.
Отговор в тема
Страница 1 от 26 1234511 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 643

Hybrid View

  1. #1
    Голям фен Аватара на bitchwolf
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    834

    Най-милото <3

    Здравейте, съфорумници Искам малко положителни емоции. Бъдете така добри и ми споделете най-милото нещо, което ваша половинка е правила за вас. Нещо, което ще пазите винаги в скъпите си спомени за този човек.

    Кой предложи той заложи:
    Беше 14.02 - първият Свети Валентин, на който имах гадже. Бяхме 8-ми клас. Прекрасното ми същество ме чакаше с розичка в ръка и ме заведе в един страхотен ресторант. Прекарахме си супер, но не това беше най-милото. Когато излязохме решихме да се поразходим покрай НДК. Когато минахме по моста на влюбените на средата той спря, хвана ме за ръка и ме целуна. Оттогава, винаги когато минаваме от там спираме, за да се целунем.
    I'm inside! Open your eyes! I'm you! Sad but true!!!

  2. #2
    Супер фен Аватара на rusoto_baby_f
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    1 020
    Нещото което никога няма да забравя е, че пътува 2000км само за де ме види...

  3. #3
    Голям фен Аватара на sramejlivkaa
    Регистриран на
    Jul 2013
    Мнения
    555
    Цитирай Първоначално написано от rusoto_baby_f Виж мнението
    Нещото което никога няма да забравя е, че пътува 2000км само за де ме види...
    Вие колко сте големи? Питам защото има момче което уж много ме обича, а не му стиска да дойде от 500 километра да ме види.

  4. #4
    Мега фен Аватара на fenkaaa
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    3 416
    Толкова неща ми изникват в главата,че ако започна да пиша,не знам дали ще мога да спра..

  5. #5
    Супер фен Аватара на GreenFairy
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    В сърцето на слънцето
    Мнения
    1 622
    Най-милото нещо, което е правил за мен беше да дойде с колелото на 50-60км от София за да ме види и да ми направи лимонада В последствие остана още 2 дни, като спеше в гората на спален чувал. Определено никой не беше правил подобно нещо за мен. Накара ме да се почувствам наистина специална и да видя колко много държи на мен. Пожелавам на всеки да изпита това чувство!

  6. #6
    Мега фен Аватара на TheBeliever
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    6 033
    И е пътувал стотици километри, за да бъде с мен, и ме е чакал в студа под дъжда, и е треперил над мен цяла нощ, и ми е бърсал сълзите и е плакал с мен... Но ако трябва да избера едно нещо, което ме умилява най-много, това ще е когато ме завива. Тривиално е, банално е, но от този нищо и никакъв малък жест на мен ми става най-мило.
    I'll forget the love letters you never fuckin' wrote

  7. #7
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Sea of Sins..
    Мнения
    5 192
    Цитирай Първоначално написано от TheBeliever Виж мнението
    Но ако трябва да избера едно нещо, което ме умилява най-много, това ще е когато ме завива. Тривиално е, банално е, но от този нищо и никакъв малък жест на мен ми става най-мило.
    Същото. Обожавам когато заспя на дивана да ме пренесе на спалнята, да ме завие и да ме целуне по челото.
    "Come and take a walk on the wild side,
    let me kiss you hard in the pouring rain
    you like your girls insane..."

  8. #8
    Щях да пътувам. Нямаше да ме има три месеца. Нямаше да се виждаме три месеца. И точно деня преди да си тръгна той трябваше да пътува поради семейни проблеми и нямаше шанс да се видим. Преди това говорехме с часове по телефона и му беше паднала батерията, а не си носеше зарядното. Бях с приятелки на кафе и по едно време звъни телефона. Беше той. Момента беше неописуем, треперех. Моята тръпка. Каза ми, че си е сложиш картата в друг телефона. След една минута "Шегувам се, кога ще те видя?". Върна се заради мен, за да ме види. Стояхме гушнати до 5 сутринта и гледахме звездите. Моментите на мълчание. И просто ей така от нищото въздишаше и ме целуваше, прегръщаше ме толкова силно, че даже се задушавах. Беше студено. Съблече се и ме облече с неговото яке. Най-малките жестове ме правеха най-щастлива.

