.
Отговор в тема
Страница 1 от 26 1234511 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 643
  1. #1
    Голям фен Аватара на bitchwolf
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    834

    Най-милото <3

    Здравейте, съфорумници Искам малко положителни емоции. Бъдете така добри и ми споделете най-милото нещо, което ваша половинка е правила за вас. Нещо, което ще пазите винаги в скъпите си спомени за този човек.

    Кой предложи той заложи:
    Беше 14.02 - първият Свети Валентин, на който имах гадже. Бяхме 8-ми клас. Прекрасното ми същество ме чакаше с розичка в ръка и ме заведе в един страхотен ресторант. Прекарахме си супер, но не това беше най-милото. Когато излязохме решихме да се поразходим покрай НДК. Когато минахме по моста на влюбените на средата той спря, хвана ме за ръка и ме целуна. Оттогава, винаги когато минаваме от там спираме, за да се целунем.
    I'm inside! Open your eyes! I'm you! Sad but true!!!

  2. #2
    Супер фен Аватара на rusoto_baby_f
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    1 020
    Нещото което никога няма да забравя е, че пътува 2000км само за де ме види...

  3. #3
    Мега фен Аватара на fenkaaa
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    3 416
    Толкова неща ми изникват в главата,че ако започна да пиша,не знам дали ще мога да спра..

  4. #4
    Супер фен Аватара на GreenFairy
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    В сърцето на слънцето
    Мнения
    1 622
    Най-милото нещо, което е правил за мен беше да дойде с колелото на 50-60км от София за да ме види и да ми направи лимонада В последствие остана още 2 дни, като спеше в гората на спален чувал. Определено никой не беше правил подобно нещо за мен. Накара ме да се почувствам наистина специална и да видя колко много държи на мен. Пожелавам на всеки да изпита това чувство!

  5. #5
    Мега фен Аватара на TheBeliever
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    6 033
    И е пътувал стотици километри, за да бъде с мен, и ме е чакал в студа под дъжда, и е треперил над мен цяла нощ, и ми е бърсал сълзите и е плакал с мен... Но ако трябва да избера едно нещо, което ме умилява най-много, това ще е когато ме завива. Тривиално е, банално е, но от този нищо и никакъв малък жест на мен ми става най-мило.
    I'll forget the love letters you never fuckin' wrote

  6. #6
    Мега фен Аватара на YSMF
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    в компютъра ти
    Мнения
    3 220
    Още преди да бъдем заедно беше човека с най - мило отношение към мен. Аз му помагах, той ми помагаше. Седял е по нощите, за да си говори или пише с мен. От всичките глупости, които съм приказвала, той е намирал важните неща. Мъкнал ме е полу-припаднала из града без да му пука как го гледат хората само и само да стигна до нас и да ми бъде помогнато, плакала съм с него. Най - много ми харесва, че ме прегръща, така изведнъж и без причина.

  7. #7
    Най-милото нещо, което е правил за мен е факта, че работи едно лято заради мен, за да можем после да прекараме най-вълшебните две седмици заедно. И имаше търпението да ме научи как се прави суши. <3
    [color=#B22222][size=3][b]


    Savoure l’harmonie du ciel,
    Vois que tout est essentiel,
    Et comprends que, toi aussi, tu en

  8. #8
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Веднъж, в началото на нашата връзка, бяхме на планина. Започна да вали дъжд, докато се разхождахме, а и пътят беше стръмен и кален и той ме взе на гърба си и ме носеше през цялото време. Аз настоявах да ме остави, но той не ме пусна. Винаги се грижеше за мен. Прибрахме се във вилата мокри, аз бях премръзнала и той ми помогна да се преоблека, не буквално да ме преоблича, но ми донесе дрехи, пусна другите за се изперат... направи ми топъл шоколад, запали камината, сгушихме се заедно на креслото, зави ме с одеалце и гледахме как гори огъня...

  9. #9
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Прибра се един ден по-рано от село, за да ме види. Мъкнал е едно детско меню от Мак Донълдс за мен 200 и кусур километра. Бягал е цялото разстояние от тях до вкъщи, за да имаме повече време да се видим. И още мнооого, много неща. Нямам класация на най-милото или най-немилото нещо, което е направил.

  10. #10
    Мега фен Аватара на AliceSw
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    a place called home
    Мнения
    5 391
    най-тъпото, което мога да кажа...като сме се разделили и сме станали приятели ги е правил човекът...след всичките години, че си спомня, как ме е видял за пръв път, как е решил, че съм прекрасна...как ми е търпял истериите, когато не му е мястото и не му е работа вече, как е решил, че ще имам място в живота му....с времето става романтично...а когато са минали години боли тоооолкова много...и каквото ми остава, че има хора, които винаги ще обичам....все тая какво са ми направили, все тая какво не са понесли, само защото са те...
    Последно редактирано от AliceSw : 11-25-2012 на 22:47
    Това е болест да съм влюбен в теб,
    това е болест, вярвам на приятел.
    Това е корист - целият живот,
    това е грешка, но тя не се повтаря....

