.
Отговор в тема
Страница 26 от 26 ПървиПърви ... 162223242526
Резултати от 626 до 643 от общо 643
  1. #626
    Тази тема я бях забравила, както и нещата дето съм ги писала преди години.. хората се променят
    Та да се разпиша и аз, въпреки че даже не знам откъде да започна.

    Винаги когато пътуваме нанякъде и му се наложи да спре по-рязко или да направи някаква неплавна маневра автоматично си слага едната ръка пред мен, за да ме предпази да не се ударя в случай, че нещо се случи.
    Освен това ме оставя да пускам моя Spotify List
    Като типичната жена и на мен краката и ръцете са ми винаги студени и спя с чорапи и една вечер бях заспала без и той ми ги беше обул.
    Също така вечер като си легнем ме гушка и понеже той заспива бързо, но спи леко, понякога докато още се унасям го усещам как се събужда и ме придърпва отново до себе си и пак заспива.
    Една вечер като се прибирахме отби неочаквано в страни на пътя и слезе за да ми откъсне цвете от някаква градинка просто ей така
    Вечер като заспиваме ми чете.
    Всеки път като сготвя ме гледа влюбено и ми припомня че никога до сега не е имал приятелка, която да може да готви
    Учи някакви български изречения и думи ей така, понеже му харесвало как се усмихвам като го чуя
    Обича да се държи неадекватно като пазаруваме заедно и ми подхвърля някакви неща когато най-малко очаквам и ми вика "catch" и после ми се смее на реакцията. Вози ме на пазарската количка.
    Задава ми въпроси на теми по които е перфектно информиран и аз му обяснявам докато не се усетя по огромната му усмивка, че явно е наясно с това, което говоря и после ми казва че просто обожава да ме слуша и гледа как се обяснявам
    Миналото лято като си бях спукала една кост на глезена и бях с шина ходихме на разходка в един парк и ме носи на гръб, за да не се напрягам.


    И последните ми 2 седмици някъде бяха изключително трудни и беше неотлъчно до мен и се грижеше да съм ок и ме окуражаваше, че нещата ще се оправят. Първите няколко дни даже се прибираше по-рано от работа за да не съм сама и да може да ми отвлича вниманието от лошите неща.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  2. #627
    Супер фен Аватара на paradosou
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    2 413
    Казва, че ставам по-красива като се усмихвам.

    Оф, а това сигурно звучи много досадно-битово, да не кажа инфантилно за странични слушатели, ама бях хремясала и исках да си сложа наркотична доза капки за нос. Почти ми се разкрещя, че предозирам и да не се лигавя, с това не бивало шега… накрая естествено просто ми ги измъкна от ръцете да не пипам. Което на фона на всеобщия темерутизъм в тази връзка и на фона на схващанията му например за самоубийците в стил "Колкото повече самоубийци има, толкова по-малко самоубийци има. Вселенски парадокс!" e доста мило.

    Веднъж като дойде да ме вземе с колата беше спрял на кофти място и така стесни доста пътя на останалите шофьори, съответно нямаше как да се нацелуваме качествено и само си докоснахме устните. Дотогава не го беше правил, обаче този път паркира малко по-нататък, сигурно само 50 метра напред, и ме нападна. Питам „Защо спря тук“, той „За да мога да си те целувам преди да тръгнем, че после искам да хапна“.

    Като изникне някакъв проблем, дори да е дреболия, макар първоначално като мрънкам да се дразни, после „взима нещата в свои ръце“ и измисля решение.

    Случва се да се извини и не демонстрира някакво изкуствено супер надуто его, което да не му позволява да признае като е сгафил… дори да не искам да го призная, има относително широк поглед и не се смята винаги за прав, стреми се да разбере наистина ли е направил тъпотия, или просто аз съм си създала нереалистично кофти балон и се самонавивам.

