- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Козметика и диети
- Между тези двете ?
Здравейте , знам ,че има много такива теми , но искам да ми препоръчате или по скоро да ми дадете съвет, коя от тия двете преси да си взема за Коледа : Тази http://www.philips.bg/c/haircare/sal...hp8310_00/prd/ или http://www.technomarket.bg/products/...mington-s-3500 тази .
I want to be strong but sometimes I`m not sure...
Втората,главно заради градусите.
http://vbox7.com/play:f64c99f309
Шофирай разумно - стигни жив!!!
Като цяло Ремингтон знам, че са по -добри , а проблема ми е , че косата ви стои права точно докато изляза навън ... ЗАвиси ли от пресата или и от косата и какви продукти е хубаво да използвам да стои по права?
I want to be strong but sometimes I`m not sure...
Зависи и от пресата,и от косата,и от продуктите.
Използвай термозащитен спрей,прави подхранващи маски (когато косата не е здрава се изправя по-трудно),изправяй се на по-високи градуси,използвай лак за коса ...
http://vbox7.com/play:f64c99f309
Шофирай разумно - стигни жив!!!
Ако Remington може да се регулира тогава нея, но иначе аз бих взела Philips.
[color=#B22222][size=3][b]
Savoure l’harmonie du ciel,
Vois que tout est essentiel,
Et comprends que, toi aussi, tu en
а какво ще кажете за спрея на syos , става ли за това , което аз искам , да ми стои касата по -права?
I want to be strong but sometimes I`m not sure...
Имала съм този на сайъс и на тафт, абсолютно еднакви по състав са, само че тафта е по - евтин. Косата ми стоеше малко по - изправена, но ефекта не беше дълготраен, изобщо не предпазваше косата.
доволна ли си , стои ли косата по - изправена?
I want to be strong but sometimes I`m not sure...
Аз имам втората и съм наистина много доволна от нея , като се има на предвид, че естествената ми коса е много къдрава... !
Не са важни само градусите, а и ватовете (обозначени с W), колкото са по-високи, толкова по-добра е пресата. Затова иди и разгледай на място, защото никъде не видях да пише колко W са пресите.
Усмихвай се.. Това кара хората да се чудят какво мислиш..
Частицата "НЕ" се пише отделно от глаголите! Пример: не знам, не мога..
Изключения: недочувам, недовиждам..
Да и на мен са ми казвали така , със сигурност ще я погледна преди да я купя в магазина . Интересувам се тези , които я имат стои ли ви косата права по - дълго време , моята по принцип си е леко начупена и в това е проблема и искам да си взема нова , а и старата ми е съвсем обикновена и много ми гори косата.
I want to be strong but sometimes I`m not sure...
Ремингтън ...
Колкото до термозащитните продукти... На Сайъс не става, нищо не предпазва и не държи кой знае колко право
Ами нещо , което става дори да е по - скъпо ? :S
I want to be strong but sometimes I`m not sure...
За този на тафт съм чувала отзиви , той как е , защото не съм ползвала никой нито на Сайъс нито на Тафт...
I want to be strong but sometimes I`m not sure...
^ И двата имат абсолютно еднакъв състав. Косата ми издържаше по - дълго изправена, но пак цъфтеше доста. Сега съм със спрея на Чи и усещам разликата.
Аз също съм за втората. Имам спрея на Сайъс, но не съм доволна. Косата ми пак си гори, макар че сега дори не я изправям, а използвам само сешоар. Не съм забелязала някаква разлика, защото и преди да си купя спрея косата ми си седеше права и без лак за коса. А и си харесвам пресата. Както ти казаха, прави си подхранващи маски, защото 230 градуса не са малко и косата ти ще започне да изглежда като перушина, ако се изправяш всеки ден. Препоръчвам ти да си вземеш и кристали за коса.
^^^
Бургас <3