.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14
  1. #1

    Как най-после да срещна любовта ?

    Здравейте, хора! Еми проблема е ясен - на 21 съм и никога не съм имал приятелка :X Просто взимам вече да се притеснявам.Хората на моята възраст вече срещнаха любовта, любиха, разлюбваха, страдаха, изградиха опит и вече си търсят половинката с коята да прекарат живота си, а аз още съм си сам.
    Не знам на къде да се оглеждам вече.Казват, че любовта се срещала случайнно.Е аз от 16 годишен така си викам и ето ме след един месец ставам на 21.И не, нямам проблем с общуването.Проблемът ми е, че познавам наистина малко момичета.Това лято се запознах с едно момиче.Влюбих се в нея много яко, просто усмивката и ме разтапя, гласът и...Е тя ли сигурно прекалено много внимание ми обръщаше, аз ли разбрах грешно сигналите.Отряза ме.Иии пак продължаваме както преди все едно нищо не се е случило, пак си пишем вижда ме се от време на време, погледите ни се засичат,другата седмица ще ходим на кино, но все пак тя ми каза, че не ме харесва, но иска да си останем приятели и аз спрях да се надявам , въпреки че нон-стоп мисля за нея ....Е това приятелство скоро ще свърши, когато тя си намери приятел.Сега ме използва сигурно за "приятелка".
    Не ми се чака още 5 години, за да срещна друго момиче, което може пак да ме отреже. Какво да направя, как да се запозная с момичета, не съм типа сваляч където ще отиде да заговори някоя мадама на спирката, на кафето, в мола и т.н.Просто и нямам визията с която да накарам някое момиче да ме забележи , но притежавам далеч по-стойностни качества - сериозен съм в всичко което правя, възпитан съм, не съм грубиян, не се напивам като свиня, не пуша,знам как да се забавлявам, радвам се на малките неща, обичам да се смея и да ми е забавно, забавен съм, обичам да танцувам (OPA GANGNAM STYLE ), рисувам,тренирам фитнесче.Не съм забит пред компа и да мрънкам.Просто това е...На някой им върви ,на други не.Искам да си имам някого ;( Без любов живота не върви. Знам, че няма как да ми помогнете, но някакви утешителни съвети ако може, поне споделих мъката си

  2. #2
    Проблеми с комуникацията имаш ли? С какво се занимаваш? На 21 или работиш, или учиш предполагам- нямаш ли колежки, приятелки на твои приятели?! Все някакви случайни запознанства с някви момичета?
    То не е въпроса само до тва дали не пиеш и не пушиш.... идеята е да можеш да комуникираш, да си имаш приказка с жените. Принципно за външността- не е до красив.. а до привлекателен. Да си поддържан, да имаш излъчване, харизма, усмивка...
    Споки и твоя ред ще дойде... ))
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  3. #3
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696
    Щом може да танцуваш opa gangnam style, значи си мъжът мечта. Взимам те.

  4. #4
    Голям фен Аватара на N1ksun
    Регистриран на
    Jan 2011
    Мнения
    568
    За кво ти е бе човееко ????
    If A is a success in life, then A equals x plus y plus z. Work is x; y is play; and z is keeping your mouth shut.

  5. #5
    Мега фен Аватара на Sh@d0w
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Някъде из София...
    Мнения
    8 282
    Смени обстановката, запознавай се с хора.

    Щом можеш да танциваш - запиши се в някоя група по танци, доста добър шанс да срещнеш нови хора и да завържеш нови запознанства.

  6. #6
    Опитай се да заговориш някое момиче, което ти е направило впечатление. Нали знаеш, че се очаква момчето да направи първата крачка пък и в крайна сметка нищо не губиш. Казваш, че си забавен,,така че е доста вероятно да я впечатлиш, ако пък не защо да ти пука като няма да видиш момичето никога повече и ще се радваш че си опитал.

  7. #7
    Голям фен Аватара на N1ksun
    Регистриран на
    Jan 2011
    Мнения
    568
    1-во Ако беше наистина толкова интересен нямаше да е така . Примири се с това , че някой момчета не са интересни за женската аудитория , иначе ще ти е търсене постоянно .
    2-ро Не е лошо наистина да се запознаеш с повече хора , дори да не намериш " любоФФта " ще ти е от голяма полза .
    If A is a success in life, then A equals x plus y plus z. Work is x; y is play; and z is keeping your mouth shut.

