазя винаги. Преди изпитите ми винаги ми пише окуражаващи съобщения.Веднъж ме накара да си затворя очите за 5 мин., а той през това време късаше листи и на всеки един пишеше по една голяма буква накрая ги залепи около вратата и се получи " А-DOOR (това съответно беше вратата) -A-B-L-E ". Беше много мило.Не ги свалих докато не се наложи да се изместим в друг апартамент. Когато заспах за първи път в него, колкото и да му беше студено не помръдна и за миг. Всеки ден се прибира в 3 през нощта , независимо дали е на училище, или е във ваканция, дали ще се прибере пеша, или с кола, само и само да сме заедно повече време. Една вечер просто стояхме в колата до вкъщи и слушахме радиото и си мълчахме. С него дори и мълчанието е комфортно. Изгледа всички сериали, които аз гледам, дори и тези,които смяташе за скучни.Когато се приберем вкъщи винаги оправя леглото ми. На първата ни среща върху билетчето от автобуса написа името ми и датата и до ден днешен си го пази в портфейла, както и други малки неща. На рождения ми ден бяхме на плажа, там той се състезаваше с другите, кой ще направи най-дългата жабка (не знам дали се изразих правилно) и с това да докаже, че от всички той ме обича най-много.Тогава запази едно камъче, което ми подари след 4 месеца. Даде ми любимия си суитчер, за да бъде до мен постоянно.Храни ме като бебе, мие ми ръцете и е мил и нежен при всяко едно докосване. Повтаря ми колко съм красива и колко много ме обича.И все пак усмивката му е най-милото, с което може да ме дари.Обичам си го,много, и предполагам това е причината да си направя регистрация тук, само и само да пиша в тази тема ...съжалявам, ако е станало прекалено дълго :/
    Последно редактирано от ironlady58 : 07-26-2013 на 14:45

  19. #94
    Супер фен Аватара на Your.Passion
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    1 325
    Цитирай Първоначално написано от Hayashi Виж мнението
    Най-милото нещо, което е правил за мен е факта, че работи едно лято заради мен, за да можем после да прекараме най-вълшебните две седмици заедно. И имаше търпението да ме научи как се прави суши. <3
    Същото.
    Тази тема ми стопли сърчицето<3

  20. #95
    Супер фен Аватара на Cloud9
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    1 256
    И аз бих написала фермани, но ще съкратя.нА НАШИЯ 5-ТИ се разбрахме да го чакам пред квартирата му.Той обаче закъсняваше с 5 минути, което беше странно за него.В това време си дойде съкратиранта му и ми предложи да се каца да го изчакам в хола.Тъкмо се затваряхме вратата на хола и обяснявах на шега на съквартиранта му на шега че ще го убия, защото е закъснял, когато той нахлу адски притеснен,питайки къде съм.В ръцете си държеше 5 червени рози.Беше се притеснил милия, че съм си тръгнала и беше направо пребледнял като платно.А всъщност се бил забавил, защото имало опашка в магазина за цветя.
    Наскоро по работа беше до София и аз само мрънках че ще яде в Макдоналдс без мен.Докато се връщаха се чухме и каза ,че са яли в някаква баничарница, а аз на майтап му казах че не знам в Макдоналдс да продават банички.През деня бех много притеснена, защото бусът, който кара, няма свестни спирачки и е по-стар и от баба ми та цял ден си гризах ноктите от притеснение.Обади ми се че са се прибрали към 4 и 30.Като в 6 се върнах от работа на масата ме очакваше огромен плик от Макдоналдс с детско меню в него. Той наистина е ял банички, но е спрял за да ми купи.Специално е и избирал играчка от менюто.
    Обожавам малките неща, които прави. Ако се прибере преди мен ме чака да вечеряме заедно.когато аз работех, атой не, ми изпържи картофки и ми беше направил и салата. Когато ме боли главата ми я цунка да мине. Познава ме наизуст и въпреки това съм му интересна.Разтрива ме, когато ме боли.Гушка ме ,когато ме е страх.Вече се старае повече в домакинството.Угажда ми доста.Прави ми малки изненади почти всеки ден.То имаме толкова интересни истории заедно, че ще трябва няколко пъти да пиша тук само аз

