.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 34 от общо 34
  1. #26
    Мега фен Аватара на yakuza_
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Niggaland
    Мнения
    11 652
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Но може и да нямаш. Пф, прагът на някои е няколко стотин /не помня/. Мисълта ми беше, че банките не се съобразяват дословно с фиксинга на бнб, когато купуват и продават, както твърдиш. И тъй като не знаем за какво число става въпрос... еми, все едно хвърляш 20-50-100 кинта през прозореца.
    Баш за еврото на нито една банка не му пука особено колко е. Основно правят това което прави уникредит - зарибяват те да си отвориш сметка, за да продаваш с половин стотинка отгоре. На банките дори слабо им дреме за обмена на валута. Тъй като това не им е основното перо по което правят печалба, а нещо странично. Сещам се лятото преди 2-3 години как един руснак обикаляше из банките за да обмени 50 евро, а курса навсякъде беше отново с 0.00Х разлика и той се чудеше защо е така, в Русия било друго...
    n00bs

  2. #27
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Ами, сигурно е така. Само дадох пример къде не е нужно да се набутваш.

  3. #28
    Цитирай Първоначално написано от yakuza_ Виж мнението
    паххахахаха ебати бб-б-б-б-отската тема, да сте чули, че сме във валутен борд и курса на еврото е фиксиран от има-няма 9 години? ЦК е винаги 1.95583, пък ако щете отидете в токуда банк.



    Какво значи добри цени? Повечето се водят по изкупната цена на златото, която е с 11% надолу за тая година. Разликата в цената ще е минимална.
    В бюрото за валута на Фактор ИН се оказа, че купуват злато на добра цена. Намира се на бул. Александър 10

  4. #29
    Някой знае ле нещо за преводи през MoneyGram ???

  5. #30
    Цитирай Първоначално написано от yakuza_ Виж мнението



    Какво значи добри цени? Повечето се водят по изкупната цена на златото, която е с 11% надолу за тая година. Разликата в цената ще е минимална.
    В чейнджа на Александър 10 взимат на добра цена

  6. #31
    kalcho123
    Guest
    Този чейндж се казва Фактор Ин и да-взимат на доста добър курс.

  7. #32
    mihail321
    Guest
    Колеги, темата е мега стара, но търся чейндж или банка в София, където дават най-добри курсове. Моля, съдействайте

  8. #33
    Според мен обменно бюро "Никар" на ул. „Граф Игнатиев“ 36, 1000 Център, София е най-доброто, сам може да провериш дори онлайн в сайта им, че дават доста добри курсове. Винаги когато ми се наложи си обменям там.

  9. #34
    Бюро Фактор е срещу Народния театър. Аз ходя там, защото дават преференции

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си