    Каза на най-добрия си приятел, че сме с еднакви телефони още от преди да се съберем, което според глупавото ми женско мислене е нещо като „Ето виждаш ли колко си приличаме и сме като дупе и гащи още от преди да я открадна“.

    Откъсна дива ягода докато бяхме на едно пътешествие с теснолинейка в жегата и въпреки че беше единствената я даде на мен, изразявала любов.

    Скарахме се и ми се изнерви много, потегли с мръсна газ, обаче към час и половина по-късно ми писа „Ако не спиш и ако си се успокоила, ела, на паркинга зад блока ти съм“...

    Живея на първия етаж и след някакъв рожден ден настоя да дойде да се видим само за няколко минути в 3 и нещо през нощта, напълно наясно с идеята, че на следващия ден и двамата ще ставаме. Целувка през прозореца като на филм.
    Последно редактирано от paradosou : 08-06-2018 на 14:51

  3. #628
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Прекарах повече от месец в другия край на страната, но нямаше уикенд, в който той да не е при мен, въпреки че единственото време, когато имахме възможност да се виждаме, беше късно вечер. Толкова много километри и сумати разходи, само за да спим прегърнати два пъти седмично.

    Сутрин не тръгва за работа без да ме събуди с целувка и да ми каже колко много ме обича.

    Славя се с леко отвратителен характер, който той успява да изтърпи, дори да се държа като пълна истеричка, никога не повишава тон и прави всичко възможно да ме успокои. Компромисите, които е правил, за да ми угоди, няма как да бъдат преброени. Благодаря му за всеки един ден, в който е до мен, с малки любовни бележки, романтични жестове или като му нося обяд, който съм приготвила сама вкъщи, когато не успява да излезе в почивка. Казват, че всеки има един специален човек в живота си и съм сигурна, че това е моят.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  4. #629
    Винаги ме изслушва дори да е нещо напълно незначително, което него не би трябвало да го интересува.
    Забелязва и помни всичко в детайли, знае точно как си пия чая или с коя вилица обичам да ям

    Като се нараня някъде, не пропуска да го целуне, за да ми мине по-бързо
    Като бяхме на почивка тази година ми купи плетена гривна с котвичка и каза, че символизирало, че се е "закотвил" при мен и няма мърдане
    Миналата седмица ми позволи да го возя, понеже знаеше, че искам да си карам колата, въпреки че той щеше да се побърка на седалката до мен
    Всяка сутрин ако сме заедно ме целува за добро утро, ако не сме, никога не пропуска поне да ми прати някой сладък СМС или да ми звънне.
    Оставя ми бележки с нови причини поради които ме обича

    Преди седмица-две имах много гаден ден, нищо не ми вървеше както трябва, още с излизане от нас почнаха да се случват някакви неща, на работа станаха много поразии. Накрая се прибрах при него и му обяснявах колко ужасен ден съм имала, а той само ме гушна и каза "For what it's worth I love you and I am very proud of everything you do" И ето как един гаден ден се превърна в прекрасен, топъл спомен <3

    И днес като се прибра от 4 дневното пътуване ме гушна още от вратата и ми каза "I'm home" и не ставаше въпрос за къщата
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  5. #630
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Оная седмица бях болна, отивам у тях и ще излизаме, предвидливо не си взех сок от магазина, понеже няма да сме в тях, ми на бар. Отказа си плановете, че да може да си гледа трупчето и аз нали, готова да ходя да си купувам сок, надмогнах си мързела, а то "А, не, никъде няма да ходиш. Забранявам ти!" и ми подава чаша компот с няколко бучки лед, та да ми стане по-добре в устата. И такъв, забрани ми и да пия, докато леда не се стопи, нали ме било боляло гърлото - нямало още повече да ме доразболява. Беше мило на не знам коя степен. <3

    Снощи сме на куиз и отива да ни вземе нещо за пиене от бара, пита какво искам аз и аз казвам "Само кола, гад, не ща алкохол". 5 минути по-късно се появява с кола с лед и лимон + сламка - както си я пия по принцип. Не е кой знае какво, но е мил факта, че е запомнил как си пия кафето и колата. Това за кафето пак - онзи ден го помолих да ми направи кафе, докато си измия лицето и зъбите, връщам се от банята - баш-баш както го пия без нито прашинка захар/кафе отгоре, без нито капка вода от това, което аз си правя.