  11. #11
    Супер фен Аватара на Wednesday666
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 063
    В момента най-милото, за което се сещам е как докато спи дълбоко, ме търси дали съм го него и когато ме усети - прегръща ме или ми хваща ръката и продължава да спи също толкова дълбоко ..
    Това беше толкова миличко за мен, едва ли някога ще го забравя ..

  12. #12
    За най - хубавото не мога да се сетя , но винаги ще помня най - лошото !
    Беше 14-ти Февруари и с първата ми приятелка/любов трябваше да се видим , бях и купил огромно сърчице и бях чакал този ден с нетърпение..чаках си аз чаках.. и тя просто не дойде , след като чаках 2 часа като идиот и звъннах , питах я къде е какво става , а тя ми каза :"Еми сорри , обаче съм във баба на гости много исках да я видя довечера ще говорим " .. още като ми каза това знаех , че нещо не е наред..защото тя мразеше да ходи в баба и ..вечерта влезе в скайп , писах и .. чаках 10 мин. и след тези 10 мин получих един огромен роман който гласеше "Извинявай , обаче аз никога не съм те обичала , искам да се разделим съжалявам " след 1 година и 9 месеца връзка .. просто това нещо няма забравяне..
    Последно редактирано от TROLLDADLOLCAKE : 11-25-2012 на 23:36
    Опитах да те върна и пак да те прегърна , но времето отлита , а назад не ще се върна .. Истински остана жива в тая тъжна рима, а тебе те няма , няма те вече година ...

  13. #13
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105
    Цитирай Първоначално написано от AliceSw Виж мнението
    най-тъпото, което мога да кажа...като сме се разделили и сме станали приятели ги е правил човекът...след всичките години, че си спомня, как ме е видял за пръв път, как е решил, че съм прекрасна...как ми е търпял истериите, когато не му е мястото и не му е работа вече, как е решил, че ще имам място в живота му....с времето става романтично...а когато са минали години боли тоооолкова много...и каквото ми остава, че има хора, които винаги ще обичам....все тая какво са ми направили, все тая какво не са понесли, само защото са те...


    //не ми се пише в темата. може би друг път;

  14. #14
    Супер фен Аватара на Azoria
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Bulgaria
    Мнения
    2 076
    Цитирай Първоначално написано от TROLLDADLOLCAKE Виж мнението
    За най - хубавото не мога да се сетя , но винаги ще помня най - лошото !
    Беше 14-ти Февруари и с първата ми приятелка/любов трябваше да се видим , бях и купил огромно сърчице и бях чакал този ден с нетърпение..чаках си аз чаках.. и тя просто не дойде , след като чаках 2 часа като идиот и звъннах , питах я къде е какво става , а тя ми каза :"Еми сорри , обаче съм във баба на гости много исках да я видя довечера ще говорим " .. още като ми каза това знаех , че нещо не е наред..защото тя мразеше да ходи в баба и ..вечерта влезе в скайп , писах и .. чаках 10 мин. и след тези 10 мин получих един огромен роман който гласеше "Извинявай , обаче аз никога не съм те обичала , искам да се разделим съжалявам " след 1 година и 9 месеца връзка .. просто това нещо няма забравяне..
    Влязох в тази тема да се заредя с позитивни мисли и ти ме разби направо... :Х ужас..
    Всяка следваща минута е нов шанс да преобърнеш живота си! (:

  15. #15
    Супер фен Аватара на TheBobqk
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Бургас
    Мнения
    1 572
    Няма най-мило нещо, защото всяко нещо е мило. Често ми подарява цветя, готвим си, бърсал ми е сълзите, смеем се заедно, но най-важното за мен е, че той е единственият, който остана до мен в най-трудните ми моменти, нещо което други хора пренебрегнаха. Той вярва в мен.
    ^^^
    Бургас <3

  16. #16
    Голям фен Аватара на reperw
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    825
    Цитирай Първоначално написано от TROLLDADLOLCAKE Виж мнението
    За най - хубавото не мога да се сетя , но винаги ще помня най - лошото !
    Беше 14-ти Февруари и с първата ми приятелка/любов трябваше да се видим , бях и купил огромно сърчице и бях чакал този ден с нетърпение..чаках си аз чаках.. и тя просто не дойде , след като чаках 2 часа като идиот и звъннах , питах я къде е какво става , а тя ми каза :"Еми сорри , обаче съм във баба на гости много исках да я видя довечера ще говорим " .. още като ми каза това знаех , че нещо не е наред..защото тя мразеше да ходи в баба и ..вечерта влезе в скайп , писах и .. чаках 10 мин. и след тези 10 мин получих един огромен роман който гласеше "Извинявай , обаче аз никога не съм те обичала , искам да се разделим съжалявам " след 1 година и 9 месеца връзка .. просто това нещо няма забравяне..
    ауч доста гадно :/ съчувствам ти...амиииииии съжалявам ,но за мен още никоя не е правила мили неща...само аз правя и без да ми се връща което ме натъжава ,но това е не мога да го променя...нямал съм сериозна приятелка до сега..нищо,че съм имал над 15 връзки..и всичките ми обясняват колко са сериозни колко ме обичат .. по дяволите знаете ли какво е обич ?! Чакам деня.. в които не само аз ще мръзна на вън за да я видя... иска ми се веднъж и мен някой да ме изчака за да ме види искам да знам ,че и аз липсвам на някой... все едно аз имам само тъжни истории ще чета ваще и ще ви се радвам :/ ще чакам моя миг ...ако дойде разбира се...