  21. #96
    Мега фен Аватара на horacio
    Регистриран на
    Sep 2010
    Град
    Кофаландия
    Мнения
    3 103
    -Подарява ми цветя и ми купува подаръци с повод и без повод.
    -Един път боледувах много лошо и първата нощ се чувствах много зле, имах треска и към 3 сутринта някъде и той на училище първа смяна, но му се обадих и си говорихме около час или два по телефона. И следващите 1-2 вечери стана същото. Друг път като съм била болна ми е носил лекарства и ме е посещавал.
    - Една вечер ми беше много тъжно, защото на другия ден баба ми трябваше да влезне в болница и той дойде с такси до нас, за да стигне по-бързо и просто лежахме и се гушкахме и ме успокояваше.
    - За него съм най-красива, най-умна и всичко най-най. Сутрин като се събудя съм подута, рошава.. абе на нищо не приличам. И той ми казва как съм най-красививото момиче и колко много обичал да ме гледа сънена сутрин.
    - За рождения ми ден сутринта беше изпратил куриер до нас да ми донесе рози във формата на сърце заедно с картичка. Аз бях решила да почерпя 7-8 човека в някакво барче. Вечерта дойде да ме вземе от нас и се качихме в колата на едни наши приятели, като ми казаха, че ще ни закарат до този бар, но вместо това ни закараха до една вила, където ме чакаха моите приятели с една голяма торта и ми пяха ^^ Подари ми едно огромно зайче и един пакет жилирани бонбони един килограм (понеже и двамата много обичаме да ядем жилибонки).
    - Ако сме навън и се караме докато вали, въпреки, че ми се дразни, тича след мен с чадъра, за да не ме навали.
    - Винаги ако имам нужда от нещо, той намира начин да ми го даде.
    - Търпи ми променливите настроения, което не всеки може да прави.
    - Бяхме на кино да гледаме Аз, проклетникът 2, но нямаше чаши с тях, както попринцип има, примерно с Университет за таласъми.. и бях много разочарована. След няколко дни той разбра, че има миньончета в МакДоналдс и ми взе и на другият ден ми го донесе. ^^
    - На бала му бяхме на вила и вечерта ми стана зле и се качихме в стаята и той предпочете да се гушкаме и да си спим цяла нощ двамата, вместо да слезне долу при приятелите си и да купонясват.
    - Много обича да ми купува книжки. Като има пари от работата винаги ме води някъде, защото иска да ми купи нещо и аз винаги избирам някоя книжка, вместо дреха и отиваме в една книжарница и се запасявам с по 4-5 книжки. ^^
    - За Свети Валентин беше направил сърца оригами и нещо като книжчица от карти за игра с 50-тина неща, които обича в мен.
    - Един път искаше да ми подари нещо, но нямаше пари и реши да ми направи котенце от негов чорап Леко некадърно направено, но мнооого мило.
    - Направи някакъв сайт, в който пише колко много ме обича и колко е щастлив с мен. Няма да го поствам тук, защото си е само за мен. ^^

    има и още и още и още <3
    Последно редактирано от horacio : 07-26-2013 на 10:08
    nigga stole my bike

  22. #97
    Толкова много неща е правил за мен, че ако започна да пиша няма да спра скоро.. Ще кажа последното.. Имах рожден ден и той ме покани да спя у тях.. И аз му звъннах като бях наблизо вече и той дойде да ме посрещне, даже не си беше сложил и тениска под якето, много бил бързал.. :Д И влизам аз в апартамента ( то беше към 9 и нещо и беше тъмно ) ии целия коридор с малки свещи отляво, отдясно, навсякъде свещи.. продължавам и така докато не стигнах до стаята.. влизам в стаята там също пълно със свещи, по шкафовете навсякъде, ароматизирани, розови ( любимия ми цвят ) .. на леглото беше сложил червени рози и беше налял 2 чаши вино, после напълни ваната, направи балончета и си седяхме там и се гушкахме, не го оставих да спи изобщо :Д .. цяла вечер ми говореше някакви супер сладките неща,абе като по филмите си беше.. ;д много хубаво беше ^^
    Последно редактирано от tweettyy : 07-26-2013 на 11:55
    weche dadoxx wsicho za da buda s tebb tii predadee meee .. ;]

  23. #98
    Жените не правят мили работи хаха ,ами това което съм запомнил е ,че ми даде да й отворя шишето с вода и каза,че съм най-милото и силно момче и че ме обича ^^

  24. #99
    Супер фен Аватара на Your.Passion
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    1 325
    Цитирай Първоначално написано от Georgi.M Виж мнението
    Жените не правят мили работи
    Е какво искаш? Ние вас да ви завиваме ?!

  25. #100
    Голям фен Аватара на sneering
    Регистриран на
    Mar 2013
    Мнения
    530
    В тая тема за сърцеразбиващи истории,крепящи се на малки жестове и някакъв вид тясно споделен свят,се крие толкова ниско-оборотен живот,че двойка немски пенсионери са като били айдъл сравнение с Вас ...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си