  9. #9
    За действие не се сещам точно сега, но се сещам за най-милото нещо, което ми е казвала. Каза го по време, когато не ходехме, което още повече засили значението на думите й. Каза, че се чувства в безопасност, когато е в прегръдките ми - сякащ нищо не може да я нарани. След няколко месеца последва и едно "обичам те", което ме разтопи, разбира се, но това е ясно

  10. #10
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    една сутрин ми беше оставил цветенце до четката за зъби и като се събудих се разтопих и навсякъде като види цветя, къса едничко и ми го слага в косата
    на бала ми му се оплаквах от обувките ми и той ме вдигна на ръце и преди да го видя бях толкова притеснена и хората бяха като мравуняк, а после в обятията му бях на най-спокойното място на света и като беше до мен всичките притеснения изчезнаха и вечерта си свалих токчетата и като се прибрах по прасковени кецки той много ми се радваше и бях на инжекции тогаз и той дойде с мен и ми държеше ръката
    и като съм неспокойна ми казва "шшшшшшшшш" и ме гали и е много успокояващо и винаги ми помага
    и като играе на skyrim ми дава да отключвам ковчежетата и ми се радва как успявам и като гледаме турнири на игри сме ей тъй https://www.youtube.com/watch?v=NsMww3hJ3bY и много ми се радва, че проявявам интерес
    и все ми се радва на панделките и бебешките чорапки и на рокличките, на момичешките ми неща
    и днес като се събудихме ми каза, че докато спим и той се отдалечи несъзнателно, аз започвам да мрънкам на сън като бебе
    и като си правим списък за пазаруване все ми се радва как слагам сърца и на ситното ми писане и вчера играхме на бесеница и като ми нарисува главата, сложи и панделка и каза, че съм втория му най-добър противник
    и ми се радва как дори когато нямаме свободни ръце аз намирам начин да го хвана
    Последно редактирано от galaxy29 : 06-23-2013 на 09:01

  11. #11
    Мега фен Аватара на soul1199
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    аda,pri teb...
    Мнения
    11 856
    Всяка вечер преди мой изпит ми оставяше една роза на вратата.
    Нищо не е грешно,ако те кара да сияеш от щастие!