  8. #8
    Супер фен Аватара на paradosou
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    2 413
    Цитирай Първоначално написано от maroon 5 Виж мнението
    Е това приятелство скоро ще свърши, когато тя си намери приятел.Сега ме използва сигурно за "приятелка".
    Грешка. Момичетата не харесват слабохарактерни момчета, които позволяват да бъдат използвани. Имай самоуважение, показвай ясно какво искаш и бъди достатъчно смел, за да си тръгнеш, ако не те устройва развитието на нещата. И съвсем нямам предвид някакво инфантилно държание, тропане с крак, обвинения в недостъпност или нещо подобно. Просто си изясни какво наистина търсиш (също и какво можеш да предложиш!) и не се задоволявай с по-малко; правиш ли го си обречен да се въртиш в порочен кръг, от който адски трудно се излиза.
    Цитирай Първоначално написано от maroon 5 Виж мнението
    Просто и нямам визията с която да накарам някое момиче да ме забележи , но притежавам далеч по-стойностни качества - сериозен съм в всичко което правя, възпитан съм, не съм грубиян, не се напивам като свиня, не пуша,знам как да се забавлявам, радвам се на малките неща, обичам да се смея и да ми е забавно, забавен съм, обичам да танцувам (OPA GANGNAM STYLE ), рисувам,тренирам фитнесче.Не съм забит пред компа и да мрънкам.
    Не съм такъв, не съм онакъв... а какъв си? Реално ти не си маркираш истински ценните и заслужаващи внимание качества, а изреждаш някакви негативи и си едва ли не горд, че при теб отсъстват.
    Точно мрънкаш, няма смисъл от отричане. Самата ти тема оставя впечатление, че търсиш причината вън от себе си, което от своя страна няма как да ти помогне да си откриеш слабите места и съответно да почнеш да работиш в посока коригиране.
    Момичетата, които си струват, биха обърнали внимание на момче, което по някакъв начин изпъква, което може да им предложи нещо различно и вълнуващо, което не се страхува да си признава грешките, но и се старае да не ги повтаря... Най-малкият ти проблем е, че си нямаш приятелка. Едно добро начало на промяната би било да си създадеш стабилна основа за самочувствие с покритие и да започнеш да се чувстваш о'к в кожата си, винаги, във всякаква среда, по всяко време. Не става въпрос да си някакъв свръхприспособим, но без известна доза увереност и самочувствие нищо не върви както трябва. Изчезнат ли противоречията, почнеш ли да се чувстваш в харомния със себе си, няма да остане и помен от сегашното ти положение; просто ще станеш харизматичен и увереността ще ти личи във всичко, което правиш/говориш, дори в начина, по който се движиш, в изражението и в погледа. Умишлено не съм написала нищо по-конкретно, идеята е да се замислиш и сам да стигнеш до своите правилни изводи. Дерзай.
    Последно редактирано от paradosou : 12-01-2012 на 20:42

  9. #9
    Голям фен Аватара на N1ksun
    Регистриран на
    Jan 2011
    Мнения
    568
    ^
    Да сега авторе се замисли , дали си струва да полагаш усилия за да ти обърне внимание няква си ?
    If A is a success in life, then A equals x plus y plus z. Work is x; y is play; and z is keeping your mouth shut.

  10. #10
    Даа , причината е вътре в мен, това е ясно, няма в кой да е.Иначе благодаря за отговорите и съветите

  11. #11
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2011
    Град
    swishtow
    Мнения
    110
    Ми сигурно си грозен ! нищо лично просто ..

  12. #12
    Голям фен Аватара на N1ksun
    Регистриран на
    Jan 2011
    Мнения
    568
    Щото ти си супер красивата ... зле
    If A is a success in life, then A equals x plus y plus z. Work is x; y is play; and z is keeping your mouth shut.

  13. #13
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2011
    Град
    swishtow
    Мнения
    110
    ти пък откъде знаеш ?

  14. #14
    Голям фен Аватара на N1ksun
    Регистриран на
    Jan 2011
    Мнения
    568
    Буда ми каза и от тогава почнах да те наричам будала ... Интересно ти откъде знаеш че той е грозен ?
    If A is a success in life, then A equals x plus y plus z. Work is x; y is play; and z is keeping your mouth shut.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си