.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13

Тема: падане

  1. #1

    падане

    Здравейте. Преди няколко часа жена ми се подхлъзна и падна по стълбите. Удари се и сега има кръв в урината, но не иска да ходи на болница, защото се е случвало и преди и като е ходила са казвали, че не е нещо серизозно. Но..аз не мисля така и се притеснявам. Някой може ли да каже от какво може да е причинено, възможно ли е да е нещо по-сериозно и на някой случвало ли му се е ?

  2. #2
    Голям фен Аватара на besso
    Регистриран на
    Dec 2011
    Мнения
    552
    ударила си е бъбреците, на боксьорите често им се случва след мач да пикаят кръв. Ще мине.

  3. #3
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 326
    Цитирай Първоначално написано от besso Виж мнението
    ударила си е бъбреците, на боксьорите често им се случва след мач да пикаят кръв. Ще мине.
    ами ако е по-сериозно и не мине?
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  4. #4
    Голям фен Аватара на besso
    Регистриран на
    Dec 2011
    Мнения
    552
    По принцип нищо в света не е сигурно. Живота е устроен така и в това му е чара.

  5. #5
    Още на следващия ден и нямаше нищо, но все пак...възможно ли е нещо да е станало, което в момента да не се забелязва, но да стане проблем след време ?

  6. #6
    Аватара на painmaker
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    Shablaaaaa
    Мнения
    61
    Трудно зависи как е паднала примерно ако е паднала но не директно върху бъбреците си нормално е да е пикала един път кръв едва ли ще се прояви пак !
    http://destructi0n-csbg.tk
    ^
    Качествени сървъри !!!

  7. #7
    Голям фен Аватара на besso
    Регистриран на
    Dec 2011
    Мнения
    552
    няма страшно. Нека пие по 2-3 чаши чай няколко дена ей така за профилактика. Виждал съм по аптеките чай за здрави бъбреци или нещо от сорта, може да вземето от него

  8. #8
    И аз да се включа
    Трябва да се направи консултация с лекар защото може да се откъсне бъбрека и да стане плаващ но може и да е всичко друго.Нека пие за прочистване чай от мечо грозде

  9. #9
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 326
    Цитирай Първоначално написано от lifepmeu Виж мнението
    И аз да се включа
    Трябва да се направи консултация с лекар защото може да се откъсне бъбрека и да стане плаващ но може и да е всичко друго.Нека пие за прочистване чай от мечо грозде
    аз препоръчвам витамин Ц
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  10. #10
    Супер фен Аватара на druzilla
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    България
    Мнения
    1 182
    Всички в този форум сякаш имате фобия от лекари...Ами дори и да няма вече кръв в урината,най-добре да отидете на лекар,ако няма нищо - супер,но ако има по-добре да се разбере,за да се вземат незабавно мерки.
    “If you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be dealt with.” - Michael Jackson ♥

  11. #11
    Вий нормални ли сте бе, кръв от бъбреците и щяло да мине, ми ако не мине кво прайм? Язък ли казваме?

    Познавам бивши боксьори, и повечето имат тикове или ходят по-редовно при лекаря отколкото се бръснат, така че авторе ако ще ги имаш за пример за жена си, евала!

    Аз ако се мисля за мъж на място, няма изобщо да се сетя да търся в интернет за такива неща, ами директно ще я закарам при специалист без направления и глупости, щото всички знаем там как се върши работата.

    P.S. Витамин Ц в чисто състояние вреди на бъбреците както и парацетамол, от друга страна лимони и банани помагат много, и разни билки като жълт кантарион и лайка, както и витамин Бира.
    Последно редактирано от babatigosho : 12-10-2012 на 13:32

  12. #12
    Мега фен Аватара на PullMeCloser
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    3 520
    Не разбирам как може да пишкаш кръв и да отказваш да отидеш на лекар. Откачена работа.
    Everything changes, but beauty remains ...

  13. #13
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 326
    Цитирай Първоначално написано от babatigosho Виж мнението
    P.S. Витамин Ц в чисто състояние вреди на бъбреците както и парацетамол, от друга страна лимони и банани помагат много, и разни билки като жълт кантарион и лайка, както и витамин Бира.
    едва ли ще се образуват толкова много камъни ако го пие 2 седмици
    витамин Ц уплътнява кръвоносните съдове и намаля кръвотечението и също прочиства бъбреците
    при хората до колкото знам е така
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си