  12. #12
    Никога няма да забравя малките жестове, които е правил и все още прави за мен.Всичко от началото на връзката ни е като в приказка. Хобито ми е да снимам и преди една година бях излязла в мола с приятелка, разбира се с апарата. Седнахме да хапнем и на съседната маса се настани момче също с апарат, което ме погледна по-особено. Моментално си паднах по него. Наистина много ми хареса, а и мисълта че снима ме накара още повече да го харесам ..Мина се не мина 10 мин. и станах да си изхвърля нещата от подноса, когато той видимо ме огледа доста обстойно. Тъкмо си тръгвахме и той си вдигна апарата, снима ме и след това ми се усмихна .Толкова съжалих, че не направих същото, че после не млъкнах цял ден и само за него говорих на приятелките ми. Така де, в последствие се развиха така нещата, че се намерихме и решихме да излезем на среща, която за мен беше много неловка ...Решихме да слезем към морето, а там има едни хлъзгави плочки, но той искаше да отидем възможно най-близо до водата, за да снимаме. Голяма грешка ...Подхлъзнах се и паднах на една ужасно слузесто зелено вещество. Бях лекьосана брутално .Той толкова се притесни, че не спря да се извинява, и за да може да продължи разходката ни се наложи да се прибера до вкъщи, за да се преоблека. Даде ми анурака си, а после още на първата ни среща така се стекоха обстоятелствата, че се запозна с майка ми . Беше много мило, защото не се притесни и дори сякаш се почувства добре от факта, че се познават вече ...Излязохме си пак, бяхме в мола, а той написа дълго описание на деня ни заедно във фейсбук и колко прекрасно е било. По-нататък имаше период, в който взимаше лаптопа си в мола, за да можем да си пишем, тъй като все още нямаше интернет на телефона. Неразделни сме. Хиляди неща е правил за мен. На рождения ми ден (бяхме едва 10 дни заедно) ми подари хaлка с неговото име и той имаше същата с моето. Не сме ги свалили оттогава. Много е банално, но и аз като другите много ценя, когато ме завива докато спя. Подарява ми любимите ми цветя, пише ми истории, търпи лигавите ми моменти, носи ми палачинки, защото знае, че обичам.Оставя последната хапка за мен...Смяли сме се заедно,плакали сме заедно, били сме неотлъчно един до друг в тежките моменти. Казва ми, че ме сънува всяка нощ. Купува специален сос за картофките, защото знае, че го обичам. Помни малките неща,които имат най-много значение.Занимава се с програмиране и една вечер ми направи някаква програма, в която трябва да отговаряш на въпроси.Това, което се получи накрая беше мило послание,което ще помня и пазя винаги. Преди изпитите ми винаги ми пише окуражаващи съобщения.Веднъж ме накара да си затворя очите за 5 мин., а той през това време късаше листи и на всеки един пишеше по една голяма буква накрая ги залепи около вратата и се получи " А-DOOR (това съответно беше вратата) -A-B-L-E ". Беше много мило.Не ги свалих докато не се наложи да се изместим в друг апартамент. Когато заспах за първи път в него, колкото и да му беше студено не помръдна и за миг. Всеки ден се прибира в 3 през нощта , независимо дали е на училище, или е във ваканция, дали ще се прибере пеша, или с кола, само и само да сме заедно повече време. Една вечер просто стояхме в колата до вкъщи и слушахме радиото и си мълчахме. С него дори и мълчанието е комфортно. Изгледа всички сериали, които аз гледам, дори и тези,които смяташе за скучни.Когато се приберем вкъщи винаги оправя леглото ми. На първата ни среща върху билетчето от автобуса написа името ми и датата и до ден днешен си го пази в портфейла, както и други малки неща. На рождения ми ден бяхме на плажа, там той се състезаваше с другите, кой ще направи най-дългата жабка (не знам дали се изразих правилно) и с това да докаже, че от всички той ме обича най-много.Тогава запази едно камъче, което ми подари след 4 месеца. Даде ми любимия си суитчер, за да бъде до мен постоянно.Храни ме като бебе, мие ми ръцете и е мил и нежен при всяко едно докосване. Повтаря ми колко съм красива и колко много ме обича.И все пак усмивката му е най-милото, с което може да ме дари.Обичам си го,много, и предполагам това е причината да си направя регистрация тук, само и само да пиша в тази тема ...съжалявам, ако е станало прекалено дълго :/
    Последно редактирано от ironlady58 : 07-26-2013 на 15:45

  13. #13
    С моето момиче си имаме супер готините и мили моменти. Първата ни среща... понеже живеехме в различни градове, един ден, до като бях на лекции, реших да не ходя 2-3 дни на лекции и да замина за нейния град, понеже ми беше близо. През целия път бях толкова развълнуван... и когато стигнах до нейния град на автогарата и звъннах да й кажа, че съм там и тя с разтреперен глас каза - "идвам". Стоях сам на една пейка в тъмното и нямаше никого около мен и изведнъж видях едно момиче, което се затича към мен прегърна ме и ме целуна, а аз целия се разтреперих. Друго мило нещо е, когато за Коледа, трябваше да се прибера в моя град и да прекараме отделно празниците, нямаше как да се видим тогава, прибрах се, но ми беше мъчно и пак се върнах. Очаквах да прекарам Коледата сам, но една вечер, просто излезе от скайп, както си писахме, точно на Коледа и 10 минути по-късно беше пред вратата ми и си празнувахме заедно. Бях супер изненадан, понеже не очаквах такова нещо, нито имаше такива изгледи да сме заедно тогава. Беше най-хубавата ми Коледа и едно от най-милите неща които е правила за мен. Другото мило нещо което се сещам в момента е как на рождения ми ден ме изненада. Дойде в нас, прати ме до магазина и като се върнах беше наредила на пода свещички под формата на сърце и в средата на сърцето наши снимки, беше супер романтично и красиво. Всеки един жест, който е правила за мен, за нас е изпълнен с толкова мили, сладки, готини моменти. Друго сладко нещо което правише е, като се ядосаме после ме гушка и казва - извинвай. Е... после стана едно злобно човече и сега по-рядко го казва. Много обича да ме гушне и да заспи, имам чувството, че тогава лети, вместо да спи. Вчера както си лежах, по едно време бях се обърнал на другата страна и си гледах телевизия, до като тя спи, а те се пробуди и каза - гушни ме. Беше много сладко. А когато е заспала дълбоко, винаги се пробужда и ме търси да ме гушне.