    Една вечер преди няколко месеца точно влизам в тях след работа и ще се къпя и оправям за сън, даже не ми се яде. Той си пече сандвичи за вечеря. Докато ги направи, стоя при него да се видим и десет пъти ме пита дали искам сандвичи, аз десет пъти отказах. Влизам да се къпя, 10 минути да съм се забавила, след което се връщам и заварвам гадта да стои в очакване с две чинии сандвичи, филма със зомбитата зареден и чака, климатика пуснат да се поохладим и двамата след бач И ми взел даже и шоколадов сладолед. Последното е важно, защото изобщо не обича шоколадов сладолед, та ще рече, че си е надвил задника за мен. Ще рече, че егото му е по-малко от мен.

    А пък сутрин като се събуждам - я за работа, я само да пия кафе - ме гушва в просъница и не ме пуска да стана, само при най-малкия опит да мръдна. Трябва да кажа, че така и така, отивам еди-къде, та да се опомни и да ме пусне.
    И продължава да се мята отгоре ми, когато се стресне нещо на сън. Сутрин съм му казвала, че прави така и не помни нищо, та явно е съвсем несъзнателно, което е още по-мило.

    А една сутрин, явно сме били нахранимайковци и двамата, та се надигна твърде рано - към 6-7 - питам къде отива, оттоваря че след малко идва и аз да спя. Спя си аз и след няколко часа се надигам, него още го няма. Ват да фуцк?! Отивам в кухнята да си правя кафе и го намирам да прави палачинки. "Ъ, що не ме събуди да ти ги направя аз?!" И той "Ма, бебчо, те са за теб... Предния път ти ми прави, сега аз на теб." И аз опадах по земята от кеф. <3

    Изказвания от типа "Ем, то ти си малко ПраЗчо и леко гламаво, но как юе те дам на друг?! Нали момчето ще ме намрази?!" или "С кой си пишеш?! Кого да бия?!" са редовни. Или оная горда физиономия, когато ходим по улицата, а мен някой ме заглежда. Обяснява я с "Гад, как мога да ревнувам от факта, че някой иска нещо мое?! Щом всичкинго искат, а аз го имам, трябва да се чувствам горд, нали?"
    И първият път като ходихме у бабини му, в малък град наоколо ни - "Ела сега да те разведа по нашия етаж, че да знаеш коя стая кво предназначение има, а и на кого е."
    И да - като се запознах с брат му и племеника се опита да научи хлапето да ми вика "леля", което някак си ми говори за планове отвъд къде ще ядем довечера. И като цяло - включва ме в неща, които предстоят да се случват след някакви месеци, понякога говори за години... Иска да съм част от това.
    квак

  6. #631
    Супер фен Аватара на paradosou
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    2 413
    Нещо се бяхме сдърпали и ми домъкна шоколад иии ме гушна.
    Същата вечер предложи да отидем на суши ресторант, понеже му бях споменала, че отдавна не съм си взимала "сурова риба", ахах. Мило е, предвид, че той е нещо като традиционалист и никак не уважава сушито + дори не е сигурно ще си хареса ли нещо друго в менюто.
    Като заспиваме винаги ме придърпва ~ и не само де, винаги, когато усети, че даже за малко сме се раздалечили.
    Подари ми роза, много е красива :х. А още по-красиво беше, че я донесе веднага след работа, както беше омазан в масла от глава до пети.
    Проявява търпение с изнервящия ми на моменти характер и наистина обръща внимание какво говоря, дори да си има едно на ум, че може и да е глупост xDxDxD.
    Бяхме на плаж и се излегна върху мен, за да не ме вземел някой друг.
    Каза ми, че ми вярва и това е едно от нещата, които най-много обича в съществото ми.