    съжалявам ако има правописни грешки
    Последно редактирано от reperw : 11-26-2012 на 10:34

  17. #17
    Най милото нещо което моето момиче е правило за мен - направихме 6 месеца заедно , разбрахме се да се видим и тя ме чакаше с торта която сама бе приготвила . Много ме зарадва и ми стана много приятно . Иначе ме радва с всяка усмивка , спонтанна целувка или прегръдка

  18. #18
    anonymous708973
    Guest
    Толкова неща е имало...
    Сещам се веднъж, когато си спим... изведнъж той скача, придърпва ме силно и ме прегръща. Бил сънувал лош сън и искал да е сигурен, че съм при него. Беше толкова миличко.

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от Azoria Виж мнението
    Влязох в тази тема да се заредя с позитивни мисли и ти ме разби направо... :Х ужас..
    Извинявам се , за което ... :Х
    Опитах да те върна и пак да те прегърна , но времето отлита , а назад не ще се върна .. Истински остана жива в тая тъжна рима, а тебе те няма , няма те вече година ...

  20. #20
    Супер фен Аватара на cweeet
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 354
    хммммммммммммммммм..той замина за Англия да учи за 4 години, но решихме да продължим да сме заедно и каквото времето покаже. На 25 септември ставаха 11 месеца откакто сме заедно, вечерта той ми писа в скайп да слезна долу и аз първоначално някаква паника, помислих, че нещо с някой се е случило и слизам аз долу и що да видя. Баща му, понеже е много добър човечец, с един огромен шоколад милка и с един огромен лилиум. Аз просто онемях,нямах дори достатъчно думи да благодаря,просто бях в шок. Лилиумът ми е любимото цвете, но това сме говорили преди ехеееее,може би година, а точно предния ден говорих колко ми се яде шоколад с цели лещници.
    Просто.Нямам думи, определено това е най-милото нещо, което някой е правил за мен, не самият факт, че е шоколад и цвете , много банално блабла, а начинът, по който ми бе поднесено и самия вид и като цяло целият замисъл,целият жест.Неописуемо беше.
    Друго много миличко и запомнящо се беше, когато станаха 3 месеца,откакто сме заедно и беше януари,25. Много сняг валеше, чак на парцали. Той трябваше да дойде до нас, да си хенг аутваме, просто ей така, аз даже бях изключила коя дата е. Стана към 8 часа и се позвъни, слизам долу и го гледам леко намръщен и ми каза "Виж отзад,май си скъсах якето на един храст" и се обърна да видя и ха(!), държеше роза и се обърна ухилен до уши при вида на реакцията ми с думите "Честити 3 месеца!''. Не знам тогава дали от падащия едър сняг,пухкав или от светлината на уличната лампа, под която ясно личаха падащите снежинки, или от самия него, но тогава ми стана толкова миличко, толкова приятно. Тогава осъзнах за пръв път, че 100%-центово обичам този човек.
    По-нататък най-вероятно ще ми хрумнат и още подобни флашбакс, но засега само тези ми изникнаха най-ярко в съзнанието.
    Последно редактирано от cweeet : 11-26-2012 на 20:55

  21. #21
    Супер темичка и супер истории.

    Хайде, давайте още, да се вдъхновя и аз за нещо...

  22. #22
    Супер фен Аватара на IseeDEADbodies
    Регистриран на
    May 2011
    Град
    Бургадидас !
    Мнения
    2 894
    А аз какво ще спечеля от цялата работа ?
    "Аз не предател съм, приятел съм от класа. За моите хора скачам в гроба, ритам, чупя, газя ! Добре гърба си пазя, в крака не лазя и по-добре поярвай - лош късмет е да те мразя !"

  23. #23
    Голям фен Аватара на bitchwolf
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    834
    ^Ти не е задължително да печелиш нещо. Ще спечелят онези, които все питат какво да направят за половинките си и нямат идеи. Е тук може да почерпят малко... Ако за темата питаш к'ва печалба носи, такава. : )
    I'm inside! Open your eyes! I'm you! Sad but true!!!

  24. #24
    Голям фен Аватара на bitchwolf
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    834
    Това е спам. Не влизайте. Благодаря.
    I'm inside! Open your eyes! I'm you! Sad but true!!!

  25. #25
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Sea of Sins..
    Мнения
    5 192
    Цитирай Първоначално написано от TheBeliever Виж мнението
    Но ако трябва да избера едно нещо, което ме умилява най-много, това ще е когато ме завива. Тривиално е, банално е, но от този нищо и никакъв малък жест на мен ми става най-мило.
    Същото. Обожавам когато заспя на дивана да ме пренесе на спалнята, да ме завие и да ме целуне по челото.
    "Come and take a walk on the wild side,
    let me kiss you hard in the pouring rain
    you like your girls insane..."

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си