  14. #14
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    като спим слага ръка на коремчето ми и ми казва, че обича да усеща лекото ми и спокойно дишане и все като се събудим ми казва, че мириша сладко, сладко на сън и че все се събужда с косата ми на лицето му и като не сме заедно казва, че му липсва
    казва ми, че след секс съм крехка и мъничка
    и вчера си говорихме за една героиня от игра, която съм аз и има лунички и аз му казах, че сега почти не ми се виждат, но като малка съм имала и са ми казвали пипи и той каза и сега си пипи и аз го питах защо и той каза защото си луда и с яки чорапки
    и като бяхме на гости при кака ми и нейния приятел и аз бях разстроена и той каза, че веднага е разбрал и че усеща като ми има нещо
    и ще купуваме общ подарък за майка му и сестра му за коледа като семейство ооох
    и ми се кара като изляза на студено разголена и ме облича дебело с шапка, шал, ръкавички
    и понеже разни около мен се оплакват, че им става досадно да спят с приятелите си и им е тясно и аз му казах на моя прекрасен любим колко съм възмутена и той каза колкото по-тясно, толкова по-добре
    и си бях забравила розовата гъбичка за къпане в банята му и той каза, че цялата баня ухае на плодове
    и ми каза че правя всичко уютно
    и понеже съм луда на тема чистота и онзи ден чистих през нощта в 3, но той ми обича лудостта и ми се радва
    и си мислихме име за бъдещото ни куче и си представяхме какво ще е пакостливо и колко бели ще прави и как аз точно ще съм изчистила и двамата с кучуто ще се прибират след разходка кални и мръсни и мокри от дъжда и как кучуто като разтръска козина всичко ще изпокаля и как аз няма да мога да им се сърдя
    и понеже много съм си развалила графика и той ми помагаше да си лягам навреме
    и ми се радва как като ми каже че баба му пратила вкусна яхния, аз започвам да питам за рецепти и какво е и се притеснявам, че някой му готви по-вкусно и ми каза ти готвиш най-вкусно, завиждат ти
    и ми иде да крещя на прозореца, че го обичам и че съм влюбена
    и си писахме и говорихме до 7 сутринта и съквартирантките ми казаха милата каква си влюбена
    и имаме толкова за наваксване и нямам търпение да го видя
    Последно редактирано от galaxy29 : 12-05-2013 на 20:48

  15. #15
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от galaxy29 Виж мнението
    ..
    ОЙЙЙЙ!!
    Соу суийт. Така ми липсва малко романтика в момента, ай.

  16. #16
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    като си лежах на него онзи ден и ми каза толкова си мъничка, ама наистина си много мъничка и мога да те сложа в джоба на ризата си
    и като се обличах, седеше зад мен и ме обгръщаше и целуваше вратлето ми
    и ми прави сандвичи за из път и ми ги увива като за пикник
    и беше запазил за мен загорка резерва и от немската philadelphia
    и каза, че живее в иглу и аз като му казах, че ще му хвана слънцето с въдица и ще му го донеса и той каза, че съм по-гореща от него
    и се подхлъзнах и той така ме придърпа в обятията си, че да съм в безопасност
    и сутринта като спинкахме и на мен ми се обадиха и той каза колко сънено говориш, ще им се доспи на хората
    и си е кръстил мечето в уоу на мен - павпав и като искаше заедно да изберем име на кучето спасител пак от същата игра и ме учи и мен на игрите му и играем заедно
    и ми каза как съм му помогнала в един труден период и се чувствам толкова хубаво от това
    и като му разказах как малката ми братовчедка все пита за мен и ми е нарисувала картинки и той каза, че за децата съм като принцеска от приказките
    и ще ми направи специален плейлист
    Последно редактирано от galaxy29 : 02-02-2014 на 01:22

  17. #17
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    3 484
    Колко сметка му направи на балъка в ресторанта?

