.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    страх ме е. моля кажете мнение.

    преди няколко дни правих секс с приятеля ми, но презерватива се скъса - не свърши в мен , беше 2рия път и знаем , че все нещо е останало в каналите на мъжа. Тъй като се притеснихме много и не сме готови все още за дете решихме да взема ескапел още на другата сутрин. не съм в цикъл което омаловажава шанса. ще съм благодарна на коментари.

  2. #2
    И аз съм така. Само че моя цикъл мина, но си имам известни притеснения. Моля, някой да помогне

  3. #3
    Мега фен Аватара на TheBeliever
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    6 033
    Цитирай Първоначално написано от Kremmm.Alexxx Виж мнението
    не съм в цикъл което омаловажава шанса
    Разлика между цикъл, менструация и овулация правиш ли? Ако не, по-добре си дръж краката затворени.

    Няма как да ти кажем дали си бременна. Взели сте спешни мерки, което значително намалява шанса, но да не забравяме, че и Ескапел не е 100% ефективен.
    I'll forget the love letters you never fuckin' wrote

  4. #4
    Супер фен Аватара на Deadlock
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    1 482
    Бъди спокойна!

    На твое място не бих взела Ескапел в тази ситуация.

  5. #5
    Аз пак да попитам.... Приятелят ми не е свършвал в мен или върху мен та страх си ме е вие как мислите ...

  6. #6
    В такива случаи се консултирайте със специалистите в Асоциация по семейно планиране (http://www.safesex.bg/bg).
    Не хапят, гарантирам Правят и периодични осветляващи кампании, раздават и презервативи.
    Ако има нещо ново в областта на контрацептивите, което да е подходящо за тийнейджъри, те ще знаят.
    Все пак внимавайте с "бързото хапче" и не го използвайте безразборно и както ви дойде

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от samantaad Виж мнението
    Аз пак да попитам.... Приятелят ми не е свършвал в мен или върху мен та страх си ме е вие как мислите ...
    хехе, той дори и да е свършил върху теб, няма как да забременееш.... Опасно е, ако свърши в теб

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си