  7. #632
    Супер фен Аватара на paradosou
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    2 413
    Хайде малко и аз какво съм правила:
    на един покрив му беше студено, на мен не чак толкова, тениската му беше една такава супер тънка, бяхме се облегнали на нещо като стена, наполовина лежейки, и си сложих ръцете на кръста му, за да не е толкова кофти усещането.
    Купих му някакъв гумен материал, по негова поръчка де, още не съм почнала да гадая какво му трябва, обаче после щях да излизам и ей така, за да се усмихне, написах закачка на едно листче и я оставих на бюрото заедно с бленуваната xD гумена лента. После се прибирам, гледам бележка в отговор. Не остава по-назад.
    Като излиза или просто отива в друга стая държа ръката му до последно, докато не се отдалечи достатъчно, че вече да е невъзможно да се докосваме. Не се е оплакал, уж не си пада по сладникавостта, обаче си му е много добре така.
    Бях предложила да взема брат му от гарата, за да не се разхожда той, а да си пише дипломната.
    Взех му мускалче с розово масло, така де, от Розовата долина съм, няма да се излагаме пред чужденците, и му го оставих в колата. После разбрах, че адски много харесва аромата и сега съм се навила да му изнамеря десетки миниатюрни стъкленички, за да си има постоянно.))

  8. #633
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Между другото, модераторите, тая тема трябва да си я направим и не само за гаджета, ми и за семейства И приятели, също и за непознати хора. Хрумна ми, че може да е интересно.


    Случка с баща ми: Майка ми онзи ден взела сладкиш, където се продава на парчета, оставила го в хладилника и ми пише "тка и тка, яжте сладко", само където нещо е станало объркване с парчетата и са с едно по-малко. И аз вечерта ям сладко, но оставям половината парче за тати и му го връчвам - как ще оставим дъртия без сладко, все пак?! И той такъв седи, гледа ме умилително, гледа сладкиша, пак мен, пак сладкото и изцепва "Абе, хубаво щеше да е да има правилната бройка, но си изяж парченцето." и ми го добутва такъв пред мен. На следващия ден на прибиране минал през кауфланд за нещо, пазарувал това-онова и зор-зорна ходил да ми търси желирани мечета, щото съм му предложила половинката си. Имам най-готиния тати евър. <3

    Мъжки нъдъпъ: Звъни и казва, че имат нужда от помощ с пазаруването, щото ще готвят с приятелката му - не живее по БГ и е неориентиран, та отивам. Награбва се с доста повече, отколкото ми се струва нужно и питам дали ще храни казарма. И той "Ам, ти, кретен такъв, няма ли да дойдеш да ми опиташ пастата?! От сто години ти обещавам да ти готвя..." Колко е хубаво, че мисли за мен. <3

    Женската нъдъпъ: Тая е голяма шматка - купува си шоколад, вино, чипс, нещо и редовно се спира със зор, че да ми остави половинката. И даже и ми я носеше, когато беше до мен... Колко пъти е чистила с мен в нас, когато ще местим неща или ще се преместваме нещо, не е истина. Пък веднъж, не живеех покрай нашите за няколко месеца, ми в друг град, я помолих да ми досъбере забравения багаж - пила кафе с нашите, обиколила ми стаята, събрала още 50 боклука без да и кажа, иде ми на гости и ми стоварва половин сак. :дд Често се случва да се разхождаме на някъде, да се метне върху мен и да изцепи нещо мило тип "ама аз те обичам, бееее!" с лигавия глас. Или пък, когато види нещо в магазина (основно козметика), което знае, че ще харесам, го купува и ми го подарява, сумата му и пари не ми е взела за боклучки, а всеки път предлагам до откат. И пече чушки с мен, въпреки опасността да си разтопи ноктите. <3