  18. #18
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    момичета, вижте

    аз се разплаках, честно :д
    тооооолкова е мило

  19. #19
    Cuckata1
    Guest
    Рядко се намират свестни момчета Но аз имам късмета да попадна на едно такова!
    Много неща е правил за мен,както и аз за него.Но в момента се сещам за времето когато бях болна от много тежка пневмония и той седя при мен през цялото време..гледаше ме,готвеше ми,разхождаше ме,пазаруваше..общо казано гледаше ме като бебенце.Следеше за лекарствата,водеше ме на лекар и т.н!Родителите ми не живеят в България и съм късметлийка с такъв човек до себе си Пожелавам на всички свестни момичета..да попаднат на такова момче!
    П.С към момчетата:момчета,не всички момичета се интересуват от това как сте облечени,пари и каква ви е колата.Истинските се трогват и от малките неща.Дръжте се с гаджетата ви,както бихте искали един ден да се държат с дъщеря ви!

  20. #20
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    Цитирай Първоначално написано от Cuckata1 Виж мнението
    Рядко се намират свестни момчета
    то и свестни момичета се намират рядко

  21. #21
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    http://karticata2.tv7.bg/Новина/Поло....10156320.html александър сано и нели са ми много готини :д

  22. #22
    toni20002
    Guest

    Red face Тя <3

    Здравейте! Ще ви разкажа история за момиче , с което се запознах преди 5-6 месеца . ( тъй като съм на 15 историята може да ви се стори малко детска , но на мен ми топли сърцето ) ) Така та всичко започна когато след прочутите изпити след 7-ми клас се кандидатстваше. Аз кандидатствах и ме приеха там , където исках. Разбира се проучих всички (по фб ), които бяха в същата паралелка. Имаше много красиви момичета , но аз не познавах почти никой. Единствено едно момиче ми направи впечатление и именно с красотата си . И така първи учебен ден и т.н. много бях развълнуван , ново даскало и даскали , както и да е . На първия учебен ден не я видях веднага , но когато я зърнах сърцето ми се сви от срам ) . Тя беше толкова красива .... Може да се каже , че я харесах от пръв поглед . Не се запознахме веднага. Приятелите ми започнаха да ме “базикат“ с нея и така я харесах някак си още повече (не питайте как ) и започнах да й пиша по фб . С времето се сближихме . Стана сравнително бързо , защото много си допаднахме а й си личеше , че тя има някакъв интерес към мен. Когато д/г разчупихме леда (по фб :/ ) и се запознах и с приятелките й те ми казаха , че съм първият , който тя харесва по-сериозно и , че е по-срамежлива . На мен обаче не ми пукаше тя беше прекрасна и се държеше прекрасно с мен. Така започнахме да се сближаваме повече и повече. Ще превъртя до коледното . Ии така коледно “парти“ - първото ни като нов клас . Беше страхотно. По това време вече се знаеше , че се харесваме . И изведнъж пуснаха една песен - балада (за бавни танци , знаете ги ) и така бях притеснен и всички ми викаха “аре е брат покани я кво толкова“ и в край на сметка я поканих с най-баналното. Искаш ли да танцуваме ^^. И тя се съгласи като каза “Добре.“ и се усмихна по начин , по който само тя може )). Беше много хубаво танцувахме един до друг и беше вълшебно . Тогава за първи път си говорихме само двамата . И както си танцувахме тя се подхлъзна и за малко да падне , но аз не я изпуснах и й казах “Ще паднеш , внимавай “ и тя се усмихна и ме прегърна по-силно и ме притисна до себе си . Не бях изпитвал същото нещо с друго момиче , бях много щастлив. И исках тя да бъде моята първа приятелка (гадже). Обмислях няколко пъти как да й предложа. И в край на сметка измислих. Идеята беше да я изчакам пред тях да излезе да се разходим да си поговорим . Попитах я дали иска да излезем да й кажа нещо и тя започна да разпитва какво искам да я питам и т.н. и аз й казах , че уж съм искал да й кажа , че я харесвам . Тогава тя внезапно ме изряза с думите , че не е готова още за приятел , бях съкрушен и помислих , че всичко красиво , което сме имали е отишло на вятъра :/ . Но не беше така продължихме да си пишем и да се харесваме аз и казах , че я разбирам , защо не иска да си има приятел и т.н. Аз продължих да се държа мило към нея да й правя комплименти да й казвам колко е красива , какъв прекрасен характер има и колко много значи за мен . И така стана Свети Валентин. Попитах една моя приятелка , която е близка с нея дали може да я попита как ще реагира ако й взема нещо. Тя написа , че не иска нищо и на мен ми стана тъпо ядосах се . Поговорихме с нея за това и се оказа , че нея я е срам от класа ни и от подигравките . И в край на сметка се отказах да й взимам нещо . Когато една близка моя и нейна приятелка ми предложи да я изненадам докато сме насаме . Съгласих се. Приготвих подаръка си и я чаках пред тях , тя не знаеше , че ще съм там тя очакваше приятелките си , защото щяха да излизат заедно. Когато ме видя много се изненада погледна ме и с усмивка на лице ме попита какво правя там. Аз и отговорих , че въпреки че тя не е искала подарък аз съм й взел тя ми благодари много и ме прегърна. Беше страхотно !!! Почувствах , че трудът и времето , което съм положил са оценени . След точно два дена беше отново Понеделник ( време за уч-ще д: ) и аз си помислих , че тя ще започне да си говори повече с мен и да иска да сме по-близки. Но точно обратното започна да ме избягва и игнорира. Почувствах се ужасно помислих , че жестът , който съм направил е бил грешка и започнах да виня себе си за това , че я изгубих .. дори се разплаках ( за първи път заради момиче) чувствах се наистина ужасно , и след дни , когато вече се бях примирил с това , че тя е минало. Тя започна да се държи мило с мен отново , оказа се , че се е държала така , защото не е готова за приятел и не е искала да ми дава напразни надежди , но не искала да ме загуби. Почувствах се по-добре. С времето чувствата ми към нея се завърнаха все по-силни. Така и продължаваме да прекарваме моментите си заедно <3 . Може и да не сме гаджета , но все пак имаме нещо специално и аз се радвам , че съм изпитал и изпитвам такива уникални чувства с такова уникално момиче <3 <3 <3 . Благодаря на всеки , който отдели време да прочете моята история , искрено съм щастлив , че успях да я споделя с вас!

  23. #23
    Мега фен Аватара на YSMF
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    в компютъра ти
    Мнения
    3 220
    Още преди да бъдем заедно беше човека с най - мило отношение към мен. Аз му помагах, той ми помагаше. Седял е по нощите, за да си говори или пише с мен. От всичките глупости, които съм приказвала, той е намирал важните неща. Мъкнал ме е полу-припаднала из града без да му пука как го гледат хората само и само да стигна до нас и да ми бъде помогнато, плакала съм с него. Най - много ми харесва, че ме прегръща, така изведнъж и без причина.

  24. #24
    Най-милото нещо, което е правил за мен е факта, че работи едно лято заради мен, за да можем после да прекараме най-вълшебните две седмици заедно. И имаше търпението да ме научи как се прави суши. <3
    [color=#B22222][size=3][b]


    Savoure l’harmonie du ciel,
    Vois que tout est essentiel,
    Et comprends que, toi aussi, tu en

  25. #25
    Супер фен Аватара на Your.Passion
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    1 325
    Цитирай Първоначално написано от Hayashi Виж мнението
    Най-милото нещо, което е правил за мен е факта, че работи едно лято заради мен, за да можем после да прекараме най-вълшебните две седмици заедно. И имаше търпението да ме научи как се прави суши. <3
    Същото.
    Тази тема ми стопли сърчицето<3

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си