    Една с непозната мацка/клиент: Трябваше да си плати, дава ми последните си пари и аз забелязвам, че едното от левчетата не е левче, ми е евро. Казвам и, а тя остави всичко, хукна към най-близкия чейндж, обмени пари и ми дава, обаче казва, че не си иска еврото, а ми го подарява специално на мен да ми било носело късмет, здраве и любов. Месеци наред още седи в портфейла ми, а случката ми оправи деня.
    квак

  9. #634

  10. #635
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Ооо, колко сте сладички <3
    Чак ми се доповръща
    Ти няма ли да се включиш?
    квак

  11. #636
    бяхме се сдърпали за простотия и лежахме на леглото.. тя играеше на някаква игричка на телефона, а аз се унесох и заспах без да се усетя.. след известно време се събуждам с нейната ръка на лицето ми и ме гледаше влюбено и ми каза да отворя уста и ми даде да опитам домашна торта, която беше приготвила, понеже ме издразни с мрънкането си по-рано през деня и искаше да се реваншира.. не беше много вкусна, ама погледът и усмивката й бяха достатъчни

  12. #637

  13. #638
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението

    Имам хиляди моменти с Левислава, но едва ли би искала да ги чуеш
    Левислава и Десислава изобщо не са неща, от които се интересувам. Ама като цяло е хубаво да има едно позитивно място във фороня, че стана навик да си говорим само за мръсотии и простотии.
    квак

  14. #639
    Голям фен Аватара на LoveSofia
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    523
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Левислава и Десислава изобщо не са неща, от които се интересувам. Ама като цяло е хубаво да има едно позитивно място във фороня, че стана навик да си говорим само за мръсотии и простотии.
    Е, щом не се интересуваш...

  15. #640
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Гадта ми, макар че вчера ме ядоса, на връщане от морето е минал през Варна, през Макдонълдс и, макар да отказах като ми звъня, все пак ме е имал предвид и ми е взел чийзбургер. <3 Много е шлядко, че иска да си дели вредната храна с мен. :3 Джънкфууд, поделен с някой специален, е всичко. Не очаквах, че някога отново ще ми е готино да ям вредна храна гола в леглото с някого. Адски ми е мило.
    квак

  16. #641
    В случай, че не съм го повторила достатъчно пъти, снощи ме води на Shooting Range да стреляме. Казах му, че искам да ме учи, въпреки че аз вече мога(ама той това не го знаеше). Той даже излезе от работа по-рано, за да можем да стигнем там навреме.
    Супер внимателно и търпеливо ми обясняваше всичко, как да застана, къде да гледам, как да презаредя, как да държа пистолета, под какъв ъгъл да са ми лактите. Накрая ме остави да се пробвам и сама и се усети, че не стрелям за първи път, ама все пак каза че било сладко, че му разигравам такива циркове
    Вчера сутринта ми беше направил овесени ядки за закуска, и понеже имаха вкус на талаш, ми изнамери мед от някъде, а за днес беше купил някакво бадемово/кокосово мляко, за да имат изначало по-хубав вкус. <3
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  17. #642
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Снощи диването ставал до двора да пуши и до едното местенце, та се връща при мен в леглото, докато аз спя. Пипа ме да ме събуди и вика "Писи, температура ли имаш, че ди толкова топла? Да не си болна? Да ида ли до аптека за хапчета?" и някаква ръка усещам на челото си. Едно от най-милите неща евър. <3 Като казах, че не съм болна и да спи, просто се гушна в мен и през някакво време усещах как се буди да ме гледа дали съм ок. Грижата за другия е най-милото обяснение в любов. <3
    квак

  18. #643

    Регистриран на
    Dec 2021
    Мнения
    29
    ХолиГолайти пише същите тъпотии каквито пишеше преди 8 г. Въобще не се е променила .

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си